Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 360.

Petak, 14. Decembar 2007

Autor: siemprae

Vasa neostvarena zelja?

Da onog pravog prepoznam na prvi pogled. Ili bar da pogreshnog prepoznam na prvi pogled.

Petak, 14. Decembar 2007

Birati ili biti izabran?

Citirano Orginalno od zuti cvijet Jok, mlogo je hasul, svija pet vakata klanja na stiropor na bauštelu Jo, cvijetu, ovo mi poznato.

Petak, 14. Decembar 2007

Vrline i mane?

preosetljiva tvrdoglava neorganizovana...

Srijeda, 14. Novembar 2007

Peh je...

...kad se pravish faca i chitash novine ulicom shirom otvorene...a onda ti se iznenada isprechi zardinjera na putu...naochigled pedesetak nepoznatih ljudi i nekolicine poznatih o| p.s. za razliku od Altune, ja nisam bila te srece da budem u pantalonama ( ali sreca je da se nista nije desilo ) naravouchenije : ne chitajte novine kad nosite suknje

Izvinjavanje

'Halali' mi je u poslednje vreme mnogo draze mada ne koristim preterano...kad zatreba, nije mi problem. 'Izvinite' koristim kad god zakasnim na fax

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

...bezbriznost detinjstva...i jedna dobra dusha...

Ponedjeljak, 23. Juli 2007

KOLIKO STE TAFRALI???

Citirano Orginalno od zucky_85 Tafra je preterano i bespotrebno hvaljenje materijalnim ili nekim drugim statusom na jedan banalan način! ... Al' nije to sad patološki problem pa da se sad brinemo svi oko toga-pre bih rekla da je (ne) kulturološki-cenjenje pogrešnih vrednosti . Slazem se sa zucky. Josh bih dodala da to nije samo hvaljenje (na sav glas) onim shto imash vec i to kad po svaku cenu morash da imash neshto bolje, upadljivije, vece (sem kad je u pitanju mobilni ), neshto shto josh niko...

Simpaticne SMS porukice

Nesavrshenstvo nije negacija savrshenstva. Konachnost ne poriche beskonachnost. To se celina iskazuje u delovima. To se beskraj otkriva u granicama. Ne znam odakle je ovo, ali ja sam je dobila kao sms.

Sta trenutno slusate?

Ja sam zapala u sevdah Halid Beshlic - Od sabaha do jacije -II- Pesma samo o njoj Gordana Stojicevic - Zagrli me ti i oprosti mi -II- Pusti me da nadjem srcu lek Hanka Paldum + Rizo H. ( chini mi se ) - Oj, Safete, Sajo

Petak, 20. Juli 2007

Pjesma u kojoj pronalazite sebe...

U poslednje vreme : Crvena jabuka - Vjetar skupi svoju kosu u shaku vezi oko svilenu traku u chasu kad ti zadrhti ruka vezi maramu oko struka ali ne, nemoj mene vezati pusti me na debelo more da uz vjetar ja zaplovim kisha nek' mi crta bore tad cu josh vishe da te volim ali ne, nemoj mene vezati vjetar se vezat' ne moze ni kada mora presushe vjetar se vezat' ne moze tu samo ljubav pomaze probudi me tiho i bez glasa vezi noge oko moga pasa stisni me kad kisha pljusne vezi svoj dah za moje usne al...

Petak, 20. Juli 2007

Festival STARI GRAD 2007, Novi Pazar

Nazalost, ne stizem chak ni za poslednju noc festivala, a bash sam imala merak da chujem i vidim Zabranjeno pushenje ( dzerakin ce mi vadit dusu shto propushtam i ovo o| ) Ostaje mi da vam pozelim lijep provod i da ovaj festival bude najbolji do sad. Pishite kako vam je bilo...

Ponedjeljak, 09. Juli 2007

Sta vas moze najvise naljutiti?

Citirano Orginalno od aka EmirAljovic Mnogo me nervira kad udjem u neku robnu kucu npr. a zena koja radi tu me prati u stopu... To me izludjuje! Ili kad udjem u butik pa me s vrata docheka ono 'izvolte' a josh nisam ni pogledala shta ima i da li me neshto interesuje.

Ponedjeljak, 09. Juli 2007

Omladina

Citirano Orginalno od Altuna Kamo srece da se, ako niko, barem mi s Foruma sakupimo i uradimo nesto sto ce drugima otvoriti oci .Npr.da uradimo izlozbu fotografija na kojima cemo zabiljeziti ljudsku nepravdu prema prirodi, nemarnost i zapostavljenost ....Tu bi materijala imali da izlijepimo sve gradove po Sandzaku! I da se, bas tako, te fotografije uvecaju i lijepe po gradu sa odredjenim parolama, npr."Dokle?!" "Ne unistavajmo ono sto nam treba!" isl.dajem samo primjer. A shta mislite da npr. u...

Srijeda, 04. Juli 2007

ŠTA SADA NE BISTE URADILI ...

Citirano Orginalno od Crvena-Ruza-26 Citirano Orginalno od DJ Hary ovo je bas glupa neka tema!Ko je postavi!! E Hary bas je dobra a i ti sigurno ima nesto sto nebih uradio o| Sad sigurno ne bi napisao ovo

Ponedjeljak, 02. Juli 2007

SANjAO SAM NOCAS DA...

Nisam bas nocas, ali skoro... ...sanjala sam da me juri neki chovek zarastao u bradu i kosu, sav u nekim tamnim krpama a meni noge kao od olova (kako to obichno biva u takvim situacijama )...kad je vec bio blizu, probudila sam se

Nedjelja, 01. Juli 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

Citirano Orginalno od HaNuMa_78 [SIZE=4]Happy Birthday Hobbes! [/SIZE] Pridruzujem se... Kao i za sve ono sto sam propustila dok sam bila u izolaciji.

Nedjelja, 01. Juli 2007

Okupljanje forumasa 2007

Ja cu vam samo pozelet lijepo druzenje. Nazalost do 21-22. jula necu biti u Pazaru.

Nedjelja, 01. Juli 2007

Moj najdrazi poklon...

Citirano Orginalno od didy Ja sam svoj najdrazi poklon izgubila I ja Jedna potpuno jednostavna narukvica koju mi je mama poklonila. Jos uvek ne mogu da je prezalim