Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 275.

Nedjelja, 14. Oktobar 2007

Autor: Roneldinho

Bajram Serif Mubarek Olsun !

Bajram Serif mubarek olsun svim muslimanima na ovom forumu!

Četvrtak, 13. Septembar 2007

Telesna tezina forumasa

Nekad : 50cm/4kg..Bio sam ja krupno dijete Posle toga : 188cm/115kg Pa onda : 188cm/95kg Pa posle:188cm/105kg I sad sam ponovo normalan sa nekih 95kg.. Ja vam napisah cio istorijat moje kilaze i visine.. ANNA radi svakog jutra trbusnjake prije dorucka,Atko bilder to preporucuje,a on je vrlo pouzdana osoba za savete oko kilaze..

Četvrtak, 13. Septembar 2007

Izvinjavanje

Uvek se izvinim kad vidim da sam pogresio i tom greskom uvredio nekog.Nije mi nikad tesko da se izvinim kad shvatim gresku,a mrzim da se stalno izvinjavam isto ko i sto mrzim kad se meni neko stalno izvinjava,a to nije iskreno..

Nedjelja, 02. Septembar 2007

Citate li Glas islama?

Mene glas islama podseca na mog druga koji je bio mujezin u nasoj Dzamiji i prodavao istoimeni list. Jednom mu je jedan nas drug ostao duzan pare za glas islama,i ovaj mujezin je za vreme ucenja ezana pokrio mikrofon rukama i reko ovom drugu "Sejo,40 dinara za glas islama!",da bi nastavio hladnokrvno da uci..

Nedjelja, 02. Septembar 2007

Tetovaze

Ne planiram da se tetoviram,nikad nisam ni najmanje razmisljao o tome.Ne svidja mi se da skrabam po tijelu,makar to bila i sitna tetovaza.Povrh svega toga to je i grijeh..

Petak, 17. August 2007

Kakvu to psihu djeca današnjice imaju..???

Nemojte mi tako pricat kad nije tako.. Moje dijete se igralo sa paukom i postalo spajdrmen,al nema ovde uslova da se pokaze jer su vrlo niske zgrade..Videcete kad dodje u BG

Petak, 17. August 2007

Kakvu to psihu djeca današnjice imaju..???

Junuze,ako dijete hoce da se igra nozem onda je ono mozda predodredjeno da bude MESAR,i treba postovati njegov talenat.. Ako hoce da se igra otrovom,mozda je dete buduci apotekar,ko zna.. Uvek treba postovati decu,a ako poginu u tom svom nestasluku onda im nije bilo sudjeno..

Srijeda, 13. Juni 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

Hvala vam mnogo,mnogo,mnogo!!!!!

Nedjelja, 10. Juni 2007

SANjAO SAM NOCAS DA...

Citirano Orginalno od Jastreb Covjek nekada sanja nesto, pa kad se probudi zazali sto se probudio, volio bi da je to istina... Sve zavisi..Ako si sanjala opticki mis onda i nije neka steta,a ako si sanjala onaj obicni e onda ti se ne pise dobro.

Nedjelja, 10. Juni 2007

Koga bi ste Vi upoznali?

Citirano Orginalno od didy Ja bih volela mail od ove nane starabika@hotmail.com Sad sam je pitao,nema nista protiv da je dodas na MSN.

Nedjelja, 10. Juni 2007

Kalco,Primera,Bundesliga,Premijer...

Ja Barsu volim,po nicku se to moze zakljuciti.Al nisu zasluzili da osvoje.Najrealnije bi bilo da niko ne osvoji,al to je nemoguce.Ocajna liga,niko ne zna da igra.Jedino je Sevilla osvetlila obraz spanskom fudbalu onim osvojenim kupom UEFA. Katastrofa..

Nedjelja, 10. Juni 2007

Kalco,Primera,Bundesliga,Premijer...

Citirano Orginalno od SPAWN Ne volim Real ni malo,al nakon onoga sto je Mesi uradio iskreno se nadam da ce osvojit titulu! Mada,kolo je namesteno 100%! Barsa prima gol,Real daje gol,sve u zadnjih 30 sek,koliko ljudi je sinoc cekalo keca na Barsu! o| (o) (o) - I meni je bilo previse slucajno sve sto se desilo sinoc.

Nedjelja, 10. Juni 2007

IDEJA/PREDLOG Pazarska Wikipedija

Lijepo receno,nema sta..Bice od pazarske wikipedie nesto dok je ti vodis. Ja bih voleo neku ulogu u ovom projektu koja ne uzima mnogo vremena.Imacu mnogo obaveza..

Subota, 09. Juni 2007

Haha.. Hvala na nimalo sarkasticnoj ponudi .. Ja sam tu ako mogu da pomognem nekako,a da budem administrator bilo bi mi mnogo.Ja sam skroman decko.

Subota, 09. Juni 2007

Transfer market ...

Hajd da ti ukratko kazem sta se dosad izdesavalo na marketu.Mozda cu ti izostavit nesto,al Boze moj.. Mancester je krenuo zestoko ,kupivsi dva velika talelnta iz portugalske lige:Anderson iz Porta dosao je za nekih 25 miliona evra,dok je Nani iz Sportinga dosao za par miliona manje. Kad se uzme u obzir da je Mancester pre toga doveo jos Hargrivsa za 18 milona,vidi se velika zelja Mancestera da pojaca tim koji pobedjuje. Celzi je doveo Pizzara bez obestecenja,jer mu ugovor istice u Julu. Celzi je...

Subota, 09. Juni 2007

Evo sad cu ja glasat da je ideja odlicna kako bih pobio onaj Pazarcov negativni,nenamerni glas Posto ja nisam imao nameru nista da glasam,samo da pismeno iznesem misljenje,ovo ce doc kao neki bonuschic .

Petak, 08. Juni 2007

Odavno nisam nesto pametnije video na ovom forumu.Bravo Optimuse!!!Podrzavam ovo i kad budete odradili ovo sto ste zamislili (u sta se nadam ),mozete da racunate na mene.

Petak, 08. Juni 2007

Beli Sport,ATP lista,ATP turniri...

Citirano Orginalno od PaZaRaC Citirano Orginalno od Roneldinho Mislim da ima vrlo male sanse protiv Zastin Enan.Enan je cudo.. Al bez obzira na sve svaka cast Ani,odusevila me je. Kako da nije cudo kad vise lici na musko no na zensko Dobro..to si u pravu.Al je ona zlatna u odnosu na Kusnetzovu npr.Ima tu bisera koji bi trebali da se takmice u muskoj konkurenciji..Al me cudi ona onako sitna,a ne moze joj niko nista..

Petak, 08. Juni 2007

Beli Sport,ATP lista,ATP turniri...

Mislim da ima vrlo male sanse protiv Zastin Enan.Enan je cudo.. Al bez obzira na sve svaka cast Ani,odusevila me je.