Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 27.

Ponedjeljak, 23. Februar 2004

Autor: MasterMind

Internet Browseri

Internet Browser's - MS Internet Explorer (verzija kol'ko hocesh); - Opera - Netscape - Mozilla - ...bla bla bla... Da li ste probali Firefox??? No dobro, ovo je jedan mali browser koji radi kao zmaj: brz, tabovi, download manager, ekstenzije, skinovi i ostale manje ili vise korisne opcije. Kazu da Microsoft treba da se zabrine jer je napokon dostupna veoma dobra alternativa koja moze posluziti kao uzor za prvaljenje user friendly i brzog web browsera. Visit: www.mozilla.org/products/firefox/ s ...

Četvrtak, 12. Februar 2004

Neostream !

Ma dajte zar za ovaj, jedan od najlepshih sajtova nista niko nema da kaze??

Četvrtak, 05. Februar 2004

Koriscenje restrikcija na Windows sistemima

Hvala puno, veoma koristan savet! PS sad znam kome da se obratim ako mi neshto bude trebalo.

Četvrtak, 05. Februar 2004

Traktor

o| Ljudi kao prvo i prvo pravite razliku o| izmedju "Reason"-a i "Traktora", jer su u pitanju dva u potpunosti razlicita programa(tj svrha im je razlicita)..... ...sto se tice traktora i tu opet imas dve razlicite verzije 1. TRAKTOR DJ Studio (verzija ...) 2. TRAKTOR DJ Mixer (mislim da postoji samo jedna verzija, nisam siguran). Prva navedena verzija sluzi iskljucivo za editing neke pesme, malko doterivanja sminke, drugim recima da napravis ,tj prilagodis neku pesmu svojim potrebama, za razlik...

Ponedjeljak, 02. Februar 2004

MSN

MSN Sucks!!! (ipak je to Microsoft...)

Ponedjeljak, 26. Januar 2004

Neostream Interactive

www.neostream.com Želim da čujem vaše mišljenje o ovom sajtu! PS. treba sačekati da se sajt "malkice učita" , i ovo učitavanje se odradjuje samo prvi put.

Nedjelja, 25. Januar 2004

Rodjenje, zivot, smrt

Ma ovaj život treba provesti 300 na sat.

Koliko MHz/GHz ima vas racunar?

motherboard: Soltek 75DRV4 cpu: AMD AthlonXP 1600+ ram: 2x 256 PC2700 DDRam made by kingston vga: nVidia gForce 2 Titanium 64DDR(128bit) hdd: 1x Maxtor 80GB 8Mb Cashe ATA133 cd\rw: Teac 40x case: Chieftec monitor: LG F900P

Sta znaci Vas username?

m@sTerMInd :-) mu dodje prva igra koju smo buraz i ja napisali u TP 7.0

Subota, 24. Januar 2004

Linux SUSE 9.0

Zadnji Linux koji isprobah bio je KNOPPIX 1.3 verzija, i mogu da ti kažem da je sjajan. Sve je na jednom disku, malo mu treba da se loaduje, ali posle toga uživaj. Sve drajvere mi podigo odmah sem modema(tj winmodem-a). Što se tiče tog SuSe edition-a stvarno nema se vremena, jer da bi neki Linux OS probao treba ti bar je'no mesec dana. Inače sada sam naručio Red Hat 10, pa kad stigne javiću kakav je.

Subota, 24. Januar 2004

Programiranje, programski jezici, problemi

Ljudi učite Pascal. Svako ko želi da nauči programiranje i želi se istim baviti u životu, neminovno je da bar neko vreme provede(bar početak), programirajući u Pascalu. Mnogo je lakše preći na C,C++, Delphi ili neki drugi OOP jezik kada imate predstavu kako sve to funcioniše unutar kutije. Ma koliko nekom olako i smešno izgledao, PASCAL vam pruža priliku da naučite mnogo o TIPOVIMA podataka, kako onim osnovnim tako i Izvedenim tj. onim koji vi sami pravite. Na Fakultetu Tehničkih Nauka u Novom S...

Petak, 09. Maj 2003

Microsoft DOS ver. 6.22

e drugar mi rekoo da treba da isparticionisem svoj hdd pre nego odradim taj FORMAT C: i pored toga mi rekao da to treba da uradim sa nekim programom PARTICION MAGIC ali ja to ne mogu da pokrenem sa C:\> . hah hahahah STA DA RADIM?

Petak, 09. Maj 2003

Microsoft DOS ver. 6.22

Posto sam ja pocetnik u Informatici, ili ti kako sada zovu Racunarstvu da li neko moze de mi pomogne sa ovim sistemom? Ne znam sta da radim? !HELP! Imam samo neko slovo C pa : onda ide neka crtica \ i na kraju znak >. sta da radim sa ovim?

Četvrtak, 08. Maj 2003

Techno Zhurke u Novom Pazaru

o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| Pa gde si Simke_np Kralju do sada?! Svaka cast, samo ti bre svima njima pokazi sta je muzika. Techno Ruuls (inace vishe gotivim neki Tribal TEcH ili neku varijantu Progressiv Tech Sounda ali sve sto BEAT-uje prolazi.>) Bio ja u Zrenjaninu (Dj Furisha tj Furman mi je buraz), super se proveoo i dobre muzike se naslusao.!.) A sada slusham radio AS (Novi Sad) gde ti fura neki DJ Z (mozda si cuo za njega). PS. pusti ti njih neka pricaju svoju pricu, ZN...

Srijeda, 07. Maj 2003

Splinter Cell ! ! !

E odlican ti je izbor!!!! Ja sam je probao ali nemam vremena da bi se igrao. ps. Inace igrica pripada 3D pucacinama iz 3-ceg lica

Srijeda, 07. Maj 2003

Ghost Recon

Odlicno!!!! odLicna grafika + Sound = GReAT Fun neToliko zahtevna Odlican AI protivnika jednom recju Super igrica Ko nije pro'bo taj se grdno Za.. prevario

Ponedjeljak, 05. Maj 2003

Linux

Ako neko ima drivere za US Robotics 56K winmodem Mandrake bio bih mu veoma zahvalan:-)

Ponedjeljak, 05. Maj 2003

Linux

Evo vam Jedan dobar site www.mandrake.co.yu U principu sve sto mozes da radish u windozi mozesh odraditi i u Linuxu, cak stha vishe i bolje, a sa KDE 3.1 mnogo masthovitije. Sto se tice svaka Linux Distribucija predstavlja Open Source Code paket(razradjen odradjen i osmisljen u Unix-u) tako da ako i Unix pomislja da ih tuzi moze jedino da tuzi ciku koji je to odradio.Cisto sumljam da ce se kao nesto placati za OS ali ce se zato softverski paketi placati (npr OpenOffice... i to opet sitno) PS. pr...