Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 90.

Četvrtak, 01. Mart 2007

Autor: EG

Vesti iz kraja

Citirano Orginalno od PASHA Podizanje spomenika Nemanjicu u centru Novog Pazara Cista provokacija!

Četvrtak, 01. Mart 2007

KK NOVI PAZAR

Kako se zove ovaj u sredi sa podignuta dva prsta. Ja sam mislila da si to ti

Četvrtak, 01. Mart 2007

A journalist in Novi Pazar

How you spended time in Novi Pazar,Laszlo?

Četvrtak, 01. Mart 2007

Kad ste posljednji put zaplakali?

Citirano Orginalno od Altuna Citirano Orginalno od SuddenDeath ...a kad biste me pitali rekao bih vam..ovako.. Jednostavno se osecam lakshe posle placha. Pa rekni kad te pitam, hajde! I mene interesuje

Četvrtak, 01. Mart 2007

Sta trenutno slusate?

Zabranjeno Pusenje, Yu Rock Nostalgija

Četvrtak, 01. Mart 2007

SANDZAK--INTERNET

Moze li neko da ih nabroji na jedonom mestu nabroji. Da se zna koje sandzak interenet stranice postoje. Hvala

Četvrtak, 01. Mart 2007

Globalna lista bogastva

Citirano Orginalno od SuddenDeath Najbogatiji su oni koji imaju puno prijatelja, zdravlje i spokoj u dushi... Lijepo receno suddenDeath, stvrno lijepo. Sto bi Dino Merlin otpevao: NIje sreca, para puna vreca

Četvrtak, 01. Mart 2007

Kakvog ste zdravlja?

Citirano Orginalno od ajla Eh kako sam... Nikako.....onaj moj bivsi naso drugu Ma ko ga sisa, ne sikiraj se ajlo, ne valja sikiranje za zuc.

Četvrtak, 01. Mart 2007

Resiti sledece zadatke!

Nadam se da se inaa nece ljutiti,sto saljem njenu pm. Karakteru sam pitala za pomoc... pokasle smo nas dve da uradimo zadatak ali nam nije islo... inaa nju zanima postupak zato ovo saljem ovde. I za sve druge, koje zanima ovako je inaa resila zadatak. Hvala inaa... Citirano Orginalno od inaa ee caoo.. evo ja sam se maloo mucila oko ovog zadatkaa.. pokusat cu da tii sto jasnije moguu opisem postupak kako sam ja too racunalaa.. ne znam da li ce ti pomocii..alii pokusat cemo ovakoo.. prvo moras da ...

Ponedjeljak, 26. Februar 2007

Resiti sledece zadatke!

Mogu li da vas zamolim za postupak. Treba mi ovo do cetvrtka za skolu. Hvala unapred, inaa i ed-e.

Ponedjeljak, 26. Februar 2007

Resiti sledece zadatke!

Jedan preduzetnik je kupio za 1770 evra konja i ovaca. Ako je platio za jenog konja 31 € a za jednu ovcu 21 €,koliko je mogao kupiti ovaca a koliko konja ?

Subota, 24. Februar 2007

Pitanje

Jeli moguce da se nekako dobiju svi postovi nekog forumasa ?

Subota, 17. Februar 2007

Radjanje kinezcati po Pazaru

Da kao sto kaze to didy, deca nikom nisu kriva, neka se radjaju. Sto vise stanovnika veca ekonomija..

Subota, 10. Februar 2007

Sta trenutno slusate?

Evanscene - Bring me into life

Četvrtak, 01. Februar 2007

Koju knjigu trenutno čitate?

Citirano Orginalno od annonimus Citirano Orginalno od annonimus " Flozofija Istocnih Naroda " " Filozofija Istocnih Naroda " Filozofija istocnih naroda

Srijeda, 24. Januar 2007

Kratak odlomak...za pročitati!

Hvala iMan-a na ovaj divan tekst.

Srijeda, 24. Januar 2007

Resiti sledece zadatke!

Hvala jos jednom. ( Imas 10 od mene ) Hvala ed-e.

Srijeda, 24. Januar 2007

Resiti sledece zadatke!

Mala sam ja Ne razumem jos kako treba uraditi zadatak mozes li napisati celo resenje. Unapred hvala. ( Treba mi za skolu )