Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 172.

Subota, 11. Maj 2013

Autor: Erbakan

Zukorlic pretukao Bekira Makica

Samo da se podsjetimo Nihad 27.04. 2013 @Sloboda, ovo su vrlo teske optuzbe. Imas li ti materijalne dokaze za optuzbe koje iznosis ovdje? Mene bi bilo strah ako ni od koga drugoga, a ono od svevisnjeg Boga, da nekome natovarim ovakve teske optuzbe ako nemam nepobitne dokaze za to. Citirano od "Nihad" Koliko sam ja pratio situaciju, celu pricu je zakuhao upravo Bekir dajuci lazne izjave koje se krecu u dijapazonu da je pretucen na mrtvo ime do onih da ja odgurnut i da je pao. Ni za jednu od ovih ...

Petak, 10. Maj 2013

Odgledah ovo sinoc i smuci mi se. Samo neke izjave i tvrdnje i sumnje. NIGDJE DOKAZA.

Utorak, 30. April 2013

Apple racunari

@nihade Znam za retina ali iskren da budem nisam namjerno hteo puno da ulazem jer razlika za retinu i ssd je najmanje 500€. A posto cerka dogodine ide na studije a i bacila oko na MacBook biće i taj problem riješen. Ona dobija ovaj a ja meni drugi

Utorak, 30. April 2013

Apple racunari

Mora da imas profi masinu U svakom slucaju vjerovatno bolju od moje. Ja bih prije upalio pc pa popio kafu dok se sistem digne. Naravno da oba sistema imaju svoje prednosti i mane. Vjerovatno je vise do masine nego do sistema. Presudno za mene je bilo windows 8. Nije mi se nimalo svideo Govorim kao laik. Mene je Mac osvojio odmah.

Utorak, 30. April 2013

Apple racunari

Nesto vise od mjesec dana sam sebi priustio MacBookPro 13" i moram priznat da sam odusevljen. Nesto sasvim drugacije i novo u odnosu na windows. Treba malo vremena da se insan navikne. Fantazija radit na njemu. Toliko je jednostavno i prosto da mislim da je za mene windows proslost. Svo vrijeme koristenja nisam imao ama bas nikakvih problema. Da blokira ili slicno. Sve aplikacije savrseno rade. Sistem ze dize za manje od 40 sekundi. Dizajn i da ne pominjem. Preporuka u svakom slucaju. Tehnicki p...

Utorak, 30. April 2013

Nemam nikakvih problema da obrises moj post. Brisani su manje 'gore' postovi Ali ako hoces da budes nepristrasan onda bi trebo da izbrises vise od pola onoga sto pise sloboda Ili mi daj status moderatora pa cu ja Selam

Utorak, 30. April 2013

Znaci ipak propaganda ili kako inace nazvati ne potpisani tekst navijackog karaktera u kojem se iznose informacije kako bi jedna strana onu drugu oklevetala a sve bez navodjenja i jednog materijalnog dokaza. Naravno da je propaganda. Sta drugi preostaje drugoj strani nego da se brani. Ako to gledas kao propagandu sasvim je ok. A sad mi reci ko potpisuje sve one tekstove na zvanicnom sajtu IZ. Ako si citao onda si video da pise 'Informativna sluzba'. Nema imena. Pomozi mi reci kako se zovu oni ko...

Ponedjeljak, 29. April 2013

Eh kad bi ovako bio kriticki nastrojen prema slobi koji prospe sijaset optuzbi i skoro nijedanput se ne zapitas jeli to osnovano i odakle to. A u pravu si trebao sam da navedem izvor. Na Facebook je pokrenuta inicajativa koja se zove Podrska Bekiru Makicu. Sam tekst nije sporan i sadrzi cinjenica koliko hoces. Samo je pitanje hocemo li skinuti naocare kroz koje inace volimo da gledamo dok ga citamo.

OTVORE NA BEKIRA MAKICA Ovih je dana je izneseno mnogo potvora i lazi na Bekira Makica. Muamer Zukorlic, pored toga sto je fizicki nasrnuo na Bekira Makica, za sta postoje materijalni dokazi, nastavio je sa potvorama u gnusnim neistinama da udara na cast Bekira Makica i njegove porodice. Kontaktirali smo Bekira Makica i on nam je rekao da ce odgovoriti na sve potvore koje direktno udaraju na njegovu licnu i porodicu cast, ali da on nece, iako se nad njim cini nevidjeno nasilje potvorama i klevet...

Citirano od "sloboda" Muftiju financiramo mi iz dijaspore dok izdajičke hodze Beograd. Zilkićeve hodze su poslije 2007 napravili kuće i voze nova auta - video lično. Ako treba Muftiji još takav stan ima da kupimo, jel ti lakše sad? I Sulju smo kuću napravili dok je imao poverenja kod nas, sad nek vrati one pare za kuću pošto nas prevario Ovo su price za malu djecu. Ako zivis u dijaspori onda bi trebao da znas kako lahko se bosnjo odvaja od evra. Dobro se zna da ni za Suljovu ni Muamerovu ni Bec...

Nedjelja, 28. April 2013

Odlično, sad kada imamo izjave obojice po tom pitanju a koje su u suštini potpuno različite dolazimo do zaključka da jedan laže. Ne ulazeći u to ko laže mislim da će se mnogi složiti ako kažem: Neka je Allahovo prokletstvo na onoga koji laže!

Srijeda, 24. April 2013

Jeli moguce http://sandzakhaber.net/2013/04/24/zukol…-bekira-makica/

Četvrtak, 08. Novembar 2012

Turske serije

Citirano od "pink" Zaboravila sam da pomenem najupecatljiviji lik iz ovih turskih serija : Cevriye ( Dzevrije ) iz Yaprak Dökümü Dzevrije legenda

Nedjelja, 04. Novembar 2012

Turske serije

Ja sam odusevljen ovim serijama a posebno glumcima koji su razbili klise turskih glumaca poput Kara Murata i co. Nikad nisam voleo da gledam serije iz razloga sto se covjek obavezuje svaku noc i ako propustis koju seriju onda belaj . Ali serija "Kad lisce pada" je ubjedljivo najbolja serija koju sam ikad odgledao ( bez propustene epizode ) Ezel me zasitio brzo a trenutno pokusavam da pratim "Sulejman velicanstveni"

Četvrtak, 07. Juni 2012

Turska posjeduje Bibliju u kojoj Isus najavljuje Muhameda

Turska tvrdi da posjeduje Bibliju staru 1.500 godina u kojoj piše da je Isus Krist najavio dolazak poslanika Muhameda. Papa Benedikti XVI je zatražio da pogleda knjigu koja je bila skrivana posljednjih 12 godina. Knjiga čija je vrijednost procjenjena na 28 miliona dolara navodno sadrži Isusovo predskazanje o dolasku poslanika Muhameda, što je za Katoličku crkvu neprihvatljivo, tvrdi turski ministar turizma Ertugrul Gunay. "Ukoliko bi ova Biblija bila prihvaćena to bi značilo da je Isus priznao d...

Petak, 11. Maj 2012

VW Passat USA

Passat koji se proizvodi u USA je oborio rekord u duzini voznje sa jednim tankom. Rekord iznosi 2617km sa tankom od 73l. http://www.bild.de/auto/auto-news/guinne…58068.bild.html

Četvrtak, 03. Maj 2012

Adem Ljajic

Ako je za utjehu trener je dobio otkaz. Nedo mu Allah da ga sretne Ademov babo.

Utorak, 24. April 2012

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

http://www.eventim.de/internationale-box…&from=erdetaila

Nedjelja, 26. Juni 2011

YouTube

Prince Naseem Hamed