Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 512.

Četvrtak, 14. Oktobar 2010

Autor: bux_ludvig_np

Sta nedostaje Novom Pazaru?

Citirano Orginalno od BJH 13 Altun Alem dzamija ni ne gledajuci sta je zadnje napisano al u mislima i nijjetu mi je to bilo da kazem ALTUN ALEM

Nedjelja, 03. Oktobar 2010

Brzinometar - Speed Test

experiment WI FI Bazna stanica ......... al ako neko od komsija zakljuca sve mi PoHEREMETI

Subota, 25. Septembar 2010

Hajde Hajrli

slucajno pokusam da udjem i posle skoro 3 (tri) godine ODBANOVAN ODMRZNUT ... Al BAS CAFFE me izvadio hehehehe e haj ko smije sad neko da me banuje.... samo kako vidim nema nista novo sve isto ..........

Srijeda, 09. Juli 2008

Iran testirao Šahab 3

Iran je izvršio probu projektila dometa dovoljnog za napad na Izrael. Iranska državna televizija prikazala je probu, izvršenu rano jutros u pustinji. Ispaljeno je, prema istom izvoru, devet projektila kratkog srednjeg i dugog dometa, među njima i Šahab 3, koji, navode Iranci, ima domet od 2000 kilometara. Jedan od zapovednika elitnih jedinica Revolucionarne garde koja je izvršila probu navodi da je Iran spreman da upotrebi projektile bilo kad i bilo gde, te da može masovno da ih proizvodi u Ira...

Četvrtak, 03. Juli 2008

IMAM JAKU ZELJU U SEBI DA PRIMIM ISLAM,A VI MI DAJTE NEKI SAVET

evo nekoliko primjera prihvatanja islama Jusuf Estes Call to prayer evo i jedan snimak koji se pojavio prije neki dan koliko je verodostojan ne mogu sam procijeniti al prica se da je snimano mob tel u Rozajama prije Aksama na nebu su se pojavile OCI ROZAJE 2008 NA NEBU OCI

Ponedjeljak, 09. Juni 2008

Brzinometar - Speed Test

Posle 30 dana Banovanja evo novosti sa Dial-Up-a na ADSL sam presho......

Petak, 29. Februar 2008

Oglas

ja nisam gradjevinac al u saradnji sam tj najbolji drug mi je ING iz AD PUT ..... pojasni malo detaljnije na PM ... selam alejkum

Petak, 29. Februar 2008

Bekstvo iz zatvora(Prison break)

danas sam dobio ada bas SVE epizode... i iskreno loshe ne mozes da prestanes da gledas taman hocu da izadjem posle odgledane al zanima me sta ce bit u sledecoj te tako oshturee.... ako neko hoce da mu COPY nek se javi........ nemam zadnjih 5 .... tj ove novije od skoro

Petak, 29. Februar 2008

Opisi...

Ph-IKRE-t.............. pridrzava se obog IKRE... uverio me kad sam bio musafir hasul dijete od 2m

Četvrtak, 21. Februar 2008

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

haj jesi ti posto agresivan u pisanju... neznam te u ovom izdanju da blatis po ljudima ovoliko... hajde ako neces ovde javno na PM reci mi sta je razlog da si ovoliko angazovan na ovu temu... odakle tolika mrznja i zloba u onako dobrog momka kojeg sam ja znao... ili ti je mozda ovo poso da blatis i ljagas ......

Ponedjeljak, 18. Februar 2008

OMER TURKOVIC - SEHIDI (hronika)

ne mogu ni da sumnjam jer znam kako Omeraga pise o historiskim desavanjima u Sandzaku.... a sto se tice ove Korice ko da si Scan neku sliku... mada znam da ima punoo punooo Layers

Petak, 25. Januar 2008

E-Learning

vala upadaju ko u svoju avliju... ja jednom proba i nisu me zvali u Microsoft nego zvali iz telekoma i dobio Poziv za SUD... mislim da si ti pobrko nesto brate

Ponedjeljak, 21. Januar 2008

SMENA NACELNIKA POLICIJE

koliko sam ja u medinima cuo on je doso PRIVREMENO... a mozda mu se svidi pa ostane vishe ........... za stalno

Ponedjeljak, 21. Januar 2008

Jezik i Pismo - Omer Turkovic

vala extra zanimljivo juce sam cijo dan nekoliko reci vrteo kroz recnik a to bas one nase has starinske

Petak, 11. Januar 2008

Kad ste posljednji put zaplakali?

neshto ne mogu da zaplacem nikako... evo ova place za mene

Petak, 11. Januar 2008

RTV-NA SATELITU

Citirano Orginalno od Atilla Pa nece valjda sad i nama u inostranstvu da sole pamet? niko te ne tera da gledas ..... ako se uzelis pazara tu mozes videt poneshto ... a soljenje pameti moze samo onim koji su bez mozga...

Petak, 11. Januar 2008

Izvinjavanje

Manager......... Izvini... Halali... nocas sam te prekinuo u muhabetu a delovala si mi VESELOOOOOOOOO...... Dako skontash o cemu se radi ...

Ponedjeljak, 22. Oktobar 2007

Kako izgleda vas desktop?

evo da vam malo pomognem pokusavam kliknes jednu puljku na TASTATURI PRINT SCREEN i onda otvoris PAINT i zadrzis ctrl+v slika Desktopa ce biti u Paint-u samo je zapamtis i to je to

Četvrtak, 04. Oktobar 2007

Koja jela najviše volite imati na iftarskoj sofri?

nema nista bolje od corbastog ... pasulj .. boranija itd pitu kad jedem po cijo dan muka i fiskovi evo sad kasni iftar sa McChicken a jos ufati slobodan pc ... ima da ucosam