Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 273.

Subota, 27. Decembar 2008

Autor: Prolazzznica

Sta vas cini sretnim?

pare! nije novac najvazniji u zivotu al se mirnije spava i lakse zivi

Utorak, 07. Decembar 2004

Kako izbechi probleme u familiji...?

Zato su danas ljudi slabijeg karaktera, i odmah gubis autoritet. A cim roditelj izgubi autoritet djeca to primeti i koriste to. Osim toga, danas vecina ljudi juri da zaradi koji euro, nervozan i agresivan, sve manje imaju vremena za familijarne skupove. Zbog sitnice se zamjere. Osim toga vise nema onog postovanje i sramote prema starijem kao sto je nekad bilo. Moje misljenje je da kad covek pregazi sve granice vise nema sta da ocekuje.

Utorak, 07. Decembar 2004

Terorizam

Amerika hoce da okupira islamski svijet, da ponizi Muslimane i Islam. Svaki dan ubijaju nas narod, nevine zene i djecu i to sve na njihovoj teritoriji. Hoce da nam uzmu jedno bogastvo (Naftu) a drugo da uniste (Islam). Terrorizam je odgovor na sve to!!!

Petak, 17. Septembar 2004

Volite li zemlju u kojoj zivite?

Da i ne. Nije lose ovde. Sto se tice Standarda zivota, mislim da je jedan od najboljih u Evropi, samo eto malo bih mogli ljudi da budu tolerantniji. Steta samo sto smo daleko od domovine.

Nedjelja, 18. Januar 2004

Ogovaranje !

Dokazano je da zene vise ogovaraju nego muskarci. Od dosade nemaju drugog posla, osim traca. Neogovaram nikoga. A to sto se i meni desi da prenesem sestri to sto sam vidjela (a ne ono sto sam cula), nesmatram ogovarnjem. Ogovaranje je grijeh. Ja mislim da ljudi najvise ogovaraju da bih sakrili svoje greske; ima zena pa grdi onu, grdi ovu, a nevidi sta se u njenoj porodici desava; najbolje bih nam bilo da gledamo svi svoje poslove.

Koliko vam je potrebno vremena da zaspete?

zavisi sve do toga kako mi je proso dan. ako sam imala previse obaveza i trke, zaspem sto legnem. volim da spavam poduze, mada to nije bas dobro za zdravlje; jer previse spavanja skodi a i ako covjek dovoljno nespava, umoran je i tesko se je koncentrisati. I ja takodje cesto ucim do 3 a u 6 ustajem; al sve to nadoknadim subotom i nedeljom.

Sta ste gledali u poslednje vreme?

LEPA SELA LEPO GORE SOPOT -za najbolji film (S. Dragojjevic) -najbolja muska uloga (Bata Zivojinovic) -specialna povelja producentima za najbolji Film HERCEG NOVI: ZLATNA MIMOZA -nagrada publike VRNJACKA BANJA: II nagrada za scenario NOVI SAD: ZLATNA ARENA za najbolji film - Medzunarodni filmski Festival Sao Paolo: GRAN PRI Medzunarodni Filmski Festival Stockholm: Najbolji Film Medzunarodni Filmski Festival Solun: Nagrada publike Medzunarodni Filmski Festival Fort Loderdejl: (USA) Najbolji stran...

Petak, 19. Decembar 2003

NAJ Avatar !

SANDZAK Angel-Undercover (ovaj sto ima trenutno)

Petak, 19. Decembar 2003

Sta vas moze najvise naljutiti?

Neiskrenost i Laz!!! A sto se tice toga cekanja, desi se i meni, da odem po decka, i cekam, cekam, ... i onda se toliko iznerviram, pukne mi film, palim auto i idem. I eto ti ga navrh 10 minuta pred moju kucu i zove da izadjem; onda ja njega pustim da ceka, ceka, ...

Ponedjeljak, 08. Decembar 2003

Anketa: Bajramsko okupljanje clanova foruma iz Zapadne Evrope?

Hvala Hanuma zdravo bila. Mozda se nekad sretnemo u prolazu, a da se nepitamo, neide

Hoce li se neko naci da kaze ko je ko na slici? Kad nisam mogla biti prisutna makar ovako da vas upoznam?

Zelje, pozdravi i cestitke

[SIZE=3]Srecan Rodjendan Golube [/SIZE]

Slike su super, samo steta sto ja neznam ko je ko. Ove dve cure, su Pink i Hanuma??? A od ljudih nikog neprepoznadoh Dali je moguce saznati ko je ko???

Četvrtak, 04. Decembar 2003

Sandzak

Ama ni jedno ni drugo- Crnogorka

ŠTETNE NAVIKE

Upravu si Pink; ipak nerazmisljam da ih ostavim ubrzo... ko sto rekoh treba volje, a ja trenutno nemam volju;

Prva ljubav

Pa izgleda da sam ja jedina ovdje koja je do sada imala samo jednu ljubav??? Jos uvjek sam sa istim deckom; zato nista konkretno nemogu reci na ovoj themi. MOzda ostanem sa njim, pa bude i prvi i posljedni, mozda sve drukce dodje; vreme ce uciniti svoje... Al sam sigurna da se prva ljubav nikad nezaboravlja; covjek izgubi dugme, pa ti zao bude...

Srijeda, 03. Decembar 2003

Sta vama znaci forum?

Ubijam dosadu – dangubim: 40 % Ucim – poducavam: 40 % Informisem se - sticem prijatelje: 20 % Ne znaci mi nista: 0 % (Kada sam u skolu, pa zavrsim sa zadacima, ukljucim se- Ovdje sam naucila mnogo citajuci pojedine postove- Vec mi je preslo u naviku, kad god da upalim pc da pisem domaci, da se logujem na ovom forumu; Nisam na netu da stecem novo prijateljstvo; eto vise da naucim malo bolje nas jezik, da se informisem; ako se desi da upoznam neku finu i naobrazovanu osobu, jos bolje. )

Srijeda, 03. Decembar 2003

Sandzak

Ama znam ja ko sam i sta sam Admine, i odaklen sam. No sam se raspravljala sa jednim momkom ovdje sa foruma, koji kaze da sam sandzaklinka. I svadjali smo se zbog toga. Samo sto ja nisam imala kartu da mu pokazem i dokazem da sam ja upravu.