Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Ponedjeljak, 16. Juli 2012

Autor: @ef

Novopazarski atleticari/atleticarke

Svaka čast Ameli Terzić. Dodato bih još da je Amela postavila novi ne samo juniorski, već i seniorski rekord Srbije i da bi na nedavno završenom evropskom senioroskom prvenstvu u atletici sa ovim vremenom osvojila bronzanu medalju što dovoljno govori o kakvom se talentu radi!

Srijeda, 27. Juni 2012

Slike nasih ljudi iz celog sveta

Evo je jedna slična fotografija, ali sa skroz druge strane naše lepe planete - iz Gvatemale I potomci legendarnih Maja se često "gužvaju" u javnom prevozu, a ovaj kamionet još uvek nije krenuo, jer nije dovoljno popunjen

Nedjelja, 03. Juni 2012

Adem Ljajic

Torino poslao ponudu za Ljajića

Četvrtak, 31. Maj 2012

OFNP u novom izdanju

Još jedan glas za odlično izdanje novog foruma. I funkcionalno i vizuelno

Četvrtak, 31. Maj 2012

Adem Ljajic

@ed, niko ni ne tvrdi da je sporazum koji je potpisan pravno valjan. Niti je pravno ništavan. On pravno nikoga ni na šta ne obavezuje, što smo videli i iz Ademovog primera. Primer sa pevaljkama i pevanjem je neadekvatan. Niko od reprezantativaca ne traži da pevaju u kafani, već da pevaju himnu. Recimo ja na poslu imam obavezu da se prijavim na terminalu za prijavu svaki put kada uđem, odnosno izađem iz zgrade. A to mi ne stoji u opisu posla. Adem je potpisao sporazum i sada je izbačen zbog kršen...

Četvrtak, 31. Maj 2012

Adem Ljajic

U medijima se već više od mesec dana pre utakmice pričalo o tome da će se od reprezentativaca tražiti da poštuju određena pravila i da će ta pravila morati svi da potpišu. Jedno od tih pravila je i obaveza pevanje himne pred svaku utakmicu. Adem je potpisao taj sporazum što znači da je već unapred znao šta se od njega traži. Potpisao je sporazum, prihvatio, a onda na samoj utakmici nije ispoštovao taj sporazum. Ja sam mislio da je on možda sa Mihajovićem već imao napravljen usmeni dogovor da ne ...

Subota, 12. Maj 2012

Vijesti iz zemlje

Evo jednog zanimljivog teksta koji na odličan način opisuje trenutnu situaciju u zemlji: http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?…2&nav_id=608551

Srijeda, 09. Maj 2012

Za koga cete glasati na predstojecim izborima?

ed-e, ukoliko budeš malo bolje pogledao šta sam napisao videćeš da ono što si citirao nije moje, već Nihadovo pitanje, a da sam ja dao odgovor na njega Što se tiče nivo demokratije i svesti birača, izgleda da imamo različite poglede na to. Ukoliko ti smatraš da je to što nije bilo mrtvih u predizbornoj kampanji, što su izbori bili regularni, što je odziv birača bio solidan dokaz visoke svesti birača i visok stepen demokratije onda si u pravu. Međutim, ja to ne vidim tako. Da bio uopšte govorili ...

Utorak, 08. Maj 2012

Za koga cete glasati na predstojecim izborima?

Citirano od "Nihad" Kao jedan od razloga neuspeha BDZ-a kaze se u jednom prilogu iznad, da je predsednik totalno nepoznat siroj javnosti. Sta je dakle razlog da se niti jedan poznatiji sandzaklija nije mogao naci da preuzme kormilo BDZ-a? Ovo je zanimljivo pitanje. Ovde bih prvo krenuo od pitanja koliko mi zapravo uopšte imamo kvalitetnih ljudi? Ja bih rekao jako malo. Koliko god to bolno zvučalo, istina je. Ne bih dalje da obrazlažem na osnovu čega to mislim, jer to nije tema, ali dovoljno je ...

Utorak, 24. April 2012

Problem do bola

Možda bi mogao da formatiraš i sve USB flash-ove, eksterne diskove i sve druge medije koje si eventualno priključivao na svoj računar. Jer ne znaš odakle si pokupio trojanca i laklo bi moglo da se desi da ga imaš još negde osim na računaru. Nadam se da imaš i instaliran neki od Antivirusnih programa. Oni naravno nisu apsolutna zaštita, ali su barem neka. U svakom slučaju najbolja zaštita od ovakvih pojava je obazrivo korišćenje interneta i računara.

Ponedjeljak, 27. Februar 2012

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Ja nisam neki ekspert za boks - daleko sam od toga, ali i meni se čini da je Muamer bio bolji i da je oštećen. Na stranim sajtovima se takođe da videti da nisu baš svi sigurni u Povetkinovu pobedu, a pročitao sam da je možda razlog za poraz to što je Muamer imao dosta tzv. "rabbit shots", mada ja ne znam šta to uopšte znači Ipak, bez obzira na poraz mislim da Muamer (a i mi) možemo biti izuzetno zadovoljni njegovim izdanjem od preksinoć. Iako mu je to bila prva borba u teškaškoj kategoriju i to ...

Petak, 07. Oktobar 2011

Steve Jobs 1955-2011

Ja nisam bio pristalica korišćenja Apple-ovih proizvoda, ali mislim da su proizvodi koje koristim kvalitetniji nego što bi bili da nije Apple-a. Nema sumnje da je Stiv jedan od najzaslužnijih za mnogo inovacija i za veliki napredak u IT industriji. Zbog toga je njegova smrt gubitak ne samo za njegovu porodicu i firmu, već i za sve nas koji smo na neki način vezani za IT.

Srijeda, 04. Maj 2011

Fk Novi Pazar

U viši rang vode samo prva 2 mesta.

Ponedjeljak, 18. April 2011

Kako u Pristinu iz Novog Pazara?

Broj telefona autobuske stanice u Pazaru je: 020/318-354 Sajt jedne od novopazarskih agencija je: http://www.sportturist.co.rs/ Tako da možeš da pozovoeš da se raspitaš. Pozdrav.

Četvrtak, 21. Oktobar 2010

Pogled sa strane na Novi Pazar

I meni se svidela fotoreportaža Zahvaljujem.

Utorak, 05. Oktobar 2010

Jahja Fehratovic

Jahja je dobar momak. Bili smo nekoliko godina drugovi iz klupe dok nisam prebačen u klupu ispred profesora, jer sam po proceni razrednog bio sa problematičnim ponašanjem Sećam se da me je jednom ocinkao kod razrednog, jer mu se nisu svideli detalji koje sam dodavao na crteže njegovih omiljenih crtanih junaka, a koje mu je uradio jedan naš drug koji je lepo crtao Najviše ga pamtim po tome što je on osoba koja me je prvi put uvela u džamiju. Pokazao mi je kako da uzimam abdest i sa njim sam obavi...

Ponedjeljak, 27. Septembar 2010

Adem Ljajic

Realno, ukoliko ode iz Fjorentine u neki italijanski klub onda to treba da bude Inter, jer je to već duže vreme ubedljivo najjači klub u Italiji. Bolje mu je da osvaja evropske titule, nego da se raduje prolasku grupne faze u LŠ. Italijanska liga je poslednjih godina dosta pala i osim Intere sve ovo ostalo je boranija. Pitanje je koliko bi prelazak iz Fjorentine u neki drugi klub u Italiji osim u Inter predstavljao napredak u odnosu na aktuelni klub. Predlažem i da se promeni naslove teme

Ponedjeljak, 27. Septembar 2010

Adem Ljajic

www.sportske.net Citirano Marko Branka, sa saradnicima gledao duel Fiorentine i Parme. Meta Adem Ljajić, koji je proglašen za igrača utakmice. Navijači mu već spevali pesmu, a hvale ga i rivali. Nije u pitanju gol sa penala već činjenica da bez njega Toskanci deluju bezopasno. Hoće li se Srbija setiti kakvo blago ima? LjajicInter je zainteresovan za Adema Ljajića. Direktor kluba, transfer guru Marko Branka je sa saradnicima Karbonijem i Ausilijem gledao meč između Fiorentine i Parme. Imali su št...

Srijeda, 15. Septembar 2010

Vijesti iz zemlje

Zanimljiv tekst: http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija…na-9-marta-1991 Verujem da bi mnogi ovde mogli da izvuku neku pouku iz njega.

Nedjelja, 05. Septembar 2010

Kako Beograd poštuje muslimane !?

Vezano za to zbog čega bosanske firme ne investiraju u Sandžak ja bih samo pitao, a zbog čega bi investirale? Zbog čega bi, ne samo firme iz Bosne, nego bilo ko investirao u opštine bez infrastrukture, bez jasnih poslovnih pravila i ambijenta? U opštine gde vlada korupcija i u kojima moraš da potplaćuješ činovnike da bi dobio neku najbanalniju dozvolu, a kamoli nešto više. U opštinama u kojima sa svakom promenom vlasti menja od režim saobraćaja, pa do pravila poslovne igre. Da li bi bilo ko od n...