Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Petak, 27. Februar 2009

Autor: Babbha

ESSENTIALS @ NIGHTTIME (PART TWO)

VECERAS!!! Ovo je Drugi deo serije PARTY Sessiona u nasem gradu! Vrte: DJ IRXAD DJ KOLLE DJ GIZMO Karte na ulazu! (muskarci 150 a devojke 50 din) Bivshi COMIC (Style Caffe) 20:30 do 00:00 (sledeceg petka novi deo) Dodjite!

Srijeda, 28. Januar 2009

Cena je dogovor

Proizvod je firme HTC

Subota, 24. Januar 2009

Hitno prodajem!

Ali stvarno Hitno! Sve info na http://www.mobiletechreview.com/T-Mobile-MDA.htm 064 513 0 713

Subota, 13. Decembar 2008

Hajd....

Hajd da kazzem da je medicina u Novom Pazaru uznapredovala... ali slagacu svega mi... Nazalost moram sam da se vucaram okolo po raznim odeljenjima pa eto znam kakkva je Medicina kod nas... Nazzalost... sve je isto... sve je bajka, prica... rekla kazala... Mozda se promijeni medicina kad se osoblje promeni kompletno ili pola shto je nemoguce... a i sad imaju sluzzbu koja ce valjda malo da ih stegne.... valjda....

Subota, 13. Decembar 2008

Da....

Zvrk, i jezi u pravu kao i uvijek, no ja sam pogano naucio shta sam naucio a onda se desilo josh gore ono shto ljudi kazu bon od onoga ada ni da spomenu ne smiju pa se i to pobedilo a ti mozesh predpostaviti kako, no, znash i kako se sve izdesavalo, ili mozesh da pretpostavish...

Petak, 21. Novembar 2008

Bez Zezanja....

Cijena je fiksna 65.000 €

Utorak, 18. Novembar 2008

Jah

Da, vjerovatno si se chudio kako to da ljudi neznaju - e pa neznaju

Ponedjeljak, 17. Novembar 2008

Korekcije

Mnogi su pitali gde je to ?! Stan je okrenut ka suncanoj strani, dakle ka istoku, to jest gleda na Ulicu AVNOJ-a, u stari SDK i na drugom i po je spratu

Nedjelja, 16. Novembar 2008

-= HITNO PRODAJEM STAN =-

HITNO PRODAJEM ! Stan u Staroj lucnoj zgradi u Novom Pazaru. Stan je povrsine 63 M/2 u, III sprat, CG, Telefon, Kablovska Cena po dogovoru. InfoTel: 064 503 9881

Nedjelja, 18. Maj 2008

Eheh

Radio ne radio Bio umoran ili ne Brinuo ili bio super sretan od 04:00 do 07:30 ujutru i to je to

Četvrtak, 24. April 2008

Ah....

Knjiga ce se ekskluzivno prodavati pouzecem ali smo pustili nekoliko komada po promotivnoj cijeni. Ima ih u knjizari Libris.

Srijeda, 23. April 2008

Izashla iz Shtampe

A evo i ulomka recenzije Mr. Redžepa Škrijelja kojem se ovom prilikom zahvaljujem Hronika o novopazarskim šehidima Hronike kao književni žanr imaju veoma veliki značaj u nacionalnim historiografijama pojedinih naroda. One najčešće služe kao vremeplov u kojima se vlastita prošlost određenog prostora promatra u svijetlu negdašnjih društvenih zbivanja. Takvim vakatnamama pripadaju i „ Pazarski šehidi ” Omera Turkovića. Njena tematska okosnica sadrži isprepletenu dunjalučku priču o zemaljskim i nebe...

Nedjelja, 06. April 2008

Silom sile!

Silom prilika radi posla i radova oko mobilnih telefona u situaciji sam da cesto mijenjam i imam na kratko razne mobilne telefone a posebno u test verzijama i odgovorno tvrdim da: Sony Ericsson K800i ima ocenu 9,50 od 10 za sve shto su unutra ljudi uradili kao i u performansama na terenu Kao i u lakoci servisiranja kao i u lakoci koriscenja za za perfektne rezultate! .

Utorak, 18. Mart 2008

Novi spot novopazarskog benda "Kameni cvetovi"

Vala LjoSu trebo si se javit pa da se to uontira i snimi kako vam i dolikuje. Hairli bilo sad

Subota, 23. Februar 2008

Carlos Santana - "Put your lights on"

Citirano Orginalno od Phikret Da li je neko slušao ovu njegovu pesmu? Sinoć, sasvim slučajno naiđoh na tu pesmu (nikad je dosad nisam slušao niti znao da postoji na mom računaru ), i čuh nekoliko zadnjih stihova. Bio sam prilično siguran da sam čuo to što sam čuo, pa nađoh tekst pesme na Internetu i uverih se... Citirano KASNISH BRATE

Srijeda, 20. Februar 2008

OMER TURKOVIC - SEHIDI (hronika)

Citirano Orginalno od Jahja Svaka cast za inicijativu. Veruj mi ko prijatelju da babo radi na ovom projektu nekoliko godina, istrazuje, pita, putuje... njegova je SOLO inicijativa a pomochi i slaganja s idejom generalno NEMA jer svako po neshto krije prijatelju moj! Nigde gde smo se obratili za pomoch nismo naishli na odobravanje projekta Jedino je Francuski Canal+ odobrio finansiranje dokumentarca u trajanju od 45 minuta od ovom dogadjaju koji ce Boze zdravlje biti sniman cim krenu topliji dan...

Ponedjeljak, 18. Februar 2008

Nema ni jedan layer skeniran, sve je moje ama bash Fino fino jelda da ?

Nedjelja, 17. Februar 2008

U hronici SEHIDI govori se o stradanju bosnjacke elite Novog Pazara i njihovih obitelji bez krivice, u masovnom strijeljanju od strane partizana, 1944.-1945. godine na Hadzetu, u vrijeme okoncanja Drugog svjetskog rata, kad je grad bio oslobodjen. Pored autora, koji je gra|u za ovu tragicnu historijsku hroniku skupljao duze od tri decenije, kazuju i mnogi svjedoci koji se tog usuda sjecaju licno ili preko obiteljskog pamcenja, te kazivanja drugih. U hronici su prilozena i autenticna pisma pojed...

Subota, 09. Februar 2008

S'm da te podsetim Harko

Top 10 Onlinetime pocevsi od 28.06.2004 1 Babbha 1940.29 2 Tulumba4All 1478.39 3 Sandzacki_sin 1201.85 4 annonimus 808.68 5 Tashke 797.96 6 Time_Out| 748.99 7 Administrator 653.22 8 Root 609.28 9 galaksija 590.29 10 pink

Subota, 09. Februar 2008

Odgovor

Naknadno cemo objaviti ADRESE i kontakt telefone pojedinaca ili udruzenja gde ce ova i ostale knjige zavrshiti i biti dostupne javnosti Zahvaljujem josh 1x