Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 22.

Ponedjeljak, 10. Novembar 2008

Autor: ZVRK

Sta trenutno slusate?

MAHALA - MACBETH (o)

Ponedjeljak, 27. Oktobar 2008

Trenutno?

Upravo se zavrsi That's not my name - The Ting Tings Trenutno Mercy - Duffy A reci cu vam i koja je sledeca Mojito song - Robert Abigail Pa do slusanja ... :o)

Subota, 07. Juni 2008

Sorry

Pa i njima neka je srecan rodjendan. Zivi nam bili

Subota, 07. Juni 2008

Cestitam, cestitam

Babbha, srecan ti rodjendan !!! Lep dan ti zelim

Petak, 08. Februar 2008

Sam jos neko da mi naslika...

Djordje Balasevic - Portret mog zivota  Vetar prosipa bokal fosfora. Vitraz mraza na oknu prozora. Jedne noci k'o ova, znace bog, Doslikacu portree zivota svog. Silueta se davno nazire. Neko uzdahne, neko zazire. Isto vide a razno tumace, Djavo prste u farbu umace. Prave si boje dodala na taj portret zivota mog Talase plave, nijansu lave, vrtloge zelenog. I lila, tamnu, ceznjivu, I boju breskve, neznu i sramezljivu, Setno sivu, nepogresivu. Roze nadjoh medju starim pismima, Modru vrpcu nad tesk...

Petak, 08. Februar 2008

E pa

Altuna neka je srecan taj rodjendan!!! (o)

Subota, 02. Februar 2008

ovako nekako...

...kao vreme...

Srijeda, 30. Januar 2008

...eto nalete i ova...

Djordje Balasevic - Portret mog zivota  Vetar prosipa bokal fosfora. Vitraz mraza na oknu prozora. Jedne noci k'o ova, znace bog, Doslikacu portret zivota svog. Silueta se davno nazire. Neko uzdahne, neko zazire. Isto vide a razno tumace, Djavo prste u farbu umace. Prave si boje dodala na taj portret zivota mog Talase plave, nijansu lave, vrtloge zelenog. I lila, tamnu, ceznjivu, I boju breskve, neznu i sramezljivu, Setno sivu, nepogresivu. Roze nadjoh medju starim pismima, Modru vrpcu nad tesk...

Srijeda, 30. Januar 2008

a sad i ceo tekst...

Djordje Balasevic - Nedostaje mi nasa ljubav Na jastuku, Bdim na ponocnoj strazi kao stari posustali ratnik K'o svaki put, Od riznice neba jedva zapadne Mesecev zlatnik Pod oklopom Drhti kosuta plaha Vecno gonjena Tamnim obrisima straha Koja strepi I od mirnih obronaka sna. Nedostaje mi nasa ljubav, mila, Bez nje se zivot kruni uzalud Nedostajes mi ti kakva si bila Nedostajem i ja, onako lud. Ja znam da vreme ne voli heroje I da je svaki hram ukaljalo Al meni, eto, nista sem nas dvoje Nije valja...

Utorak, 29. Januar 2008

Nedostaje mi nasa ljubav - Balas

... Nedostaje mi nasa ljubav mila, bez nje se zivot kruni uzalud. Nedostajes mi ti kakva si bila, nedostajem i ja, onako lud. Ja znam da vreme ne voli heroje i da je svaki hram ukaljao, ali meni eto nista sem nas dvoje nije vredelo ...

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

cestitamo cestitamo

Sans, Shipi i Sirena Srecan vam rodjendan !!!

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

VIVA

Babbha, Bilo i proslo i ne povratilo se. Sada se cuvaj i misli na sebe. Ljudi su...eh ljudi to covecanstvo koje se nikada promeniti nece...Bojim se da lekciju o drugarstvu nisi tek na popravnom naucio. Ali nikada nije kasno i zato pamet u glavu. I jos nesto...znas gde ces pronaci prave prijatelje? Kada udjes u svoj dom i zatvoris vrata za sobom... BE WELL

Utorak, 15. Januar 2008

Sta trenutno slusate?

Ko te ima taj te nema Garavi Sokak

Nedjelja, 13. Januar 2008

Ne trenutno vec danima...

I’ll find my way home Jon Anderson & Vangelis You ask me where to begin Am I so lost in my sin You ask me where did I fall I'll say I can't tell you when But if my spirit is lost How will I find what is near Don't question I'm not alone Somehow I'll find my way home My sun shall rise in the east So shall my heart be at peace And if you're asking me when I'll say it starts at the end You know your will to be free Is matched with love secretly And talk will alter your prayer Somehow you'll find yo...

Utorak, 18. Decembar 2007

Stihovi

And so you know...

Utorak, 18. Decembar 2007

Pesme sa narocitom zivotnom porukom

Svako ima nekog koga vise nema Garavi sokak

Petak, 06. Januar 2006

Koliko je Dobre Volje Potrebno ?

Zapoce Babbha temu na koju poneki zapisase svoje misljenje koje je neki pesnik vec nekada davno rekao. Zapravo niko mu ne pronadje konkretan odgovor sta se desava sa covekom kojem ti sve to ucinis (kao gore navedeno) i koji ostaje sam i boji se noci u kojoj sam ostaje. Svet se promenio moj Babbha pa i mi sa njim. I ako su takvi ljudi nekada postojali vise ih nema. Niko vise nema vremena a jos manje saosecanja za nekoga kome podrska treba. Svako zeli da te vidi kako ne mozes dalje i da sebe tesi ...

Četvrtak, 06. Januar 2005

Raditi sa hendikepiranom decom

(o) Iznenadjena sam pokretanjem ove teme jer vec par godina radim u skoli za hendikepirenu decu. Sve sto ste upisali ili videli je u mom srcu jos intenzivnije jer sa njima provodim jako puno vremena i niko ne moze da zapise ono sto se oseti kada ti se to dete nasmeje ili pokusa da te pomiluje. U skoli u kojoj radim postoje i umno poremecena deca koja u najlepsem trenutku igre burno reaguju i sve ono sto si do tada uradio pada u vodu. Ta deca ne traze mnogo...samo da ih prihvatis takvu kakva jes...

Ponedjeljak, 20. Decembar 2004

Holandski mentalitet

Citavsi Administrator-ov prilog pronasla sam Holandjane u njemu. Holandjani su hladni za druzenja ne sa nama strancima vec i izmedju sebe. Nekada davno sam rekla da su zapravo sistem koji pokusava da coveka iskoristi od njegove 4te do 65te godine. Deca im polaze sa 4 god. u skolu i u 8 razredu polazu testove prilikom kojih dobijes usmeravanje za dalje skolovanje. Zelje su jedno a mogucnosti drugo. Iz tih razloga ne postoje oni kiji ponavljaju razred ili stopiraju posle godine dana. Ko je za skol...

Petak, 17. Decembar 2004

Anti virus

Da se i ja oglasim i dam ljudima do znanja da postoji novi anti virus koji se ne moze porediti ni sa jednim do sada navedenih. 60 dana je besplatan...dovoljno vremena za nekog ko zeli da obraduje svoj kompjuter i osvezi ga od virusnih davezi... www.bullguard.com