Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 277.

Četvrtak, 06. Januar 2011

Autor: Mikov_sin

Delimedje...

Do Tokija....

Nedjelja, 19. Juli 2009

Babha

Da ga Alah dragi nagradi dzenetom.

Subota, 07. Juni 2008

Ferari

Pozdrav All Citirano Orginalno od Jahja Ciji je ono Ferari sad u Pazaru. Crveni mislim da je F430. Imal ko kakvih informacija . cuo sam zvuk kad prodje. Da se \\\\\\\\\\\\\\\"raspilavis\\\\\\\\\\\\\\\". Ferari je jednog mog kolege (Berlin) Vozilo mikovce po autoputu bez ogranicenja... i bez blokade !

Nedjelja, 25. Maj 2008

Pozdrav

Moje favorit-kinje , bratanice i sestricina : Dzejlana Zenaida Nadira Anida Selam svima.

Ponedjeljak, 22. Oktobar 2007

pozdrav svima budnima

evo kako sebe trenutno vizualno vidim. al to je samo trenutno..........

Četvrtak, 09. August 2007

Sta trenutno slusate?

Citirano Orginalno od annonimus Pete Tong & Sharam-In New Music We Trust too mr. anonimus, deep i progressive cuo sam takodje. Dobar ukus A ja trenutno slusam dobar set od Chris Liebing -a Live from Belgrad HouK all

Ponedjeljak, 05. Mart 2007

pozdrav hanumama

Evo i ja sam tek danas uvuko ovu novost i mogu da kazem wow I samo mogu da vam pozelim puno srece i uspeha.. Rock it !

Ponedjeljak, 05. Mart 2007

Pozdravall

Trenutno slusam mix special K ( Placebo) Smixovao dj Timo Maas What a fu..ing button?

Nedjelja, 30. Juli 2006

bikka druze stari

S malim zanasnjenijem cestitam rodjendan i zelim ti da dozivis jos 72 I Ally takodje srecan rodjendan. A pozdravljam frau Bektovic, sve bisere rasute po D i po svijetu.

Ponedjeljak, 24. Juli 2006

.

Dobar mix sa ovogodisnje love parade oT Carl Cox i Westbam (o)

Nedjelja, 23. Juli 2006

.

Trenutno slusam pesmu od Rolling Stons-a -sympathy for the devil- Boze oprosti.

Nedjelja, 23. Juli 2006

.

Auuu Kako se prijavih bas na rodjendan... I ja se prikljucujem cestitkama Srecno Forume ! A dje je torta i svijece?

Subota, 03. Juni 2006

Sta mislim o narkomanima?

Pa o njima ne mogu da kazem mnogo. Imam nekoliko prijatelja koji su narkomani al nisu teski. Imam u vidu da nisu na igli. Bas nisu agresivni i nikom nisu nista oteli kolko ja znam. Ne branim narkomane i njihove radnje-boze sacuvaj. Al me nervira ono nase ( ko grom iz vedra neba) reagovanje: osudit, ubit, lincovat, to znamo najbolje. EASY... braco i sestre Al primetih da ima ovde nekih koji bi rado malo o "tome", al sasvim neposredno . Podrav

Subota, 03. Juni 2006

Hostel

Pravi film za prave ljubitelje pravog horora ! Doduse mnogo mnogo brutalan. Ne samo to vec i bolesno zamisljena radnja (kao i uvek)od majstora Quentin Tarantina. Pogledajte obavezno.

Utorak, 02. Maj 2006

..

Place ko orao Ili Dje si navalio ko lud na brasno !

Utorak, 02. Maj 2006

dragi Messko

Happy geburts dan od sveg herza ! Puno uspeha i zdravlja. I uzgred pozdravljam sve veterane, as-ove, kraljeve, princeve, troduple dzinove i ostale clanove ovog foruma. Da nisam nekog zaboravio ?

Nedjelja, 30. April 2006

trenutno..

Se tako smejem da me stomak boli..... Zove me maloprije jedan ahbap da dodjem u Peru-anski rest. na pice. A ja pozovem jos jednog da idemo zajedno, a on ce na to "a jel Peru ono tamo dje su oni budisti celavi u narandzastom" ? ! o|

Ponedjeljak, 24. April 2006

Pozdrav svima koji slusaju muziku...

Ja trenutno slusam tako dobar set dj-a John Digweed - Global Gathering. Vrlo taze stvarcica 30. 07. 2005. Ado, veliko ti hvala Pozdrav.

Nedjelja, 24. April 2005

samo nek se roCk-a

Ovijem putem koristim priliku da pozdravim brata R_G u N.P. za najbolji na svijetu izmixani mp3 (onaj prvi ).Jes malo kasno al nisam mogo ranije xx( Bravo bravo bravo (o) (o) Pozdravima se pridruzuju i ostali pacijenti iz Berlin-a west : Angela Irina Arthur Pacou Siptar Tanja Morao sam da im napisem imena jer mi svi vise nad glavom i prijete Ziveo jos 100 jahre :klanja: Pozdrav

Petak, 11. Februar 2005

Sta trenutno slusate?

Sabah.. Pa trenutno mi super zika od legende Moshic-a - Tel Aviv, prodire u svaku celiju mozga. A svidja mi se mlogo mlogo novi album dj-ova Chemical Brothers i pesma: Galvanize Super elektronika,Big Beat, House, Funk i uz to orijental. Svala cast :klanja: