Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 518.

Nedjelja, 03. Juni 2007

Autor: Abfangjäger

Opišite članove foruma - prije i nakon što ste ih upoznali

Meni je iMan-a u neposrednom kontaktu ostavila jako mocan utisak. Iako pokrivena jeste, ja ipak mislim da njena blaga narav, njeno otmeno drzanje, neko samopouzdanje koje se daje odmah primetiti kod nje je izdaje za ono sto jeste a to je da je, dopadljivo, mirna i govori stalozeno kao prava hadznica.

Nedjelja, 27. Maj 2007

Kakav vam je pogled?

Kad je u Frankfurtu lepo vreme, izadjem vani na terasi i za prve jutarnje sate ovo mi je prizor. Jutros se iznenadih, ja dosao sa odmora kad snaha dosla i zasadila ruze. Sad se razmisljam kako da joj se oduzim... Moram je pozvati na veceru.

Subota, 26. Maj 2007

Sta mislite o muskarcima koji se udaju

Ja bih eto voleo da upozam @ef-a cisto da vidim da li barem lomi jezik kad govori ne istine

Subota, 26. Maj 2007

Studentski kutak

Citirano Orginalno od Jaeger " Zdravo Jaeger [odjavi se] Vasa poslednja poseta: 01.08.2006, 12:36. | Od tad: 12142 novih priloga u 671 tema (303 nove teme) i 27 foruma" Sta moze da uradi fax od co`eka Pa jaeger-u evo ruka. Svaka ti cast, znaci zavrsio sa fakultet. Sad insAllah da budes jos dobar BOSS.

Subota, 26. Maj 2007

Resiti sledece zadatke!

Citirano Orginalno od Abfangjäger Citirano Orginalno od sans 47088+56181=103269 ILI 57088+46181=103269 Respekt hadzijo ! Ja mislim da si zadatak perfekt resio, jer ja sam mislio da postoji samo jedno resenje tj. sam sam imao samo jedno, ali sad vidim da je potpuno resenje ovog zadatka- tvoja dva resenja koja si ti izracunao. Svaka cast, evo ruka … Zanimljivo bilo cuti kako si resio, naravno ako imas za to vremena i volje, onda znas sta ces ... Ja sam prvo primetio da E mora biti jednakao 1, jer...

Subota, 26. Maj 2007

Pricanje napamet bilo gde je pricanje napamet, dakle nemenja se stvar ni malo sustinski. Za mene sve sto nema dokaza je prica uprazno. Eto za razliku od tebe, hteo sam da budem fer i da dam time dokaz za svoju tvrdnju. A dokaz je za mene pravilo za ispravnost necega. Sto na zalost ti nikad ne pruzas. Stoga bih ti predlozio da svaku svoju recenicu makar pokusas da zavrsis sa JER, jer ce te ta macina rec JER primorati da sledeci put uvek imas dokaz za to sto trvdis. Primecujes li prednost, ako bud...

Subota, 26. Maj 2007

Sta vas nervira na forumu?

Nije da me bas nerviraju ali pomalo mi smetaju ljudi poput @ef-a koji ne resonuju na osnovu realnih cinjenica vec sami umisljaju neke stvari...

Subota, 26. Maj 2007

Nesto si mi @ef sumljivo nervozan

Citirano Iskreno od Abfangjäger Meni su devojke nekako puno iskrenije, pouzdanije kao osobe. Nekako su vernije. Citirano Napamet pricanje od @ef, po bog zna koji put : Ako bi tebe uzeli za reprezenta muske populacije nesumnjivo je da bi dosli do ovakvog zakljucka. Evo dokaza: Citirano Orginalno od inna jaoo @ef..je li ti to mozda nesto znas..sto ja ne znam?? @ef.. a tebe bih bas voljela da upoznam da vidim da li si bas tako "sve-znalac" ili si pak "progutao ciganku" kao sto izgleda Sad mi nekak...

Petak, 25. Maj 2007

Kad se muskarac udaje meni se jednostavno nista ne slaze u glavi, sve mi je nekako izvitopereno, jer nista nije kako bi normalno trebalo biti. Ko vodi glavnu rijec, ko cije prezime nosi, za mene je to sve velika dilema, kad je takva situacija u pitanje. Ali za razliku od muskaraca koji bi da se "udaju" i koje valja prezirati zbog njihovih niskih pobuda, smatram da su sa druge strane, sasvim razumni razlozi koji su ovde navedeni za devojke iz NP-a a koje se udaju u inostranstvo. Meni su devojke n...

Petak, 25. Maj 2007

Ja mislim da ce svakom, ko do nase tradicije drzi, instiktivni zakljucak prorezati kroz glavu da ovde nesto nije u redu ako na odlicno postavljeno pitanje, od vancouver: Ko, kod muskarca koji se udaje, vodi glavnu rec (?), neki muskarac, da budem konketan @ef, ne daje ne dosmislen odgovor. ( Ovde zavrsavam sa @ef-om, dole vazi generalno za sve muskarce) Ja da zamislim ne mogu, da toliko arogantin i drski ljudi ipak postoje da cak traze i tamo pravo gde dobro znaju da to pravo nemaju. Smatram, da...

Srijeda, 23. Maj 2007

Saznao/la sam....

Proslog petka na dzumi u Dugoj Poljani , slucajno se zadesi tamo , inace Dugopoljac nijesam, da se odmah razumemo. sam saznao da je Muhamed a.s rekao, da onom ko se pridzava sledecih "pravila" doktor potreban biti nece: Ako jede samo kad je glad/gladna, ako spava samo ako je umoran/umorna i ako pije samo kad je zedan/zedna. Nadam se da nisam fulo temu

Četvrtak, 17. Maj 2007

Dali ste znali?

A da li znate gde se u NP moze nabaviti program ArhiCAD ili AutoCAD ?

Subota, 12. Maj 2007

Resiti sledece zadatke!

Citirano Orginalno od Abfangjäger A sad ko resi ovaj zadatak ima veceru od mene, i to u onaj restoran na pazariste Zamislite da ste negde na prostranoj pesterskoj visoravni ili u Ju Es Ej, recimo, nevada iliti californija i tamo vidite tri njive,sledecih velicina, prva je 3 1/3 ha, druga je 10 ha i treca je 24 ha. Uslovi na tim njivama su absolutno identicni, sto znaci da je trava jednako na svim njivama gusta i da jednako brzo raste. Ako na prvoj njivi za 12 krava za vreme od 4 nedelje dovoljn...

Utorak, 08. Maj 2007

Sta vam se dopada u NP?

Citirano Orginalno od interesantno Svidja mi se OSECAJ biti u Pazaru Skroz si lepo ovo rekla, pravo govoris. Pored toga posebnog osecaja, cini mi se da je NP posta grad neogranicenih mogucnost. Imam utisak da je NP na pravom putu da ne zaostaje za nijednim evropskim gradom, cak sta vise..., meni se cini da ima i visih potenicijala.

Ponedjeljak, 30. April 2007

Resiti sledece zadatke!

Citirano Orginalno od sans 47088+56181=103269 ILI 57088+46181=103269 Respekt hadzijo ! Ja mislim da si zadatak perfekt resio, jer ja sam mislio da postoji samo jedno resenje tj. sam sam imao samo jedno, ali sad vidim da je potpuno resenje ovog zadatka- tvoja dva resenja koja si ti izracunao. Svaka cast, evo ruka … Zanimljivo bilo cuti kako si resio, naravno ako imas za to vremena i volje, onda znas sta ces ... Ja sam prvo primetio da E mora biti jednakao 1, jer sabiranjem bilo koja dva jednocif...

Nedjelja, 29. April 2007

Resiti sledece zadatke!

Evo jednog znatno lakseg od predhodnog zadatka. G A U S S R I E S E + ___________ E U K L I D Resenje mora obuhvatiti sve brojeve od 1 do 10 jer kao sto vidite ovde su pojavljuju deset razlicitih slova.

Subota, 28. April 2007

Raskinuti :-

Citirano Orginalno od IrfanP Veza se poznaje po raskidu. Ne znam kako dobra da je veza bila (ocito ne toliko dobra, dok je doslo do raskida) ako je raskid bio grub, ponizavajuci, bolan, bezosecajan - veza se tako i pamti kao i osoba koja je okoncala vezu. Par je mogao biti dugo zaljubljen, sretan, mogli su deliti super iskustva, teska iskustva, mogli su svasta nesto predeverati ali, sve to pada u vodu ako ona/j ko odluci raskinuti to ucini lose. OK, nema dobrog i lepog raskida ali, ima raskida ...

Nedjelja, 22. April 2007

Trazim recept za Pazarske cevape

Meni si ceni da je recept pazarskih cevapa, za vas sjenicake pa i tutince, nesto slicno tajni "svetog grala" za hriscane.... mislim, vazda ce vam ostati nesto u rasporedu spremanja nejasno, cak i kad bi vam neko potrefli rekao sve sastojke za cevape

Subota, 21. April 2007

Imam problem u Excelu!

Citirano Orginalno od Samir_007 Imam sledeci problem:kada ukucam bilo koji broj u neko polje u microsoft excelu i pritisnem enter pojavi mi se iza broja E-10. Nadam se da ste me razumeli,ukucam 5 i enter pritisnem,a ono mi pise posle jeste 5E-10(za bilo koji broj bude mi E-10). Citirano Orginalno od Samir_007 Imam sledeci problem:kada ukucam bilo koji broj u neko polje u microsoft excelu i pritisnem enter pojavi mi se iza broja E-10. Nadam se da ste me razumeli,ukucam 5 i enter pritisnem,a ono ...

Petak, 20. April 2007

Uspesne/skolovane zene

Meni ova diskusija uopste jasna nije, jer po meni ovde je sve tako savrseno jasno! Izgleda da je umetnost u tome da muskarac sebi postavi pravo pitanje i pokusa da bude krajnje iskrene prema svojim osecanjima i da na, po meni, veoma jednostavno pitanje jedini razuman ili ti valjan odgovor i da - a to je, kad bi se on vise vrednim osecao da li u slucaju kad bi ga volela neka devojka, koja je "obicna nocna dezurna sestrica", frizerka... ili devojka koja je ili ce insAllah biti gospodja doktor, pro...