Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 256.

Nedjelja, 16. Maj 2010

Autor: Zulfikar

Na izborima za bošnjački nacionalni savet glasat cu za...

Citirano Orginalno od diskutant08 Imao bih par pitanja za cijenjene forumashe. Hajde bujrum, samo ti pitaj, naci ce se vec neko sa kime mozes da diskutujes, a mozes i sam sa sobom Uglavnom dobro dosao ponovo na forum, nadam se da si se opametio i spoznao pravu stvar tj. da su se vremena izmijenila za razliku od nekih ranijih vremena... Citirano Orginalno od diskutant08 Ovako: Zanima me npr. zbog cega bi neko glasao za BKZ? U redu, jasne su njihove namjere i da im je cilj pobjeda, jer kazu (a i ...

Utorak, 26. August 2008

YouTube

Mucno mi sad,ima mnogo da se gleda,a ja nadjo minut prije tebe adresu,ali ne stigoh da editujem post PS.Priznajem da je jaci "sumo",ipak ga na kraju izvadi onaj ribolovac

Utorak, 26. August 2008

YouTube

Nisam taj gledo,na kojoj ti je to adresi?

Utorak, 26. August 2008

Zapad se pretvara u drustvo seksualno nezadovljnih muskaraca

Citirano Orginalno od Edisa Ne nisam ja ostala bez argumenta niti bez texta, vec vidim da pojedini nisu spremni za diaglog i duskuciju vec ih je vise stalo do rasprave, a ja za to nemam vremena. Odje niko nije rekao da jesi . Ni ja nemam vremena za raspravu,eto bas super,ljepota Citirano Orginalno od Edisa Uostalom svatila sam nas svijeta dijele sto se tice ove theme, i tako i treba, nemozemo svi da imamo isto misljenje; a ja sam izajsnila svoje i mislim da je dovoljno. Pa jest... Citirano Orgi...

Utorak, 26. August 2008

YouTube

Mislim da je ovaj video vec bio postiran,ali sa prijevodom i neko je rekao da je dijete preplaseno Neznam,reko bih da nije.

Ponedjeljak, 25. August 2008

YouTube

Nisam mogo da vjerujem kad je bacio stap onome ribolovcu,mislim stvarno

Citirano Orginalno od Edisa Hajd dobro da nebi sad vise skrecala sa theme Drago mi je sto sad ne skreces sa teme,mada i da skrenes nema veze ljudi smo ,pogledaj samo kolko ja imam opomena .Ja sam te opomenuo za tvoje dobro da ne dobijes opomenu jer posle nemozes nijednu temu da otvoris,vidis meni sta uradise te opomene,ko bez krila sam Citirano Orginalno od Edisa To su sad neki zapadni naucnici provalili i sad to nemora da znaci da je istina. Koji argument navodis u prilog tome da je "provala" ...

YouTube

Ova ilahija se srcem slusa... http://www.youtube.com/watch?v=QMKJmK5iZeA

Nedjelja, 24. August 2008

Olimpijske Igre,Peking'08

Vidoh juce Asmira sto je bio u Kini na Olimpijskim igrama,bese na nekoj lokalnoj televiziji,ne sjecam se kojoj.A inace voleo bih da nekad probam i bacim kuglu da vidim koliko mogu da dojarim . Mada da budem iskren mislim da sam vec sad u stanju da oborim mnoge rekorde(mozda i trenutni u Srbiji),pa bih hajo da bacim i maknem tu umisljenost ili bas oborim rekorde

Pa opet lijepo,jos jedan neopredeljeni,ja sam bio prvi i glavni nemoj to da zaboravis

A za kog cemo mi da navijamo kad bude ta utakmica?Ja necu ni da navijam nego onako pitah . Cg nema medalje jel tako,mozda bolje za njih navijat?Care mozes li sad da das tvoje misljenje,jel jasno il mlogo tesko pitanje Haj pozuri reci dal da brisem ovo dok jos mogu,dok radi ova opcija

Subota, 23. August 2008

Care, pretpostvaljam da si procitao privatne poruke koje sam ti poslao (doduse ti jos nista ne odgovori). Dakle imao sam razloga da te spomenem u mom komentaru,odnosno mislio sam da znam ko si i da cemo se razumet,ali to se izgleda ne desi...

Subota, 23. August 2008

Citirano Orginalno od carMurat -oglu obratio sam se članu-mono, čini mi se jasnim obraćanjem: "mislim da svako opravdavanje silovatelja, pa čak i sa "prizivanjem u pomoć časnih sestara" zaista nema smisla!!" Care, Ono sto sam pokusao jeste da ukazem da ste skrenuli sa teme. Medjutim,takodje sam zeleo spreciti da se krivica svaljuje na samo jednu stranu(bilo muskarce ili zene) Dakle,moj stav je da svako treba da proispita sebe i vodi racuna o svom ponasanju,odnosno prizna svoju krivicu ako je im...

Subota, 23. August 2008

Nisam mislio na tvoj post da je zalutao,morebit sam ja malo,ma dobra je ova tema iako sam sinoc mislio da bih je ovo prebacio u nekakve vijesti,aktuelnosti,nova otkrica nejse,nije vazno.

Subota, 23. August 2008

Dodao bih to da je Mono ukazao na poentu teksta odnosno "teme"(kao i ja kasnije),a posle toga je hteo da ukaze...ma nije ni vazno... Medjutim misljenja sam da je ovo i nije tema i da je prvi post na neki nacin zalutao ,ha care,sta mislis?Nov si pa da te malo afirmisemo

Petak, 22. August 2008

Citirano Orginalno od Edisa Pa dobro de mi onda samo reci sta je sa onim zenama sto su skromne obucene pa budu silovane? Ili one u ratu? Edisa,procitaj cijelu vijest i naslov teme,jer ovde niko nije spomenuo silovanje,a u temi je spomenuto nesto drugo i sasvim dovoljno za jednu raspravu bez razvodnjavanja teme.(sto si ti uradila). Ja bih akcenat stavio na sledece: "Ruski psiholog Leonid Kiaev-Smyk tvrdi kako su uzrok većine muških bolesti žene koje se oblače u priljubljenu, provokativnu odeću i...

Petak, 22. August 2008

Citirano Orginalno od Edisa Jeste zena moze da zavede muskarca, jeste i muskarac moze zenu. O tome pricam.Ali ja ipak mislim da je "guranje pod nos" iliti zavodljivost sa zenske strane vise izrazena,nego sto je to slucaj sa muskarcima. Voleo bih da se javi neko ko se ne slaze samnom i da me ispravi ako grijesim. Citirano Orginalno od Edisa I kad zena bude silovana, onda kazu, pa jest, to je moralo da se desi, kad hoda pola gola... Tad muskaraca nije kriv, vec je bio izazvan. Sta ti mislis,ko je...

Petak, 22. August 2008

Citirano Orginalno od Edisa Nisu krive zene, sto pojedin i muskarci neume da se drze pod kontrolom. Nemoj neko slucajno da je spomenuo da zene imaju ikakvu krivicu i da mogu cak ni za trenutak zavesti muskarca ili izazvati paznju,tj.neciji pogled ka sebi! PS.Ovo je bilo simbolicno,nadam se da sam bio jasan Muskarci su krivi(nose dio krivice,kao i zene svoj dio),pa obarajte pogled kao sto je Allah u Kur'anu rekao,nece skoditi u svakom slucaju.

Petak, 22. August 2008

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

Nedostaje mi nekih 100-150 eura koje sam u zivotu mozda mogao ustedeti

Petak, 22. August 2008

"SOFTA" - jedini srednjoskolski list

Postoji li Softin sajt?Ja dok sam citao bilo je finih vjerskih tekstova,u zadnje vrijeme nisam u toku,pa rekoh da nema sta na internetu?