Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 233.

Petak, 09. Septembar 2005

Autor: Utopljena u Casi

Edo Maajka!!!

Ovo je super tema za odgoj djece Ne bih drzala djecu pod staklenim zvonom, ne porichem da su svuda oko nas psovke, ali im ne bih svjesno pushtala da slushaju, sa medom raditi, a prste ne olizati... Kako god, nemam nishta protiv tvog nachina za odgajanje djece, sve dok to nisu moja djeca

Četvrtak, 08. Septembar 2005

Edo Maajka!!!

Sarkazam ne varim bash dobro poslije 23:05, stoga pokushaj ujutro . Ja pred svojom djecom nisam nikada i ne bih nikada slushala njegove textove i textove slichne njegovima. Djete je djete, opsovache mi sutra neshto i polomichu je, a kriva ja. Ne drzim ih pod zlatnim zvonom, Boze sakloni, ali ne zelim da nijemo odobravam ono shto je Allah dz.sh. zabranio.

Instrumentali pesama

Ako saznash javi, odavno me zanima neshto takvo.

Edo Maajka!!!

Znam da sam partybreaker, i znam da chu naletiti na negodovanje, ALI, njegova muzika, Ede Maajke, je upravo ona muzika koja se smatra haramom. Da li bi ste mogli slushati njegove pjesme pred roditeljima, svojom djecom, pred osobom prema kojoj gajite veliko poshtovanje, u smislu duhovnog vodicha?

Četvrtak, 23. Juni 2005

Rock grupa AZRA - Dzoni Shtulic

Fazon je u tome shto su im sve pjesme dobre, i ako za jednu kazem da mi je omiljena, shta je onda sa ostalima? Ali eto, plavi golub, kao ti i ja, kao i jucer, ako znash bilo shto...

Nedjelja, 29. Maj 2005

Medznun i Lejla

Pravo ime knjige je Medznun i Lejla - Nizami. Moze se kupiti na interliberu za 12 km ili na katedrali u knjizari . Medznun znaci ludak i Kajas (junak iz price) je taj nadimak dobio kada je poludio od ljubavi za Lejlom. Ovo su samo neki odgovorchichi na pitanja koja sam onako povrshno vidjela gore. Knjigu sam prochitala, svidjela mi se, volim Nizamija, ali je plastichan, odnosno stil njegovog pisanja je plastichan i nachinom na koji on izjavljuje Lejli ljubav ne bih pozeljela nikome. Ima Nizami d...

Petak, 01. April 2005

Raskinuti :-

Moli li te neko da se slozis? Zena pitala za savjet, ja ga dala pitala za iskrenost, ja se iskrenula.

Četvrtak, 31. Mart 2005

Raskinuti :-

Kazesh mu da ti je dosadio, da je smotan i sam che otichi. Nechesh trebati raskidati.

Ponedjeljak, 28. Februar 2005

Kad bih dobio/la 2.000.000 eura na LOTO-u?

A o chemu da pishu oni koji vech imaju 2 milioncheta?

Četvrtak, 24. Februar 2005

Mome djetetu

Citirano Orginalno od SaNdZak Mome djetetu Samo još ..... Wallahi me rasplaka

Srijeda, 23. Februar 2005

Goca Trzan

Citirano Orginalno od stoperka Pa to sam ja htela da kazem, ukrala si mi foru! [SIZE=3]GOCA TRZAN ZA PREDSEDNIKA!!!![/SIZE] Da jos uvek sam teen, ali jos vrlo malo.... Za predsjednika moze samo kad promjeni pol, do tada neka je kao predsjednice. Javlja li se ko za atentatora? Ja bih, ali djeca mala, sirochadi ostadoshe...

Konica Minolta DiMAGE A2

Sad bez smjeha molim! Inshallah spremam se ichi na utakmicu, i hochu sve da zabiljezim slikom, i zanima me koliko mi pxl-a treba imati kamera da se sa sredine tribine igrachima vide zubi? OK, ne bash tako bukvalno, ali ono akcije na terenu i tako to.

Goca Trzan

A da mi Gocu izaberemo za predsjednicu? Znate vech, predsjednik=>atentat=>buketi cvijecha i to

MOJ BABO

Moj otac je bio (i ostache u mom sjechanju) osoba sa kojom nikada nisi bio na chisto je li se shali ili je ozbiljan. U stvari, kada malo bolje razmislim samo je jednom bio ozbiljan, kada sam ostala kod prijateljice do kasno u vecher ne javivshi se kuchi da chu zakasniti, tada je bio uzasno ozbiljan i jedino me je tada oslovio punim imenom i jedino sam tada vidjela njegove zelene ochi sa smedjim tachkicama pune srdzbe i straha. Te sam ochi naslijedila ja i niko nije bio ponosniji od mene kada bi ...

Nedjelja, 20. Februar 2005

Goca Trzan

Ma shta se ima misliti. Jeftino smeche kao i sve one shto u zadnje vrijeme haraju "estradom"

Petak, 18. Februar 2005

Sandzacki kulturni centar e.V Düsseldorf

Ljudi petak, aksham, sutra subota. Hoche li dolaziti hafiz? Ne dolazi mi se slushati ove tandrlike. p.s. na telefon se ne javlja niko.

Srijeda, 16. Februar 2005

Znanje

Ma znanje je... znanje je tanko. Niko nije mogao rechi da posjeduje globalno znanje, niti da ima more znanja, to su vishe kapljice. Ako imash znanje iz A nemash iz B, a ako imash iz A, B, C nemash iz E, F, G, H, I itd..

Ko treba prije oprostiti gresku???

Citirano Orginalno od fingersbroken Mozda autor podrazumjeva da su nekako oboje pogrijesili u isto vrijeme pa je pitanje sad ko prvi treba da oprosti kome ... Ja se zalazem za to da prvi treba da oprosti onaj koji pogrijesi .. . milim.. tako je najpravednije.. lakse hocu rec.. ovaj ... e... tako... to ja mislim a vi kako hocete ... Izvinite ako sam pogrijesio vec sam vam oprostio E nek si nam vala bash oprostio Moja prijateljica, ona je inache malo mahnita, pa joj nije zamjeriti, kad neshto zij...

Osiromaseni/Depleted Uranium 236 u NP

Raspitaj se kod sarajlija, u Hadzichima, naselju pored Sarajeva su pronadjene povelike kolichine istog.

Ko treba prije oprostiti gresku???

Citirano Ko treba prije oprostiti gresku??? Valjda greshku treba da oprosti onaj nad kojim je greshka pochinjena, on je prvi i beli jedini.