Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 99.

Petak, 12. August 2005

Autor: Sestovoboy

PARTIZAN

[/QUOTE] Dal je moguche!!?? Ja i TI se u nechemu slazhemo!!?? [/QUOTE] Ima, ima... jedini problem je sto dosta toga ne priznajemo ni ti ni ja. A sto se Partizana tice da imaju Zigica Ko zna mozda bi i u Evropi mogli nesto da urade. Ili da puste Boju da igra bos, bez kopacki izgleda da covek nije naviko na njih!

Četvrtak, 11. August 2005

PARTIZAN

Citirano Orginalno od Sandokan 0-0 E stvarno je jadno shto jedan od ova dva seratorska tima MORA da ide u ligu shampiona..... Slazem se u potpunosti !

Srijeda, 20. Juli 2005

Bošnjački mladići provocirali starešinu crkve u Tutinu!

Znaci opet "MALJI DECA", pa sto je mnogo mnogo je! A gde li je sad Semiha Kacar?

Srijeda, 04. Maj 2005

Novopazarci snimili "FILM"

Mala zna znanje! (o) (o) (o)

Četvrtak, 24. Mart 2005

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od Sandokan RJESHENJE: Na prvoj sledechoj utakmici u gostima FK NP treba da NAPUSTI TEREN AKO BILI KO IZ PUBLIKE VIKNE"SRBIJA SRBIMA".... PA DA VIDIMO TAJ fsscg!!?? o| Ili jednostavno NAPUSTITI TAKMICHENJE I OKRENUTI PAZNJU EUROPE MALO NA NAS I PONASHANJE FSSCG-A PA DA I NJIHOVU REPREZENTACIJU IZBACI UEFA IZ KVALIFIKACIJA ZA EP-SP!! Na ciju to reprezentaciju mislis Sandokane? Valjda je to i tvoja reprezentacija! o| o| o|

Petak, 04. Februar 2005

Sta bi sa kablovskom?

Sta bi sa tom kablovskom TV jel pocelo to da se radi i koji su uslovi? Nacuo sam da ima puno mogucnosti.

Petak, 04. Februar 2005

Atentat na Djindjica - novo svjetlo

Harry, u pravu si da bi trebali da vristimo. a ovakvo stanje odgovara najvise lopovima, propalicama i lazovima poput Bebe Popovica. Pa ne mogu da shvatim kako neko moze da ne primeti da covek pokusava da se opere u zadnji cas. Samo fali da se pojavi jos Ceda Jovanovic i pocne i on da drzi predavanja.

Četvrtak, 03. Februar 2005

Nemam zbog cega, jedino ako ti ne znas neki razlog zasto bih ja plakao.

Intervju Bebe Popovica me najvise podseca na ovaj smajli. Beba =

Pozdrav!

Da se nije mozda Beba Popovic uplasio onog sto bi Bagzi mogao da isprica pa poceo da lupeta?

Utorak, 25. Januar 2005

Fk Novi Pazar

Ma neka ga vodi ko god hoce samo da klub krene da radi kako treba. Steta bi bilo da sad pocnu da padaju na tabeli posto su momci odigrali jesenji deo iznad svojih mogucnosti!

Petak, 12. Novembar 2004

Sandokanu!

Citirano Josh im samo SPS fali!!?? Pa ne fali ni SPS, raspitaj se malo za novog sekretara. pozdrav!

Utorak, 02. Novembar 2004

E!

Ma to jedno slovo nije toliko vazno bre! EBI GA!

Ponedjeljak, 11. Oktobar 2004

Pozdrav SUPERMENE!

Pozdrav sa SESTOVA!

Srijeda, 06. Oktobar 2004

Pozdrav SUPERMENE!

Veliki pozdrav sa SESTOVA i mi ne glasamo za ljude koji ne govore ni jednim jedinim ljudskim jezikom na svetu. Da bar prica bosanski ili srpski ili engleski ili francuski ili nemacki ili hrvatski ili filipinski ili bilo koji drugi ovozemaljski mozda bi ga razumeli i glasali za njega ali ovako ne znamo o cemu prica. Ako imas pristupa do njega predlozi mu neka nauci neki jezik ili nek zaposli prevodioca za bilo koji jezik da bi ga razumeli! Pozdrav!

Utorak, 05. Oktobar 2004

Setio sam se!

Setio sam se pesmice samo ne znam koja je original: SULEJMANE TI SI NASE CVECE CEO SANDZAK ZA TOBOM SE KRECE! :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: I isto to samo malo drugacije: SLOBODANE TI SI NASE CVECE CEO NAROD ZA TOBOM SE KRECE! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) Koja je starija i koja je original?

Utorak, 05. Oktobar 2004

STA BI SA IZBORIMA?

SULEJMANE TI SI NASE CVECE CEO SANDZAK ZA TOBOM SE KRECE! Cuh ovu pesmu pa mi nesto poznata. Molim sve forumase da mi pomognu oko toga sto sam siguran da je ovo prepev a ne mogu da se setim originala. Neka mi neko ko zna original napise kako idu reci! Hvala unapred i pozdrav!