Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Utorak, 30. April 2013

Autor: PaZaRaC

Apple racunari

I ja sam tu skoro preso na Apple, koristim MacBook Pro 15' sa retina displejom i prezadovoljan sam, posto jos uvek moram da koristim neke Windows programe instalirao sam i windows 7 na Aplleu i bas super funkcionise, pre neki dan sam citao jedan test, najstabilnije windows7 laptop je bio Mac Book Pro Bas me sad zainteresova kolko mu treba od kad pritisnem na paljene pa dok stigne screen za login, za tacno 11 sekundi je gotov, a sto mi je jos puno bitnije je otvaranje aplikacija, naprimer Photosh...

Ponedjeljak, 05. Novembar 2012

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Na kraju borbe se ipak broje cisti pogodci a ne licno osecanje ko je bio bolji i ko je vise udarao, licno sam mislio da ce sudije osudit nereseno, ona ocena 117:111 je zaista skandal. Broj pogodaka: Hukic 241 Arslan 235 Nadam se da ce mu Hukic pruzit jos jednu sansu za revans mec.

Subota, 14. Juli 2012

Trazim prevoznika za vespu (Frankfurt - Novi Pazar)

Pozdrav, trazim nekog ko bi mogao da mi otera motorce (skuter od 50 ccm) iz Frankfurta do Novog Pazara, motorce je dimenzija da bez problema moze da stane u malog busa ... ili na prikolicu. Motorce je 100% regularno i ne treba na granici da se carinuje. Moja mail adresa: kontakt .at. dzogovic.com Hvala unapred.

Ponedjeljak, 25. Juni 2012

Slike nasih ljudi iz celog sveta

@Ed Svudje li dogurash Evo i ja imam koju, Thailand (Krabi/Ao Nang)

Nedjelja, 03. Juni 2012

Adem Ljajic

Posmatrajuci situaciju u italijanskoj ligi, najpametnije bu mu bilo da kupi prnje i pici u neku malo ozbiljniju ligu, vidim Dortmund zainteresovan, a i Arsenal ga isto posmatra ... mada bi mu Arsenal bio malo prejak skok, 2 godine u Dortmund, nek se ispraksa i u ligi sampiona i onda dalje za Englesku ...

Utorak, 29. Maj 2012

Adem Ljajic

Vala ga njegov otac sad urpska, i to do daske ...

Utorak, 29. Maj 2012

Adem Ljajic

Mene je Adem bas pozitivno iznenadio njegovim ponasanjem, ali se ipak pitam zbog cega je uopste potpisao taj sporazum kad je od pocetka znao da se toga nece drzat ... mislim fino je to za nas narod, za nase omladince i sportiste, on se pokazuje da nije kao muva bez glave ko sto ga puno njih kritikuju da mu je inace mesto u reprezentaciji bosne ... ipak bi vise voleo da citam vesti, Adem Ljajic odlucio utakmicu il slicno ... a evo prvo ono sa onim ludim trenerom, i evo sad opet sa jos ludjim naci...

Subota, 05. Maj 2012

Adem Ljajic

Ljubitelj sam Ljajica ... al ako je stvarno istina da je opsovo Rosiju majku onda trebo ga je jos vise izsibat ...

Ponedjeljak, 23. April 2012

Problem do bola

Ccc, svakakve pishte ima ... Ko sto NIhad rece, ocigledno da imas nekog trojanca na kompjuteru, izbegavaj da radis bilo kakve poslove na kompjuteru kao online banking itd, nista ni ne pokusavaj da se resis trojanca sa nekim programima, nikad neces bit siguran dal si sve mako ... najbolje instaliraj citav sistem iz pocetka, account kod yahooa izbrisi i prebaci se kod nekog hostera iz nemacke, preporucujem web.de tu barem mozes nekog da dobijes kad imas probleme ... il najbolje regustruj sebi neki...

Četvrtak, 12. April 2012

Glasanje na parlamentarnim izorima 2012. u dijaspori (Frankfurt)

Bas sam juce bio u konzulat i cuo sluzbenika konzulata i jednog koji je hteo da glasa, kaze sluzbenik, ne veruje da ce se pokupit tih potrebnih 100 glasova jer se do sad bas malo ljudi prijavilo. Ja bi glasao, al nemam vise pravo na to, juce sam se odreko od srpskog drzavljanstva

Četvrtak, 11. August 2011

iPad 2

@ed Od text editora mi se do sad najvise svideo Pages. Sto se tice dzejlbrejka mogu iz licnog iskustva da kazem da nikakve probleme sa garncijom imao nisam, nosio sam vise put djelbrekovan AjFoun u JabukuRadnju i nikog nije zanimalo da je telefon hakovan.

Četvrtak, 11. August 2011

iPad 2

Model: iPad 2, Black, Wi-Fi, 3G, 64GB Omiljene Apps koje redovno koristim: 2Do Google Earth Dropbox appgefahren tagesschau AroundMe / Qype Weather HD Windowshop GoodReader iOutBank TeamViewer Zite / PulseNews Cydia (potreban jailbreak) SBSettings (potreban jailbreak) i jos po neke igrice

Utorak, 19. Juli 2011

Snimci Novog Pazara u ful HD rezoluciji

(o) Super snimak, bas milina videt kako se centar grada u pozitivnom smislu promenio. Nisam bio vise od 3 godine

Ponedjeljak, 18. Juli 2011

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Cestitke Muameru, postao je pravi prvak, poceo takticki da boksuje, svaka cast.

Četvrtak, 28. April 2011

Istanbul

Interesantna tema ed-e, planiram da ove godine odem nekolko dana u istanbul pa sam bas radoznao sta sve treba posetit, najvise me interesuju lokacije koje se ne mogu naci u turistickom vodicu ...

Petak, 25. Februar 2011

YouTube

Citirano Orginalno od Tashke Ocajnicki potez... http://www.youtube.com/watch?feature=pla…d&v=UsEbf-o83fc Hahaha, e ovako nesto jos ne vidoh