Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Ponedjeljak, 22. Novembar 2010

Autor: hobbes

Kupujem Hard disk

Hitachi Deskstar P7K500 HDP725032GLA360 320GB nov ili koriscen kupujem. Sad vidjeh da mi je na profilu prastari mail koji sam tek sad promenio. kontakt na naskom@gmail.com

Subota, 20. Novembar 2010

Kupujem Hard disk

Hitachi Deskstar P7K500 HDP725032GLA360 320GB nov ili koriscen kupujem.

Nedjelja, 25. Maj 2008

Telefonski imenik

Za Crnu Goru imenik na novoj adresi http://www.telekom-cg.com/telefonskiImenik.aspx

Srijeda, 07. Maj 2008

Studiranje u svom mjestu ili odlazak u drugi grad?

Ovo je veoma zanimljiva tema. Mislim da je ukoliko je cilj studiranja sticanje znanja najbolje otići na fakultet gde su najbolji stručnjaci iz određene oblasti. Naravno imajući u vidu materijalne mogućnosti studenta i njegove porodice. Znači ako se može onda na najbolje univerzitete na svetu ako ne onda na najbolje univerzitete u zemlji a ako se ni to ne moze onda na najbolje fakultete u gradu. Uzimajući u obzir kadrove, univerziteti u našem gradu još uvek boluju dečije bolesti, sto je i normaln...

Srijeda, 07. Maj 2008

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

Jinx- Tamo gdje je sve po mom Tko je kralj, tko pleše sam? Sve tajne ovog karnevala znam, Muči me samo da li tu sam gost, Možda i moje lice krije lica još... Al', čemu strah i čemu sram? Ja neću više čekati ni dan, galama zove, ali neću s njom: idem tamo gdje je sve po mom! Da ne poludim, da ne mislim, da ne čujem i ne vidim, da ne izgorim u sjaju tom, idem tamo gdje je sve po mom Tko je kralj, tko pleše sam? Sve tajne ovog karnevala znam; galama zove, ali neću s njom: idem tamo gdje je sve po m...

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Sokiralo me je...

Sokiralo me je kad sam cuo da je Mitko Nokic, odbornik SO Novi Pazar i predsednik opstinskog odbora stranke zelenih danas pretucen u zgradi Opstine od strane obezbedjenja.

Nedjelja, 30. Decembar 2007

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Citirano Orginalno od Mono Jel tacno da je Suljo doneo odluku da se tzv. rijaset finansira iz opstinskog budzeta i da je juce bilo u medijima?? Radio 100+ "Budžet je usvojen uz malo rasprave i jedinu korekciju koju je predložila odbornička grupa koalicije Lista za Sandžak. Prema ovom predlogu, novoosnovanom Rijasetu Islamske zajednice Srbije na čelu sa Ademom Zilkićem iz budžeta opštine biće odobreno sedam miliona dinara."

Utorak, 11. Decembar 2007

SandzakTRANS!!!

Koliko sam upoznat nekoliko lokalnih prevoznika je bilo zainteresovano da zajedno kupe "Sandžaktrans" ali su dobili informaciju iz opstine da se ne mešaju jer je opština zainteresovana i želi da ga kupi.

Utorak, 04. Decembar 2007

Saljivi mali oglasi

*Postovani,* *Sindikalna organizacija samostalnih sindikata u INN Vinca organizuje besplatan i brojno neogranicen * *TRENING ZA MUSKARCE* _Modul 1.:_ 1. Nauciti ziveti bez mame (2 000 sati) 2. Moja zena nije moja mama (350 sati) 3. Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati) _Modul 2.:_ 1. Ne biti ljubomoran na svoju decu (50 sati) 2. Ne pricati gluposti kada moja zena ima posetu (500 sati) 3. Kako prevladati sindrom daljinskog upravljaca (550 sati) _+ BONUS:_ 4. Ne urinirati oko WC solje (...

Petak, 16. Novembar 2007

Sukob ispred džamije Altum alem 16. novembar 2007. | 12:43 -> 13:45 | Izvor: B92, Beta, Tanjug Novi Pazar -- U Novom Pazaru izbio sukob dve grupe vernika ispred džamije Altum alem, nezvanično, jedna osoba je pogođena iz vatrenog oružja. General policije Mladen Kuribak rekao je Tanjugu da su četiri osobe lakše povređene u podne u sukobu dve grupe."Dva policajca i jedan građanin zadobili su povrede od kamenica i cigli, dok je jedan civil ranjen iz vatrenog oružja", rekao je Kuribak. Prema njegovim...

Petak, 16. Novembar 2007

Citirano Orginalno od Jahja U Beogradu odrzana konferencija za stampu, u Medija centru. Na konferenciji pricali Munir Poturak-SDPTarik Imamovic-SA, Fevzija Muric-SZS, Aida Corovic-Urban in, Mithat Nokic-Pokret Zelenih. Podrsku dala i Sandzacka demokratska unija. Tema situacija u Novom Pazaru, izmedju ostalog i o pokusaju puca na IZ. Ima li negde snimak ove konferencije za stampu na netu?

Ponedjeljak, 29. Oktobar 2007

POKLANJAM CASOPISE!!!

Citirano Orginalno od hobbes Jos uvijek ima dovoljno casopisa za one koji se jos nisu javili !!! Sad jos samo oni koji su mi poslali poruke nek procitaju poruku koju su dobili od mene.

Utorak, 16. Oktobar 2007

POKLANJAM CASOPISE!!!

Jos uvijek ima dovoljno casopisa za one koji se jos nisu javili !!!

Četvrtak, 04. Oktobar 2007

POKLANJAM CASOPISE!!!

Skoro sve brojeve iz poslednje 3-4 godine, to znaci po 11 brojeva godisnje x3 godine x3 casopisa otprilike...ako nekog zanimaju i stariji od 2004 moze i to da se nadje. Ne poklanjam ih na komad samo na vecu kolicinu recimo minimum 50 brojeva se moze uzeti od mene

Četvrtak, 04. Oktobar 2007

POKLANJAM CASOPISE!!!

Poklanjam stare brojeve casopisa Svet kompjutera, PC-press i Mikro. Brojevi su iz 2004, 2005 i 2006. Ko se prvi javi privatnom porukom na forum dobija ih.

Utorak, 01. August 2006

OGAME !

Naravno da je neumjereno dosao sam do 18 mjesta i batalio zbog godisnjeg odmora. Cak je i tip kom sam dao Acc je vec odustao. Inace poceo je jubilarni UNI10. Novina je sto 30% odbrane ide u RU pa se ne isplati bit kornjaca nikako jer kornjace ne beze a recikleri rade i ovo je uni sa AKS-om...

Subota, 17. Juni 2006

Vicevi bez veze

Uleće nadrkani bojler sa sačmarom u prodavnicu bele tehnike. Prvi sprat. Tagagagagada! Pogiboše televizori, hi-fi uređaji, telefoni. Drugi sprat. Tagagagagagagagadaaaa! Odoše pegle, usisivači, mikrotalasne rerne... Treći sprat. Tagagagagagaaaaa... crče gomila veš-mašina, a samo jedna preživljava. Bojler dolazi do nje, ispaljuje još par tura, mašini ništa. "Aaaaarghhhh! Kako si, bre, još živa?" A mašina počinje da peva tankim glasićem: "Veš mašina živi duže uz Kalgooon

Četvrtak, 01. Juni 2006

hehehe

Trenutno na 22 mjestu u uni5 skocio sam kako sam i mislio hehe mudrom igrom do poena

Srijeda, 31. Maj 2006

OGAME !

Ja igram umereno ponekad i sad sam trenutno na 26 mjestu u uni5. a sutra ocekujem jos malo bolji skor kad mi stignu investicije u ekonomiju.

Utorak, 23. Maj 2006

Razni

Eh odvoji se Crna Gora, pa ce se sad odvojit i Kosovo i jos kad se odvoji Srbija mi Pazarci cemo ostat sami samcijati.