Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-16 od 16.

Petak, 02. Septembar 2005

Autor: pimk

Kakvih ste osobina ?

@pink Cime sam zasluzila tvoje komentare ? Ja tebe nisam nigde spominjala ! Preko tvoje prve upadalice sam presla nisam ti rekla nista. Bila si mi sumljiva da sa onakim komentarima i odbranama koji idu u prilog fingerbrokenu zelis mu se pribliziti. Posle ovog posta sam sigurna da je to tvoj nacin udvaranja njemu. Jer zasto bi reagovala? Da te nije slucajno strah da ce fingerbroken ponovo otici i ti ostati bez tvog dragog fingerbrokena ? Kakva je ovo nepravda ? Meni kazes da moram promeniti temi ...

Petak, 02. Septembar 2005

Kakvih ste osobina ?

Citirano Orginalno od moivre Citirano Orginalno od pimk Rece tamo jednom da je stari od ed-a. Zasto to fingerbroken nije valjda da ti je tesko da kao mladji, koji uzgred neka je receno tako i tako nepostuje starije, valjas svoje nebuloze. Hajde okani se majke ti toga ! Ovo sve gore napisah samo zbog toga da vi svatite da sam ja jedna od onih koji imaju postovanje prema strarim i da sam u pogledu na to spremna i da ostro reagujem kad primetim da neko ne pruza barem, majka mu stara, to duzno post...

Četvrtak, 01. Septembar 2005

U koje drzave i gradove ste posetili ?

Citirano Orginalno od pink @ pimk : Ne rece nam gde si ti sve bila, koji ti se grad najvise dopao i tako to? P.S. Da nismo sta svoje? (zbog nick-a mislim ) He he he Mozda. Nik mi je po mojoj omiljenoj robnoj kuci. U Pimk-ie kupujem svoju gardarobu. Pozdrav za tebe! A odkud tebi tvoj nik ?

Četvrtak, 01. Septembar 2005

Kakvih ste osobina ?

Nece niko da se javi Sto li ? Evo da pocnem onda barem ja da ne ostane tema bez priloga . Mada sam zensko, cujem vise puta za sebe komentare da imam jaci karakter od bilo kojeg muskarca. Nije da se hvalim ali to je zaista tako. Za mene je ako dam rec svetinja da to i odrzim. Zato mi je cudo kad vidim konkretno Fingerbrokena koji je napisao da je bivsi clan pa sad vidim da se ponovo javlja. Takvi ljudi su slabog karaktera. Za njih ne znaci nista nesto poreci zbog toga tim ljudima ne dajem nikakv...

Subota, 20. August 2005

Kako zhivi omladina u Novom Pazaru?

Ja se slazem sa Tasketom Mislim da je kako on kaze ispravno. Svako trazi svoje drustvo.

Subota, 20. August 2005

Sta mislite o onima koji cine uslugu zarad casti ili bozije nagrade?

Veoma lepa tema. Bravo pokretacu (o) Imas pm- od mene SPAWN jako lep post. Slazem se sa tobom. Neopisivo je lep osecaj kad se nekom pomogne. 2 dinara nije puno za nikog dok za onog sto nema nista znaci puno. Pozdrav za sve.

Subota, 13. August 2005

U koje drzave i gradove ste posetili ?

.... i koja drzva Vam se najvise dopala ili koji Vas je grad najvise impresionirao ?

Subota, 13. August 2005

Zelje, pozdravi i cestitke

Moivre srecan ti rodjendan !

Subota, 13. August 2005

Zasto se ne ponasamo kao jevreji?

Znas kako je taske rekli bi ti englesi: " Kod suseda je uvek trava zelenija nego od nas samih" Ista je stvar izmedju odnosta nas i njih. Nijesu oni nista bolji od nas to nam se samo cini. I mi imamo na papiru ista nacela razlika je samo u tome sto oni imaju disciplinu i postoju dogovoreno. I njima to uspeva. Pokrenuta je u srbiji ista kampanja "kupujmo domace" ali ni njima ne polazi najbolje za rukom. Nas dodatni problem je sto nasa braca po veri, palestinci, ne saradjuju sa njima. Velika je gre...

Subota, 13. August 2005

Sta ima kod vas ?

Pozdrav za Juska Kod mene suprotno mnogo hladno i pada kisa

Subota, 13. August 2005

Kakvih ste osobina ?

Reci te nesto o sebi? Dali ste vise spontani pri odlucivanju ili uvek razmisljate o svojim odlukama/postupima i njihovim posledicama po vas i okolinu ? Izvoli te !

Subota, 13. August 2005

PARTIZAN

@ And_U_Price Logicno je sad da ja kazem a evo ih ovi sto krse moral . Tuzna je cinjenica da je zadovoljstvo navijanja jace od potrebe pripadanja jednoj veri Place mi se kod te konstatacije. @ Sandokan (o) (o) Isto sam i ja procitala nedavno. Ne verujem da nisu ni oni ali ne zbunjuje zasto su tako brzo zaboravili....

Petak, 12. August 2005

PARTIZAN

Petorica osudjeni u Nisu za paljenje nase svetinje, DZAMIJE kao Allahove kuce su verovali ili ne najvatreni navijac Partizana !!!! U najmanju ruku stajati na istoj strani sa monstrumima i sa njima se radovati za postignuti gol je neodgovornost svakog muslimana prema vlastitoj veri i ne postovanje svojih vrednosti kako sto je za nas allahova kuca, dzamija. Na strani onih koji NE navijalja za Partizan su i razum dobrog razlucivanja da netrebaju biti vise sa onima koj nas iz dna duze mrze, lose em...

Petak, 12. August 2005

SPC

SPC je cudna istitucija jer bavi potpuno drugim poslom od onog za sta je normalno predvidjena. Valjda bih ona kao duhovna istitucija trebala spocitati na moral umesto toga ona se tokom rata dokazala krnjavom u svoj svrhi jer koliko nam je svima poznato a to bi najkasnije trebalo biti posle vidio snimka ubijanja srebnicana, SPC je bas ta koja je odobravljala i time direktno podrzavala krvoprolice i sve druge zlocine, silovanja, mucenja, proterivanja... Posto znam da ljudi u toj instituciji se bir...

Petak, 12. August 2005

Ko vam je rod?

@ I-mana Bas svi Karisici ? Poznajes li Sibelu Karisik ? moju dobru drugaricu iz srednje skole. Ako je poznajes, reci mi, molim te gde je ona sad? Hvala ! i Selam I-Mana

Subota, 11. Juni 2005

Model ispravnog odgoja djeteta

Slazem se sa i-Manom i Alutunom " Batina je iz dzenta" ali netreba je previse forisirati.