Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 244.

Petak, 23. Mart 2007

Autor: EdinA`

OBAVEZNO PROCITAJ - Sala i stvarnost novih udzbenika

Citirano Orginalno od sanjiva BAKTERIJE SU PLAHO SITNI HAJVANI KOJI ZIVE U HAVI I KOJI KADA SE UVUKU U INSANA NAPRAVE TAKAV BELAJ DA AKO ZA HEFTU NE ODES HECIMU ZIHER TI JE DZENAZA. Ja mislim da ovo nije istina! ipak mi vishe lichi na neku zezu Ali... vishe ne smem da garantujem ni za shta. Sve je danas moguce.. SVE!

Petak, 23. Mart 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

Dobrodoshao Kako je bilo u izolaciji?

Petak, 23. Mart 2007

EPP

Majstoreee, mozhe preko ove daske?? -MOZHE!! Prvi korak, drugi.... nema ga vishe

Petak, 23. Mart 2007

Dino MERLIN

Da li neko zna hoce li Dino odrzhati ove godine neki koncert i kod nas? U Sarajevu, Beogradu...? Nisam imala prilike da prisustvujem nijednom njegovom koncertu, a imam jaku zhelju. Hvala unapred.

Četvrtak, 22. Mart 2007

Sta trenutno slusate?

Bajaga - Plavi safir

Srijeda, 14. Mart 2007

Kakvog ste zdravlja?

Vec tri dana imam strashnu glavobolju. Pila sam kafetine, nije pomoglo. Evo sad popih dolorexu, nadam se da ce imati efekta.

Ponedjeljak, 12. Mart 2007

Sta Vam se svidja na forumu?

Citirano Orginalno od annonimus Citirano Orginalno od AlenTheBoss Doabr vam je ovaj forum,ali imate malo normalnih tema u poslednje vreme . Otvori ti jednu,da te vidimo HAHAHAHAHA @anonnimus nevolja ti je. Eh, dobro te srelo sto me nasmeja

Sta trenutno slusate?

Hari - Nek nebo nam sudi... ...ako smo ludi, ako je grijeh shto volim te. Nek nebo nam sudi i da sve gubim, ne mogu bez tebe...

U kojem delu Novog Pazara stanujete?

Hvala vam! Hmmmmmmm... znachi lug I... to ja neshto za sebe, nema veze...

Subota, 10. Mart 2007

U kojem delu Novog Pazara stanujete?

Nikad mi nije bilo jasno gde je to Shutenovac I i II i Lug I i II , pa ni sad Prvi i drugi deo

Petak, 09. Mart 2007

MSN

Koristim

Četvrtak, 08. Mart 2007

Beovizija '07

Zashto se Emina nije takmichila vecheras? Nije valjda da se uopshte nece takmichiti? ili ce mozhda nastupiti sutra? Shto se tiche vecherashnjih izvodjacha... nemam rechi. Shtavishe, GROZNO! Marija Sherifovic je vrhunski otpevala pesmu (shto sam i ochekivala od nje) jer cura stvarno extra peva. Slatke su mi bile i one devojchice shto skachu. Ovo ostalo xx( Sve chista komercijala. Blizanci su hteli neshto na foru "Ludi letnji ples" ali. . . o| Sve u svemu loshe. Daj bozhe da sutra bude neshto bolj...

Utorak, 06. Mart 2007

Sta trenutno slusate?

Bijelo dugme - Evo zaklecu se

Ponedjeljak, 05. Mart 2007

Kakvog ste zdravlja?

I ja bih ti se nasmejala da sam se nashla u Samaldu. Imash srecu shto to nisam bila ja. Uuuu koliko puta sam bila u situaciji da prisustvujem raznoraznim padovima, i svaki put se "pocijepam od smijeha " ne zbog toga shto mi je drago kad neko padne, nego, jednostavno, ne mogu da se uzdrzhim. A ume ponekad da bude jako ruzhno.. Tako sam ja jednom pala na sred centra, tachnije kod kioska "Kod Nanice" pa su mi se svi prisutni smejali Nema veze..

Nedjelja, 04. Mart 2007

Dali je neko od vas imo partnera druge vjere

Nikad, hvala Allahu! Mogu, donekle , da razumem one koji radi provoda stupaju u emotivnu vezu sa osobom druge vere. Ali one koji imaju ozbiljne namere.. njih uopste ne razumem! No dobro. Nekome to mozda odgovara. Samo bujrum.

Nedjelja, 04. Mart 2007

Nije vic-vec ziva istina

Dje ste hanume Allaha vi, eve me da vi se predruzim. Moram prvo da vi se pozhaljim sto sam sinoj usnila nakav san, pa kad sam se probudila za sabah, salj sam rekla ne ponovio se. Ono nije bio nakav strasan, ono sto reknu, nego nekako tuhaf. Alj ne mogu vi zborit o cemu se radi, nije za siru javnos. Ja cu vama to nedje na posedak ispricat, a ovako nikad se ne zna ko more ode da uidje ni hodi ni sedi da se blamiram tune. To se desilo i ja cipcijo dan misljim o tome. Kreni ponesto da ucinim, ada no...

Subota, 03. Mart 2007

Sta trenutno slusate?

Citirano Orginalno od Johhny toliko od nashih pravnika o majmunima poreklom iz Italije... Ovo mi neshto ne beshe jasno, pa ako mozhesh... Bilo bi lepo... A trenutno slusham Zanu - Koshava