Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 169.

Srijeda, 26. Juli 2006

Autor: orange

Zelje, pozdravi i cestitke

Hany (bany) Zelim ti sve najljepse u zivotu, puno zdravlja i srece i lijepih trenutaka sa svojim najdrazima (kao ovih sada u kojima uzivas)... Sretan ti rodjendan i da ti svaki naredni bude jos veseliji!! )o( cmok cmok

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

Mozda smijesno zvuci, al meni Zidane cijeli dan ne izlazi iz glave... cijeli dan dumam sta je to toliko gadno morao reci papak, pa da covjek onako reaguje (cinjenica je, sta god da je rekao, bilo je nesto zestoko)...fakat mi je covjeka bilo zao sinoc (Zizou-a, da ne bude zabune). Prvo mi je bilo zao sto ga onaj zabar ljigavi onako isprovocira, pa mi je onda bilo drago, ustvari zao sto ga ne zviznu malo bolje u onu glavushu zabarsku, a poslije kad sam ga vidjela da silazi u svlacionicu i brise oc...

Nedjelja, 09. Juli 2006

Sta trenutno slusate?

Juanes - "A Dios le pido" "...que mis ojos se despierten con la luz de tu mirada, yo a Dios le pido..." (kako nigdje nema smajli koji pada u nesvijest od romantike?! )

Srijeda, 28. Juni 2006

U koju zemlji biste imigrirali ?

Evo galaksija, ja recimo ne kukam za NP Moj izbor zemalja za emigraciju bio bi: 1. Irska - svidjaju mi se ljudi, priroda, puno zelenila... 2. Spanija&Portugal - svidjaju mi se ljudi, klima, sunce, more itd. 3. Svica - ne svidjaju mi se ljudi al mi se svidja uredjenost i nacin zivota To je sto se tice Evrope. Od drugih kontinenata, u obzir dolaze samo Australija i Novi Zeland. U principu mi se najvise ide u zemlje gdje ljudi zive skroz mirno, u zemlju koja nema neke mahnite politicare, predsjedni...

Srijeda, 28. Juni 2006

Freaky Song

Auuu otkad mene nije bilo na ovom forumu.... Nego, sve pohvale za autora, odlicna tema, svaka cast! Evo i moj skromni prilog za naj freaky pjesmu... meni kad bi ovo neko ispjevao pod pendzerom, ja bi se malo zabrinula...pogotovo ovaj boldirani dio... **** Depeche Mode- It's no good I'm gonna take my time I have all the time in the world To make you mine It is written in the stars above The gods decree You'll be right here by my side Right next to me You can run but you cannot hide Don't say you ...

Subota, 08. April 2006

SARAJEVO-NOVI PAZAR

Hajd evo da se ubacim i ja u diskusiju, kao Sarajka ciji su roditelji iz Sandzaka. Istina je da kod vecine Sarajlija i Bosanaca postoji nekakav animozitet prema Sandzaku (na poslu imam dvoje s kojima se vrlo cesto zakacim oko komentara tipa: ma ja, Sandzak-trans, oni sve mogu, mafija je to sandzacka itd..., na sta se ja osipam, ne toliko iz razloga jer se to direktno odnosi na moje roditelje, nego sto je stvarno grozno cuti, ma o kojem narodu se radilo). Sa mnom su na faxu bili ljudi iz Sandzaka...

Ponedjeljak, 09. Januar 2006

Citirano Orginalno od Chonbey Koristim priliku da cestitam samom sebi punih 6 meseci bez kazne za brzu voznju. Redak jubilej! Khmm.. a da ti ipak provjeris sa cika policajcima, za svaki slucaj?! Nesto mi to sumnjivo....

Nedjelja, 01. Januar 2006

O jednom trosku: 1. Tulumbi sretan rodjendan i sve najbolje u zivotu (sa malim zakasnjenjem al ne zamjeri ) 2. Svim ostalima, sretna Nova godina, da nam prodje u zdravlju, sreci, uspjehu i svemu onome sto ce nas ciniti sretnima i zadovoljnima. Jos jednom, sve najbolje!! Ovo je samo za Tulumbu, da se malo pocasti, ostalima nema

Srijeda, 28. Decembar 2005

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Po drugi put "Gladijatora" i opet mi muka bila Jes da volim Russela pravo al ovaj film definitivno nije za moj zeludac...

Nedjelja, 06. Novembar 2005

BABO ILI TATA

Citirano Orginalno od Abfangjäger Ova Vas diskusija me podsteh na razgovor Muhameda a.s sa jednim ashabom. Kaze Muhamed a.s da ce muslimani uvek bitu ugrozeni od drugih i da ce im se nametati tudja kultura i obicaji. A pita ga ta ashab sasvim logicno: Jeli to bozi poslanice zbog toga sto ce nas biti malo. Ne kaze Muhamed a.s, naprotiv, muslimana ce biti brojcano puno vise, ali ce biti poput morske pene jer nece znati za svoje vrednosti. Mislim da vazda treba biti otvoren i nazvati sve pravim im...

Subota, 05. Novembar 2005

BABO ILI TATA

Citirano Orginalno od meryma Citirano Orginalno od iMan-a A osim toga nemuslimani zovu Tata. Pre bih rekla,NEORIGINALNO OD iMan-a.Ne zato sto ja svog oca zovem tata,vec zato sto to nema nikakve veze sa "muslimanstvom".To je jako primitivno shvatanje.Ja tatu zovem tata,tako sam ga oduvek zvala i ne nameravam to da menjam,koliko god neki (novopecheni muslimani)mislili da je to nemuslimanski. Ista stvar i kod mene. I tokom rata, i dan danas mi puno takvih novopecenih muslimana zna reci: cuj tata! ...

Nedjelja, 04. Septembar 2005

Lounge & chill outMusic

fingerse care, leti u PM inbox

Subota, 03. Septembar 2005

Lounge & chill outMusic

Samo da se tuspasim kao jedan od ljubitelja chill outa... uh kako meni ta muzika godi, opusta me.. odlicno! Eh, posto sad nemam puno vremena da ti nabrajam kakve stvari ja najcesce slusam, nabrojacu samo par imena a sutra dok iskopam par cd-a malo cu detaljnije o tome. Uglavnom, Thievery Corporation su odlicni, Thierry David takodjer, Lemongrass... Odlicni su naravno Buddha bar, Chill out in Paris, Sunset Ibiza chill out... ima toga jako puno. Kad spomenu brasiliana, moram reci da je Da Lata jed...

Nedjelja, 28. August 2005

EKV

"Sinhro" je definitivno jedna od njihovih najboljih pjesama. Evo jedne isto tako dobre: ZABRANJUJEM Ovo je noć Koja kupa se u svetlu, Na podlozi tamnoj Blistaju naše oči. Ovo je noć Koja miriše na istinu Kada kažem Kako sam bio naivan. Zabranjujem sve one zamke vaše podlosti! Zabranjujem da dodir zavisti i bolesti bude kraj. Ovo ne sme biti kraj. Ovo ne sme biti kraj. Čuje se zvuk koji podseća na huk iz dubine šuma Ruši se stablo po stablo, po stablo, po stablo. Umire zid od plača, umire sam, Um...

Subota, 27. August 2005

Sta trenutno slusate?

pinki legendo kod mene "svira" radio MIR a trenutno mi cvrkuce slatki Boris Novkovic, "Ostvaren san"

Subota, 27. August 2005

Edo Maajka!!!

Dzaba sve, mene ova rasplace uvijek... Mahir i Alma Ljubav, ljubav je smisao zivota prica mi covjek za sankom dok cigaru mota. Ljepota njena se ne moze ni s cim mjerit rece mi krvavih ociju i ode rakiju potegnut. Zove se Alma i sjedila je sama u klupi ja joj prosu neki fazon glupi. Reko dze si curo zgodna ona kaze da me pozna ti si Mahir osmi dva vec te dugo gledam ja. Bilo je pola dva, april peti Mahir se sjeti. Odmah smo se zaljubili i pred svima poljubili hodali smo skolom drzali se za ruku d...

Petak, 26. August 2005

TWIN PEAKS WORLD

Uz rizik da me Babbha banuje sto mu kvarim temu (ma neece): Al Pacino . . . Russel Crowe Robert Redford... ima jos al ne smijem vise, sve se osvrcem, mislim Babbha mi za ledjima sa tojagom

Petak, 26. August 2005

TWIN PEAKS WORLD

Citirano Orginalno od pink E vala Babbha kad mi se ne svidja Brad Pitt onda tek za te dilkose hic ne marim, ako mi hoces verovat Pinki, naka me jeza prolazi... ti mi dodjes ko klonirana ja Ni meni se Pita ne svidja... p.s. Halali Babbha necemo vise kvariti teme!

Petak, 26. August 2005

TWIN PEAKS WORLD

pinki, ote mi rijec iz... prsta ja sam doduse bila dovoljno stara (imala sam 12 godina) da ih redovno pratim, al iskreno, vise zato sto su bili praavo popularni i sto je bio fazon gledati ih nego sto su mi bili zanimljivi Ipak, Cooper mi je vazda bio nako... interesantan

Petak, 26. August 2005

BLOG BRANITELJA SARAJEVA

Phikrete, jos uvijek ima tih mapa da se kupi ovdje u Sarajevu. Ako zelis, javi adresu na PM i ja cu ti poslati, nema frke