Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 340.

Srijeda, 22. Juli 2009

Autor: inaa

In memoriam...

... ...neka mu Allah podari Dzennet...

Petak, 23. Maj 2008

EVROVIZIJA

..moj favorit je ukrajina.. ..alii isto mi je zanimljiva pjesam koja predstavlja BiH..na prvo slusanjee mi se uopste nije svidjelaa..alii sto je vise cujem to mi se bolje svidjaa..

Četvrtak, 20. Decembar 2007

Bajram Šerif Mubarek Olsun

..i od mene BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN..

Subota, 08. Decembar 2007

Google

mislim da je fina idejaa..ali posto je svako mogao svojevoljno da ucestvujee..mislim da je puno vise onih kojii nisuu bili ucesnicii.. sto se teksta tice koji je pink postirala hvala joj na tomee!!..sigurnoo nije bila trenutno u situaciji da prevodi ovaj malo poduzi tekst..ali se ipak potrudilaa te je postavilaa makar njemacku verzijuu kojuu bar neki dio forumasa razumijee..i neukusno je stvarno reciii da jee too neko hvalisanjee.. @ef super si preveoo (o)

Ponedjeljak, 26. Novembar 2007

Manifestacija "SANDZAK OTRGNUT OD SRCA"

manifestacija je zaista bila odlicna..sve pohvale svima kojii su organizovalii (o) .. ..posebne pohvale za pink...za perfektnu moderacijuu i svoj velikii trud koji je ulozila pri osnivanju Udruzenja Sandzackih Studenata U Dijaspori (USSUD)...konacno se i to pokrenulo i da nam insallah bude uspjesno ..

Ponedjeljak, 26. Novembar 2007

Rozaje

rozaje danas (26.11.2007) fotos video

Ponedjeljak, 19. Novembar 2007

"Logori za decu" u Srbiji, stvarnost ili laž?

ovo je stvarnoo strasnoo ... ne znam kakve su to osobe kojee imaju srca da se prema nekom ovako ophodeee...a jos posebno prema djeciii...katastrofaa

Ponedjeljak, 12. Novembar 2007

YouTube

http://uk.youtube.com/watch?v=9Pwhm0jsARQ (o)

Četvrtak, 01. Novembar 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

karakterna...punoo hvalaaa...sve najljepsee i za tebee...

Srijeda, 31. Oktobar 2007

altuna, manager..hvala punooo...i vama sve najljepsee...

Ponedjeljak, 22. Oktobar 2007

Tose Proseki - Zivot i delo

"Igra bez granica" Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi bez starih dugova i ovih nakaza sto su me stalno pratile Da te bar mogu poljubiti bez losih sjecanja na hladna proljeca bez slike stradanja sto se bas na nas zalijepe Da te bar mogu probuditi kavu ti skuhati, u krevet donijeti pa te poljubiti al' toga nema i ne postoji Da se bar mogu zaljubiti u malu seljanku na nekom proplanku gore u svemiru tako da dolje ne vidim Ref. Jer moj je zivot igra bez granica umorna prica, trganje stranica ...

Srijeda, 17. Oktobar 2007

Tose Proseki - Zivot i delo

stvarno zalosno .. veliki pjevac ( i ako je imao samo 26 godina)..sa velikim srcem..za sobom je ostavioo mnogo kvalitetnih pjesama kojee sigurno nece izblijedetii..

Subota, 13. Oktobar 2007

Altuna i od mene (sa malim zakasnjenjem) srecan brak i sve najljepse...

Petak, 28. Septembar 2007

Rozaje

...

Srijeda, 19. Septembar 2007

Humanitarne akcije Zajednice sandzacke dijaspore

zaista prelijep gest (o) ..i da ovakvih (i jos boljih) ako Bog da bude punoo...

Rozaje

pa po nekim starijim podacima oko 25 000 stanovnika.. ako neko zna aktuelnije podatke nek postiraa..bas bih voljela da znam..

Citirano Prvo sa malo vecim zakasnjenjem zelim svima cestitati RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN! I naravno povodom rodjendana pozeleti Imani i Optimusu sve najbolje u zivotu pridruzujem se cestitkama