Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 340.

Subota, 03. Maj 2008

Autor: meSSko

Zelje, pozdravi i cestitke

Pink, sretan ....rođendan

Utorak, 11. Mart 2008

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Citirano original od Root : Jutros je u Tutinu pretucen Iljaz Bulic sluzbenik Islamske zajednice. Nasla se tri '' heroja '' da pretucu covjeka od preko 45 godina. Cigo, Ahmo sa pojila i Kecap su ga pretukli i odsetali pored kaljave policije u zgradu Opstine. Sakrili se kod Semka. E moj brate,...mafija ne poznaje ni Boga, ni Vjeru , ni roditelje, ni bratstvo ni nista,...osim PROKLETI NOVAC I I ZEDJ ZA VLASCU !!!! TAKVI SU I OVI NA '' TRENUTNOJ '' VLASTI i sva njihova potrckala i dupe-uvlakaci ! ...

Utorak, 12. Februar 2008

pridruzujem se cestitkama

Selam od srca,..svim posjetiocima ovog foruma,..a cestitke organizatorima skupa. ps:[SIZE=1] Citirano mi ,..koji moramo da radimo wikendom,..a odmaramo radnim dijelom sedmice,... pocesto smo osteceni nemoguctstvom prisustva ovakvim i slicnim manifestacijama [/SIZE]

Nedjelja, 30. Decembar 2007

Citirano Reagovanje u povodu Božićnih paketića koji su dijeljeni na Bajram u Tutinu Subota, 29. Decembar 2007. Pored pokušaja Adema Zilkića i njegove horde da zauzme prostorije Medžlisa Islamske zajednice u Tutinu uoči Bajrama, vrhunac licemjerstva i poniženja koje je priredio vjernicima našeg grada je i akcija božićnih poklon paketića koju je djelomično sprovodio u vrtićima i školama našeg grada. Navodimo djelomično zato što je jedan broj roditelja i djece odbio da primi poklon kad je vidio ko...

Ponedjeljak, 29. Oktobar 2007

Citirano OD SONOVERE : Junuse, ev' ti realnost: Peticija podrske IZ sa Zukorlicem na celu-potpisi A, ev' ti ako se preodmislis i pozelis potpisati: Peticija-upis Cini mi se oko 230 ljudi sa imenom i prezimenom i to skoro svi iz Sandzaka, s' tim da je ovo online peticija.. To je bilo za tebe Junuse,sad ide dio za raju ---------------------------- Ja moram ovdje spomenuti nesto iz mojih kontakata sa Sandzakom..Naime imam kontakt sa nekoliko porodica u Pazaru i Tutinu i ama bas svi su se izjasnili...

Četvrtak, 18. Oktobar 2007

stari, neostvareni snovi !!!

Sve se ovo planiralo , jos vrlo davno ! A plan se poceo sprovoditi pri raspadu YU. Onih devedesetih godina, kad se raspala poslednja YU , i kad je onaj BG-ski ( BILMEZ ) H. Jusufspahic dobio zadatak od vlasti , da dovede muslimane u onom ostatku Yu , pod Srpskom sapom. Na njihovu zalost, u Sandzaku su se odvijale stvari u suprotnom smjeru, koje su prilicno izmakle njihovoj kontroli, pa je Sandzak dobio Muftiju, koji je ( hvala Allahu ) za ovih nekoliko godina rada , odradio vise, nego sto se ura...

Četvrtak, 12. Juli 2007

cigo razmislja

Upadne cigu dijete u sahtu,i on pogleda odozgo, duboka sahta,....i na glas razmislja [SIZE=5]!!! Dal da ga vadim,...il da novo pravim ???[/SIZE] meSSko

Nedjelja, 08. Juli 2007

hajd-hairrli

Ako je to konacno,haili bilo,...ako ikako budem mogao eto i mene! Selam svima meSSko

Nedjelja, 19. Novembar 2006

Ja bio odsutan nekih ,skoro mjesec dana, sa ovog naseg foruma,...pa sad koristim priliku da svima cestitam ,sto je za cestitanje,...[SIZE=3]a posebno za Pink,najljepse zelje u novoj stranici zivota [/SIZE] ,...([SIZE=1]mada sam vec telefonski cestitao[/SIZE] ) a onima koji su imali rodjendane, povodom rodjendana njihovih,...zatim organizatorima okupljanja sandzacke raje u manheim-u,... itd !!!!

Nedjelja, 19. Novembar 2006

"Idealan brak"

Za idealan brak bi se moralo puno sto-sta, .. samo sto je nemoguce to sve nac i zgomilat ne jedno mjesto,....i ako to neko pokusa naci i sakupit,...podugo ce se mucit i kasno ili nikad ( [SIZE=1]a mozda ni tad[/SIZE] ) ,se usrecit !!!!

Subota, 23. Septembar 2006

Ramazan Serif Mubarek Olsun

Srijeda, 12. Juli 2006

hadalju.....imas pravo

Citirano orig.od Hadalj-a ada nema sta tu da se prica, covek mu je spasio zivot [U]http://zidanesavesmaterazzi.ytmnd.com/[/U] Toliko si u pravu,...ne umijem opisat: On je brze zveknuo na zemlju,...nego da ga je strefio tromblon !!!!

Srijeda, 05. Juli 2006

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

Citirano orig.od Ajla : MeSSko a ti bas slucajno cuo razgovor njih dve ili si bas dobro otvorio usi sa strane da pohvatas sve do detalja? Ja joj cestitao,vjeridbu,...a onda je razgovor spontano potekao! Citirano orig. od ED-a : Moj ti je savjet da se ne smijes mnogo nego, ako ti to nisu kakve svojte, da tu drugu ponudis ako hoce da joj priustis jedno bracno putovanje ... Mislim da se kolo i okretalo, na tu stranu,... No mi nije bila, ni muzika po volji, a ni kolovodja !!!

Srijeda, 05. Juli 2006

hehehee

ko sto pozeleh u finalu da pogledam Francusku protiv zabara

Srijeda, 05. Juli 2006

zajednicko bracno !!!

Dvije sestre,su dosta dugo zivjele skupa, ovamo u Njemackoj,...i stvarno nekako,gdje sam jednnu vidio,...mirisalo je nekako prisustvo i one druge.Bilo da je to skup,vida veselja, muzike, zalosti ili bilo kojeg drugog tipa.Bas su bile uvijek skupa ! Kad se ova starija vjerila,...i one predamnom razgovaraju,...i ragovor tece na sledeci nacin : ona druga : I ti se tako, konacno usreci ! vjerena : Vala jest . ona druga : I dje cemo na to Bracno putovanje ? vjerena : Vala ja idem,..a ti ostajes.... o...

Srijeda, 05. Juli 2006

Blic vesti sa SP-a

Citirano Orig. od ED-a: Dva interesantna podatka. Njemacka reprezentacija nije nikada izgubila u Dortmundu gdje se igra vecerasnja utakmica. Njemci nikada na svjetskim sampionatima nisu uspjeli da pobijede Italijane a sastali su se cetiri puta do sada. Veceras ce sigurno jedna od te dvije tradicije biti prekinuta. Na zalost svaba,...prekide im se ona radosna tradicija ([SIZE=1]da nikada na terenu u Dortmundu nijesu porazeni [/SIZE] ), ... a nastavi ona tuzna ( [SIZE=1]da nikada na svjetskim sam...

Srijeda, 05. Juli 2006

prognoze su nezahvalne,...ali...

Volio bih da u finalu odgledam Francusku, protiv Zabara- Italiye,... i da pobijedi bolji, ( al da to obavezno bude Frankay,...samo radi Zinedan-a )

Srijeda, 05. Juli 2006

HaNuMa - al me nasmija...heheheee

Citirano orig. od HaNuMa: Zanimljivo zvuci tema Altuna. Ima goreg... Trenutno jedem brocnu. (gastarbajterski zargon) Trenutno se smijem tvojem postu,i mojem blic razmisljanju i sekundarnom zakljucku Pris li te ne pogodio,... gastarbajteri su u pocetku vikali za hleb- brot,...a za brocne - camcici

Nedjelja, 02. Juli 2006

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

Samo,akoste pratili, kako petorica Brzilaca, ko opcinjeni stoje , pri izvodjenju slobodnog udarca, i samo su propratili loptu , koja lijeze u mrezi,..... KO BUDALI SAMAR,.....A JA AHHH,...... OD MERAKAAAAAAAAAAAA SA TROSJEDA ODSKOCIH.

Nedjelja, 02. Juli 2006

nekad ni zelje ne treba izjavljivat !

Ja danas ,slucajno na kraju linije, razgovaram sa jednim kolegom oko danasnjih utakmica,.. i kazem mu ,......zelio bih da Engleska ispadne,.Portugalija da ide dalje,..Na sto se on nasmija.(mislio je prazne zelje ) A za drugu utakmicu sta mislis, pitao me je,.....ja opet kazem, zelio bih da Francuska ide dalje,..... a Brazil kuci ( opet onaj potuhli osmjeh,...i kaze zelje su jedno, a sta ce biti je drugo nesto ! kaze on meni , malo sa prkosom'' ja zelim da brasil ide dalje, jer je moja majka bra...