Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 48.

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Autor: DeeDee

Zelje, pozdravi i cestitke

Hvala svima vama koji ste mi chestitali i vi da ste mi zivi i zdravi! Sellam iz Ankare!

Četvrtak, 18. Mart 2004

NAJ Avatar !

Ala si ti,Dinna,dokona....

Utorak, 16. Mart 2004

NAJ Avatar !

Ja svoj glas dajem Kiki,zatim Sans(bravo za chikicu iz ilmihala),onda Hadalj !A moram da kazem da mi se jako dopao edov predlog za Pink... Sve vas puno selamim ja iz tudjine...

Nedjelja, 11. Januar 2004

"Ljubav na daljinu"

To je ko prokletstvo,kad ti se nakachi jednom,uvek te prati ta' "belaj"... Djavo ti daljinu .... Haj' pozdrav sviiiiiiiiiiima!!!

Četvrtak, 08. Januar 2004

Skijanje, sankanje...

Hvala,nikice! Nemoj da mi kvarish sliku skijanja sa tim uchejem.Ili idemo kako treba ili ne idemo nikako.Zaboravi uchenje!!! Pozdrav!!!

Srijeda, 07. Januar 2004

Skijanje, sankanje...

Ja uvek pricham kako za mene ne postoji bolji osecaj od onog kad sam na skijama(a skijam od svoje 5e god,a sad imam 24 pa vi vidite)!To je svojevrstan uzitak i nikad,ali N I K A D ne bih menjala odmor na planini za odmor na moru...al opet ,to je stvar ukusa,ima i more svoje prednosti,al za mene ;a-a. Ja zbog januarskih rokova vec 2 godine nisam ishla na skijanje ono u komadu 7-10-12 dana,ove godine isto moram preskochit' zbog obaveza,ali ako Bog da za vikend sad odoh na Kopaonik pa makar taj jed...

Srijeda, 07. Januar 2004

Chestitam svima koji slave,sve shta ko slavi ja chestitam!!! SRECNO!!!

Ponedjeljak, 29. Decembar 2003

Vidim ja....

Vidim ja da ce me nova godina zatec' kod kuce.... E,djavo ti novu.... Pozdrav svima vama.

Srijeda, 24. Decembar 2003

Sta vas moze najvise naljutiti?

Mene ljuti neodgovornost i laz,ali ni to me ne drzi dugo nego me brzo prodje i oprashtam....al opet smatram da je to lepa osobina,kratko trajemo da bi se ljutili jedni na druge.....eto Pozdrav!

Srijeda, 17. Decembar 2003

Znacenje imena

Aida-goshca/povratnica po meni je lijepo ovo moje ime... sva muslimanska imena su lijepa na svoj nachin,al' mi je moje bash super. Pozdrav.

Srijeda, 10. Decembar 2003

Djeca ili karijera?

Ja bi ako Bog da volela 5,shto vishe -to bolje... Kakav uspeh u karijeri se moze uporediti sa prvim zubicem,prvom rechju,korakom i kasnije sa svakom peticom,desetkom....uopshte uspehom deteta??? Pozdrav

Srijeda, 10. Decembar 2003

Prva ljubav

Ljubav je dokaz inteligencije , jer chovek bez ideja i prostak bez vaspitanja , ne mogu biti zaljubljeni , poshto je ljubav najveca mudrost i najfinija dushevnost.Ljubav je zato uvek bila privilegija najvishih dusha , ako ne i najvecih duhova. J.Ducic Mislim da je ovde puno recheno.... Eh......ljubav......

Nedjelja, 07. Decembar 2003

ŠTETNE NAVIKE

JA SAM BATALILA DA PUSHIM!!! Ne znam tachno,ali chula sam da treba godinu dana da se organizam ischisti od nikotina(naglashavam da ne znam tachno) ali to govori da se praktichno i ne isplati da se batale cigare kad zatrudnish...zato treba to da se uradi mnogo pre,sad ce neko rec da ja planiram neshto za godinu dana jer sam batalila sad more bit i planiram,ko ce mu ga znat' .... Pozdrav!!!

Nedjelja, 07. Decembar 2003

Reef,brate,srecan ti rodjendan i da si nam ziv i zdrav josh puno,puno leta.

Utorak, 25. Novembar 2003

Bajramske Cestitke

Bajram sherif mubarek olsun svim forumashima koji ga slave.

Ponedjeljak, 24. Novembar 2003

Sandzacki Muftija

Nikad niko nije za Pazar uradio shto je Muamer ef. Zukorlic,hteli to pojedinci da priznaju ili ne,za to mu lichno ja i sve vishe Pazaraca,skidamo kapu!....i shto Buco reche"ALLAH GA NAGRADIO", i (shto kazem ja) Allah nam ga poziveo!Kamo srece da ima vishe takvih ljudi.... :klanja:

Subota, 22. Novembar 2003

Kako izgleda vas desktop?

ja reko da probam i ja da pokazem shta imam,sve mushki navalili sa lepoticama,te ja reko da obradujem zenski deo ekipe Obradovaste l' se vi,ha devojke?!?!?!

Subota, 22. Novembar 2003

da se nadovezem na ovo iznad....

Očigledno je da, osim evolucije, lepotu nagrađuje i društvo u kome živimo. Autori mnogih studija došli su, naime, do zaključka da osobe privlačnog fizičkog izgleda više zarađuju, roditelji im poklanjaju više pažnje u detinjstvu, okolina ih uglavnom smatra pametnima i, ukoliko krenu stranputicom, mogu da računaju na blažu kaznu nego kriminalci koji su ružni. Izgleda da je lepota toliko važna da, barem kada je o muškarcima reč, može da se postigne i „preko posrednika“. U jednom eksperimentu od isp...

Srijeda, 19. Novembar 2003

San

Zna li neko shta znachi kad u snu uchimo neke dove (u mom sluchaju fatihu i kul huvalahu) ?!?!?!? Volela bi da mi neko zna protumachit' to... Unapred zahvalna JA. Pozdrav.