Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-9 od 9.

Nedjelja, 23. Septembar 2007

Autor: lady

Rozaje

ama draga nismo umrle ako smo se udale i zavrsile fax nemoj da si tuzna Pazar je nama samo ulepsao studentske dane i ucinio da 4 godine u njemu provedene dosta toga naucimo uz ljude kao sto si ti i mnogi drugi.... Pazar je nezaobilazni grad kada se ide za Srbiju dok je Rozaje isto to kada idete za Crnu Goru tako da nadam se, jos cemo se mi vidjati veliki pozdrav za tebe od happily married woman

Četvrtak, 12. Juli 2007

Apartmani u Baru

Izdajem apartmane u Baru. Svaki apartman ima dnevni boravak sa kuhinjom, spavacu sobu, kupatilo i terasu . Apartmani se nalaze 200 m od plaze. Cena jednog apartmana za jednu noc je 30 eura. Za svaki apartman postoji i parking mesto u slucaju da dolazite autom. Vise informacija na brojeve: 067 40 97 42 069 57 60 90

Petak, 17. Novembar 2006

Priznajem da...

slazem se ali donekle.. svaka cast i Allahu Dragom hvala za sve.... i slazem se da je tesko naci osobu kojoj se moze u potpunosti verovati, ali valjda si ti sveze razocaran pa ti je sve crno.. ali ipak nije sve tako crno...

Petak, 17. Novembar 2006

Priznajem da...

pa cekajte zar mislite da ne treba nikome da verujemo i da je sve u stvari uzalud???

Petak, 17. Novembar 2006

Priznajem da...

mogu ti jedno reci nikada ne reci nikada jer nikad se ne zna... stvarno uzasno je kada verujes a iznevere te i nasamare, prosto da posle toga vise ne zelis kikome verovati i tada drugi stradaju... kada bi covek mogao nekako da se ogradi pa tek kada bude 99 % siguran (jer je 100tka nemoguca) da se tada otvoris.. ovo bi moglo biti izvodljivo samo onda kada bismo mogli upravljati svojim osecanjima i mozda vise razmisljati mozgom a ne srcem ali to je kadkad tako tesko

Četvrtak, 16. Novembar 2006

Priznajem da...

ahhaa pa lepo.. sada mi je bas jasnije pretpostavljala sam tako nesto thanx

Srijeda, 15. Novembar 2006

Kako vam je protekao dan?

malo se tesko uklopit ovde na forum jer se svi medjusobno poznaju ali eto...a ja nikog ali dobro ... pa ja sam solidno provela dan mada pomalo me je smorilo, na posao u 7, ali sam se zato naspavala kada sam dosla kuci ljudki i zato sada oci k'o u sove jos malo pa spavanjac a sutra hajmo jovo nanovo, opet sve isto e jes ovaj zivot ponekada stvarno monoton zar ne mislite??

Srijeda, 15. Novembar 2006

Priznajem da...

tema je prilicno interesantna i kada procitah sve nasmejah se lepo ali nemojte zameriti, nasmejah se u pozitivnom smislu evo sada jednog pitanja sa kojim cu mozda i ja odgovarati ovoj temi jer mi je malo bzv da pitam ali s obzirom da sam nova na forumu mislim da cete mi oprostiti ko je babbha??