Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 116.

Subota, 04. Novembar 2006

Autor: prcenzajn

Ljudi

pa vi zatvarate oci pred tim problemom zadnjih 15 godina. Svi su krivi a pitate li se ko je poslao nase decake u te skole da donesu pravu VERU. Izgleda da se ti koji su ih poslali nisu nadali da ce se oni ikad vratiti.

Petak, 03. Novembar 2006

Samo da napomenem i podsetim

niko se od Vas nije javio da kaze kako je pre 15-tak dana presretnuta isporuka naoruzanja istim tim vernicima a sada se svi javljate. Jeste li mislili da to oruzje nabavljaju za proslave i senlucenje. Bice jos ovakvih nemilih dogadjaja i strah me je da ne bude i nevinih zrtava. Valjda ce biti zdravog razuma.

Nedjelja, 11. Juni 2006

Sandokane i ti Tashke

kad nekog mrzite radite to malo suptilnije.

Nedjelja, 12. Mart 2006

ok

shvatio poruku. Samo nije bila neka strasna psovka,

Nedjelja, 12. Mart 2006

Taske

svaka cast care . Taman sam hteo da postavim novu temu sa naslovom SRAMOTA kad vidoh tvoju poruku. Svi gradjani Srbije definitivno ispadamo konji uvek .Dodju neki tamo djuturumi i upropaste sve ono sto imalo vredi. Ako ne mozemo zajedno dajte ljudi da se odvajamo a ne da ispadnemo smesni pred celim svetom. Mogu samo da zamislim sta ce pisati svi nasi susedi koji su normalno izabrali svoje predstavnike koji ce ih dostojno prezentovati kako su i pokazali veceras gostujuci kod nas. Sta treba jos da...

Nedjelja, 29. Januar 2006

Pravo

da ti kazem nisam imao pojma u vezi odredjivanja kada pocinje muslimanska nova godina . Hvala ti sto si mi donekle objasnio.

E moj Sandokane

mi smo u grupi sa Portugalom a vi ste sa Grckom. Zao mi Bosne opet ce ispast jer ce im braca Turci darezljivo dat jedno tri komada. Steta sto nisu sa nama da racunamo na sigurnih 6 poena. No tu su braca Turci da regulisu grupu.Grke namerno ne pominjem da ne bi mislili da je provokacija.

Takodje

i svim Kinezima cestitam novu godinu. Ne znam koja im je po redu al neka im je sretna. Svi slave Nove godine po datumu koji im odgovara. Steta je samo sto svi ne slavimo sve Nove godine pa ma koliko razlicito ih racunali. Ajd uzdravlje svima koji slave.

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Nisu ist ali ....

[SIZE=4]ANTE GOTOVINA UHAPSEN NA KANARIMA[/SIZE]

Srijeda, 16. Novembar 2005

Isprvka

[SIZE=4]VAM ILI IM[/SIZE]

Srijeda, 16. Novembar 2005

Haj, haj

nisam znao Tullumbo da si i ti vasionski znalac i mislilac. Koliko ja znam Djordjerd je pravi strucnjak za astronomiju i astrofiziku tj. glava mu je u svemiru kako se nekad i ponasao. Danas je malo vise na zemlji.

Utorak, 15. Novembar 2005

Nedelja

kad je otisao Hase. I tada je igrao Nikola ziva legenda Sarajeva. Pozdrav Giovani. Svi znamo gde je Topcidersko brdo i Zvezdine zvezde : Rajko, Seki, Dzaja, Pizon, Piksi i ostali

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Tashke

ti kao moderator ne bi trebao da stajes na stranu nijednog od ucesnika foruma vec da dajes primer.Neznam da li je tebi normalno onako ponasanje navijaca naseg tima .Kad kazem naseg smatram da je FK Novi Pazar fudbalski klub svih gradjana naseg grada. Ako je tebi normalno da se organizovano suprotstave organima javnog reda sa sve Molotovljevim koktelima koji su nadjeni na dobro isplaniranim mestima koja su, hvala bogu, dojavom nasih gradjana otkrivena onda to dragi Tashke nisi dostojanzvanja mode...

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Sve te

delije sto prave nerede treba poslati na Marakanu pa tamo neka probaju da prave probleme.

Petak, 04. Novembar 2005

Svim

gradjanima Srbije i Crne Gore islamske veroispovesti zelim da cestitam predstojeci praznik.[SIZE=4]BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN.[/SIZE]

Četvrtak, 27. Oktobar 2005

Obzirom

kolio sam novca ostavio na fliperima i video igricama u njegovim igraonicama dobro se nije popeo na mesec. Pozdrav Basku sina mu ni neznam. Nije bitno.

Srijeda, 26. Oktobar 2005

ZAtim

12. U slucaju da se pojavi jos jedan kome nista nije jasno treba se zagrliti sa doticnim i gorko zaplakati nad svojom nejasnocom. Zatim, oci dobro protrljati pa pozvati nekog treceg koji je mozda nesto shvatio. 13. Dobro bi bilo naci nekog cicu od stotinu ljeta koji je zapamtio bar dvesta godina pa u koaliciji sa njim probati da se napravi zavera planetarnih razmera. P.S. Ja rekoh i ne porekoh. Odo da trazim cicu.

PARTIZAN

[SIZE=4]PARTIZAN : TIMOK = 1 : 1 ( 4 : 5 na penale )[/SIZE] STA VISE RECI OSIM PARTIZANE SAMO TAKO NASTAVI DELIJE SU UZ TEBE.

Izgleda

da je Tudjman pristupio situaciji iz mrtvog ugla. Pogledaj Djovani sta ja rekoh ko je ubio Drazena. Zavere su svuda oko nas. Jos samo da se udruze Aleksinacki Lavovi sa Vukovima ako bi bog dao pa da napravimo pravu zaveru.

Pazi, pazi

pocela braca da se skupljaju po forumu. Ocito smo svi dobili inspiraciju da se spajamo. Blizi se Nova godina ...