Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 155.

Ponedjeljak, 04. Januar 2010

Autor: boljanici

Zbogom politickim sudijama u Novom Pazaru

Nimalo nije losa. Muka mi je od komunistickih sudija sa bednom etikom.

Subota, 26. Decembar 2009

Dinkić: Menadžeri pokrali radnike

Radnice Trikotaže „Raška“ iz Novog Pazara juče su, na molbu muftije Muamera Zukorlića koji ih je posetio i zamolio da sačuvaju svoje živote, privremeno obustavile štrajk glađu. S druge strane, Ministarstvo ekonomije Mlađana Dinkića je saopštilo da zahteva od nadležnih organa da utvrde ko je prevario radnice, koje više od godinu dana nisu dobile otpremninu po socijalnom programu. Jasminka Đoković, šef štrajkačkog odbora, kaže da je na njegovu molbu štrajk glađu prekinut do kraja vikenda, a povodo...

Petak, 25. Decembar 2009

Citirano Orginalno od Dr Pazarac Citirano nesto mi se cini da ce biti ovo dobar izbor sudija. boljanici, drago mi je da se ti i ja u necemu slozimo na ovom forumu :klanja: jasmin... nije u pitanju nikakva zavera protiv Novog Pazara i kad ce ljudi vec jednom da shvate da nije bas sve sto se desava u N.Pazaru nametnuto sa ciljem da se zbrisu Bosnjaci, ostete, omalovaze i sl. Treba da se krene (o) Tako je, Dr Pazarac. Slazem se sa ovim sto si rekao. Nije sve to bas nametnuto... Pa, nadam se da ce ...

Četvrtak, 24. Decembar 2009

Zemljiste dva puta placeno (kriminal bivse vlasti)

Novi Pazar mora da plati preduzeću „Razvitak“ 384.000 evra Gradska kasa u Novom Pazaru je prazna i svi koji se finansiraju iz budžeta tri meseca ne primaju plate. Oni kojima je prethodna vlast ostala dužna, potraživanja naplaćuju na sudu, pa je gradski račun vrlo često blokiran. Samo je pitanje dana kada će na naplatu stići 400.000 evra. Toliko grad Novi Pazar, na osnovu odluke Višeg trgovinskog suda u Beogradu, treba da plati ovdašnjem Građevinskom preduzeću „Razvitak“ za oduzetu lokaciju u cen...

Srijeda, 23. Decembar 2009

Izbor sudija ne treba da ima veze sa nacionalnoscu vec sa strucnoscu i etickim normama. nesto mi se cini da ce biti ovo dobar izbor sudija. STOP KORUPCIJI U SANDZAKU.

Utorak, 10. Novembar 2009

Problem u Win 7

heh... Da. Izvinjavam se. Hvala na korekciji, Matrix

Petak, 06. Novembar 2009

Problem u Win 7

Mislim da je u pitanju Windows. Jesi li instalirao XP SP3 sa NetFramework 1.0 i 2.0 verzijom? Novi MSN je zahtevan...

Četvrtak, 05. Novembar 2009

Razni

Dobar vic, ali ti za njega treba mozak Serloka Holmsa ;-)

Problem u Win 7

Koja ti je verzija Live MSN? Je li najnovija?

Bošnjačka elita BiH finansira radikalni islam (pise:Politika)

U javnost dospeo dokument kojim je politički, verski i poslovni vrh bošnjačkog društva u FBiH označen kao kriminalistička organizacija koja finansira radikalni islam i terorizam Šeme koje su, navodno, urađene u OHR-u, odnosno njegovom timu za antikorupcijsko delovanje i političku analitiku, a na kojima je politički, verski i poslovni vrh bošnjačkog društva u FBiH označen kao kriminalistička organizacija koja finansira radikalni islam i terorizam potpuno su zaoštrile odnose između OHR-a i svih on...

Srijeda, 04. Novembar 2009

Geto i Spektakl: fudbal na nas nacin

I to prodje, taj fudbalski “day D”, gde je svako nesto ocekivao i iscekivao, a samo normalan strepeo, jer iz onih bombasticnih najava Spektakla i visokog rizika je sve to i proizilazilo. Ipak, nije se desilo nista ni na stadionu , ni oko stadiona. Nije ni moglo da se desi, ako se sve brizljivo osmisli, pa makar dovuci i onaj policijski arsenal, koji je prosto onaj dan preplavio Novi Pazar. Najlepsi deo price u armiji policije bese to sto vladase savrseni red, bar u saobracaju. Nikad se lepse nij...

Utorak, 27. Oktobar 2009

Utakmica N.Pazar - C.Zvezda

Prvo: bice navijacima Zvezde prodato 2000 ulaznica, pa 500 ulaznica, pa - nijedna na kraju...

Nedjelja, 11. Oktobar 2009

Univerzitetska Televizija

Bile su emisije sa stranih televizija. Istorija islama, tumacenje Kurana Casnog sa naucnog apekta (astronomija, biologija, fizika). Nadam se da ce reprizirati sve to. Bilo je impresivno jer o Islamu govore pravi islamolozi, muslimanski mislioci i naucnici. Za razliku od ove druge dve televizije gde su se nekakvi lokalni imami utrkivali i reklamirali ko ce da vise nesto da kaze, a nista i ne kazu - jer i ne znaju.

Nedjelja, 11. Oktobar 2009

Pa ispricasmo gore. Nista nema. Program je muzicki i informativni, ali na najnizem nivou. - kratke fles vesti bez pojavljivanja voditelja vesti - nema detaljnih i analizirajucih vesti - nema savremenih tema, autorskih tema - muzicki program su spotovi E, moram da priznam da je Ramazanski program bio kvalitetan. Moglo se vidjeti dosta kvalitetnih emisija o Islamu sto na drugim TV nije bilo. Ipak se nadam da je UNIVERSA tek u pripremi i da je ovo nekakav eksperimentalnni program. U ovom medijskom ...

Četvrtak, 08. Oktobar 2009

Citirano Orginalno od MATRIX Citirano Orginalno od boljanici Kakvi su to karakteri... Da ne bude zabune, nije mi namera bila da odgovornost svaljujem na neke XYZ persone, već da spomenem ono za šta sam čuo da je glavni razlog. Daleko od toga da Pazar nema sposobne i stručne ljude. Ali, oni koji ih zapošljavaju - treba samo malo više da ih poštuju. E,ovo je ziva istina. Mora se priznati... Tuzna istina, ali sta da radimo

Četvrtak, 08. Oktobar 2009

Sad je sve jasnije. Poenta je u tome da mozete imati i svemirski brod, ali ne vredi kad niko ne zna da pilotira... Ljudi, pa ni u Ruandi se ne radi za 120 EUR. Kakvi su to karakteri...

Srijeda, 07. Oktobar 2009

Nista. Universa je pustinja. Sta se tamo moze videti? Menjajte za 180 stepeni. SVE.

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

Sve u svemu, zanimljivi komentari. Razliciti i zanimljivi. Ostaje da vidimo kako ce se stvari odvijati i ko je u pravu. Svi imamo pravo na razlicita gledista i pretpostavke. Naziv stranke je: SANDZACKA NARODNA PARTIJA. Vise informacija sam postavio na svom blogu.

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

Hvala Root. Nadam se da je tako. Ni ja ne bih glasao za Muftiju kad bi bio jedini na svijetu. Mirsadu zelim svaku srecu i da istraje kao i do sad.