Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 676.

Četvrtak, 28. August 2008

Autor: iMan-a

Pitanje

Kojim programom i kako bih mogla da sa DVD-a isecem dio i od toga da napravim fotografiju?Npr. sa DVD-a na kom je svadbaa da isecem neke dijeloove i da to imam kao fotografije. Unapred hvala!

Nedjelja, 24. August 2008

Fotografija

vatra

Četvrtak, 24. Juli 2008

Dino MERLIN

Deset mlađa Vidi ovu zvijezdu Vidi ove ostvarene želje Ovo kino snova zovu fantazijom Sad kad prošlo je ono najgore Zašto mi sad priređuješ to Tvoje godine traže Nešto lažno i umirujuće Bijeg od vode i struje i sigurnosti Znam po sebi Noge kao da žure željne avanture Da si deset mlađa, a da si opet ti Ostavi me danas Ostavi me juče Ostavi me, moja vilo, bilo kad Ostavi me sutra Il' nekog novog jutra Samo me ne ostavljaj sad "Na vrhu uvijek ima mjesta" * Ako se krene sa dna Jer ja imam samo tebe ...

Petak, 11. Juli 2008

Hor DJULISTAN

Je li u prodaji novi Cd hora Djulistaan?

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Mobilni operateri,Telenor,Mts,VIP

Koristim telenor karticu i potpuuno sam nezadovoljna. Interesuje me da li su kod drugih operatera jeftinije poruke za inostranstvoo ( u telenoru su 12 din.)?

Srijeda, 11. Juni 2008

Studentski kutak

Uh, jesu originalnii, ali za to vrijeme koje provedu studenti u spremanju kvitica za prepisivanje rahat mogu da nauce bar za 6. Ja sam jednom videla kod kolega umanjenu knjigu, celu knjigu, ko neko mini blokce, i ja se lijepoo prijavim na tom njihovom spisku za umnozavanje. I bila sam resila da ponesem to na ispit i da prepisujem, koje god pitanje da padne na pismenom dijelu ja ga mogu naci u knjizi. Al sam svakako morala ucit za usmeni dio. Kad sam otisla na polaganje pismenog dijela potpuno sa...

Srijeda, 11. Juni 2008

Dino MERLIN

Vec su textovi poceli na internetu. Ja ne mogu da nadjem od pesme "da sutis". Ako neko nadje neka postira. Dobra je ova "nedostajes", kad je slusam malo mogu da razumem, al ovako uz text stvarno je dobraa. Pesma individualizam mi je Al, mozda ni nju ne razumem dok text ne procitam. Dopadaju mi se "klupko" i "ispocetka". "Otkricu ti tajnu " i "DaBogda" su mi vec dosadilee.

Utorak, 10. Juni 2008

Sta trenutno slusate?

Decije pesmice sa sajta detinjstvo.com Bas je lijepoo podsetiti se togaa.

Utorak, 10. Juni 2008

Putopisi clanova foruma

Uh, ef blagooo tebi. Dosta putujes, a i jakoo lijepoo pises putopise. Mogao bi da zamenis onog volitelja u "Svet na dlanu" Interesuje me da li ides sa vodicima ili kako vec doznas sve informacije o posjecenom mjestu?

Utorak, 10. Juni 2008

Kako izgleda vas desktop?

Ovo zbog fudbala, pretpostavljam.

Utorak, 10. Juni 2008

Dino MERLIN

I ja evoo nadjoh prvih 6 pjesama, i slusam... Lijepoo...Njegov poznati stil...

Utorak, 03. Juni 2008

Koje musko ime vam se najvise dopada odnostno najbolje zvuci

Citirano Orginalno od Altuna Ahsen Bedrudin Bakir Bahrudin Dzelaludin Edhem Hanan Hemam Hurem Ihsan Jamin Mervan Mubin Muhsin Muhtar Ridvan Seid Tahir Velid Pored goreboldovanih, svidjaju mi se imena: Vedad, Imran, Edis. A sto se imena Samed tice, posto je to vlastito ime Allaha Uzvisenog, ispred toga mora stojati Abd ( Abdu-Samed).

Utorak, 03. Juni 2008

Dino MERLIN

Nisam uspjela na internetu da nadjem text, ali ovako sam ja cula pjesmu. Dino i Hari - Dabogda ('Nemojte kući bez novina ići - može vas oklagija iz ćoška stići. Ako...') Dabogda kćeri da, Dragi Allah jednom da Da tobe dođe(m), dunjaluka prođe(m). Dabogda kćeri da, Dragi Allah jednom da Da tobe dođe(m), dunjaluka prođe(m). Idu, dani su širi kad si tu, a i noći jos duže, Sve k'o dlan o dlan Pa se upitam kako l(j)udi izdrže. Lijevo-desno, desno-lijevo malo mi Sarajevo Lijevo-desno, desno-lijevo mal...

Srijeda, 14. Maj 2008

Dekorativne torte

Uh jes ti lijepa ova torta na izgled ovako, a vjerovatno i ukus. Ja puno volim da pravim slatkise, al trenutno nemam ni jednu sliku od neke torte koju sam pravila. Potrudicu se da uslikam naredni put...

Srijeda, 14. Maj 2008

Lokalni izbori - Novi Pazar

U jednom komentaru na b92 naidjoh na ovo: 102 (DS-G17...)+ 14 (ldp) + 4 (Madjari)+ 2 (Ugljanin) +1 (Albanci) + "3 (Palma)"=126. Sto znaci da bi DS imao vecinu u Vladi i bez SPS. Ali meni nije jasno, zar moze da se udruzuje koliko hoce partija? Ja sam mislila da mora da odaberu jednog, eventualno 2 jos partnera, a ovo mi mnoooogoo.

Utorak, 13. Maj 2008

Zanimljive internet stranice

Putopisi iz Srbije, al meni zanimljiv ovaj : Pester

Utorak, 13. Maj 2008

Sta ste gledali u poslednje vreme?

@phikret Ovu pjesmu iz filma si ti postavio ili si nasao negdje na netu? Pitam jer bih voljela da nadjem i one druge iz filma: onu himnu, pesmu na snijegu...

Nedjelja, 11. Maj 2008

Lokalni izbori - Novi Pazar

Sta je sa Pazarom? Ima li ista makar i nezvanicno? Sprema li se sta ispred opstine za slavlje? Ima li sta na lokalnim televizijama?

Srijeda, 07. Maj 2008

Biseri

"Ja sam ti najdobrotiji !" - najbolji po dobroti. "Pa je l hladnije il vrucije ?!"

Srijeda, 07. Maj 2008

Fotografija

Lijep daaan: