Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Subota, 03. Decembar 2005

Autor: naida

O Bosancima

kako testiraju bosanci most? Stave 10 tasta na novi most da skacu gore dole. Ako izdrzi onda je dobar most. Ako propadne onda je jos bolji. KAKO SE NOVO ZOVE KOSARKAs U BOSNI?---BASKETBALIJA PANDUR?-PENDREKEFENDIJA Koja je razlika izmedju Bosanca i Italijana? Italijan kad dodje kuci navece kaze zeni: Bona sera! A Bosanac: Ne seri, bona! idu dva bosanca ulicom i vide pare uzme jedan i kaze 'vidi bolan 100 eura' uzme ih drugi i pocepa ih pa kaze 'joj koja si ti budala, dgje si video 100 eura sa tr...

Nedjelja, 03. Juli 2005

Sta ste gledali u poslednje vreme?

indiske filmove, i samo placem

Petak, 25. Mart 2005

U kojem delu Novog Pazara stanujete?

Citirano Orginalno od Abfangjäger Bas sam se pravo zacudio jer je zaista iznenadjavajuce da iz najveceg nasenja Novog Pazara, LUGA, nema nikoga u redovoma ovih sto su se dosad javili na ovoj temi. @Sismis tebe misilim da sam te pepoznao uz pomoc mozda babo ili nekog tovog rodjaka koji je odavno negde 80-tih imao ili ima jos uvek naviku, onako iz sale, maloj deci, iz kokmsiluka ili onu sto slucano sreten na ulici, da kaze tvoj nadimak ubrzano zeleci time da ih zabavi. Decu sa polila poznajem i t...

Petak, 25. Mart 2005

Kako ubijate dosadu?

meni kad je dosadno uzmem tel i zezam po nekog ili idem na chat

Četvrtak, 24. Mart 2005

Kad bih dobio/la 2.000.000 eura na LOTO-u?

ja bih napravila sebe i porodici jednu veliku kucu u pazar dala bih jedno 100.000 € siromasima otvorila bih par firmi. da i unuci imaju nesto od toga a jedan bmw i mercedes dzip moralo bih se kupit

Četvrtak, 24. Mart 2005

Nigdje ne idem bez...

ja nigde ne idem bez para i mobilnog.

Četvrtak, 24. Mart 2005

Bosanski jezik u školama

Citirano Orginalno od SaNdZak Citirano Orginalno od naida ja nisam zato da se uvede bosanski jezik u skolama. dok sandzak pripada srbiji treba srbski da pise i govori. Pa onada pisi lepo taj srBski! Kosova pripada Albancima i molim svi ostali na Kosovu da pisu i govore Albanski! pa jeste nek uvedu sad albanski u skole, to je moje misljenje, a ti pricaj bosanski to je tvoja stvar

Četvrtak, 24. Mart 2005

Dino MERLIN

Citirano Orginalno od iMan-a Što se tiče tog koncerta u NP-u, u časopisu "Svet" je bio jedan članak u kome kažu da je Dino Merlin u pregovorima oko koncerta u NP, a i prije par nedjelja je na lokalnim televizijama bilo saopštenje da je Dino obećao koncert samo nije precizirao tačan datum, ali je ovog ljeta, inšallah, najvjerovatnije u maju... i treba da drzi koncert u pazar!!!!

Četvrtak, 24. Mart 2005

Bosanski jezik u školama

ja nisam zato da se uvede bosanski jezik u skolama. dok sandzak pripada srbiji treba srbski da pise i govori.

Srijeda, 23. Mart 2005

Dino MERLIN

vidim da se poneki svadjaju odakle je dino ja mislim da je on toliko pazarac ko i sarajlija, otac mu je pravi pazarac a majka bosanka. i ja sam citala u neke novine (interview) neznam koje, da je obeacao kad tad ce odrzat koncert u novi pazar.

Srijeda, 09. Mart 2005

Coca-Cola, Fanta, Sprite...

nista mi to neznaci kad nerazumem xx( mislim ono sto je napisala hanuma 78