Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-9 od 9.

Subota, 31. Decembar 2005

Autor: Amina_M

Dali je neko od vas imo partnera druge vjere

Ako si jak vjernik, kljanjas, postis i ono sve. Onda ima male sansa da bi ti ozenio (ili imao vezu) s osobom sto ima drugu vjeru. A sve zavisi opet od coveka .. :s Znam da nisam najbolji vjernik ali nikad nebih mogla da uzmem drugu vjeru. Toliko moja vjera znaci za MENE. Neznam kako resta misli .. Ko je ovde sudija? Ma nisam ni progovorila A a ti se mene vec osudio!

... Insan bez vjere, lako moze da se zabavi s'osobom sto ima drugu vjeru. NE?

Moze li covek biti srecan?

Pa oni jesu srecni .. imaju sve sto hoce, neznaju vise sta da radu s'parama :s Bicu pravo srecna, kad svi budemo bili srecni. (Znaci ne na ovom svijtu). :p

Petak, 30. Decembar 2005

Volite li zemlju u kojoj zivite?

Ne volim ovu zemlju. Sto? Nema dosta nasi ljudi ovde .. i ako ih ima, goru su nego pravi Belgijanci.. Ovde mrzu stranci .. a ako cuju da si Musliman .. ohoo .. jos gore :p Ovde samo 1 pozitivno ima, to su pare .. ako se potrudis malo.. A resta mi sve nedostaje.

Petak, 30. Decembar 2005

Ja ljubomorna ... ? Ne ne .. nisi me dobro razumeo :p Neka ih .. nek radu sta hoce, al mrzim kad se oni prvo izivlavaju s' Hollandzankama pa posle toga trazu postenu djevojku.

Petak, 30. Decembar 2005

Sandzaklije u Americi u sukobu sa zakonom

Pa sta ako su Sandzaklije ? Kao da su svi nasi kako treba .. ?? Dobro si rekao : ima ih svakakvih !

Četvrtak, 29. Decembar 2005

Znaci trebas sve probati da bih vidio kasnije da si pogrijesio? Po mojem takve veze kratko traju .. sigurno ako nemislis nesto ozbiljno .. Jedno pitanje : Ovde na zapad imah dosta nasi, npr u Hollandiju .. Nasi momci cesto imaju vezu za Hollandzankom ali kad treba da ze ozenu .. oni trazu nasu djevojke ??????? I onda su to dobrih ljudi / dobrih vjernici ?? Yeah right