Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Subota, 07. Decembar 2013

Autor: annonimus

Prezimena u Sandzaku

Cek da uzmem Naocare, Merhaba i tebi, brate nemoj toliko sitnim slovima pisat, zabolece nas oci.

Subota, 07. Decembar 2013

Mevlana Dzelaludin Rumi hazretleri

Htedoh nesto da ti recem, za svaki tvoj POST nije ti potrebno otvaranje nove TEME.Vec prolistaj malo Forum, pa ces naci, a ako neumes pitaj.Mevlana

Srijeda, 27. Novembar 2013

Nasa iskompleksirana ulizivacka albanska braca

Braca su mi Sadzaklije i Turci, i niko vise, oduvjek je bilo tako i tako ce ostati !

Nedjelja, 16. Juni 2013

"Policija u Novom Pazaru radi profesionalno"

A sta ste vi mislili, neko ce doleteti na licu mesta?! Niko nece da ugrozi svoj sopstveni zivot ( za platu od 300-400 eura ), zbog nekog " manijaka " koji je smogao hrabrosti ili straha da puca u nekog.

Ponedjeljak, 06. Maj 2013

U Rijeci otvorena najljepša džamija u Evropi

Neznam po cemu je dobila primat " najlepsa " i to u Evropi? Ljepse nema od Ove dole na Slici, a ona je isto tako u Evropi, a nju je sagradio slavni Mimar Sinan i koja je zavrsena nedavno.........1574 Godine !!!

Nedjelja, 20. Januar 2013

Zar je moguce!

Covek nikad nije cuo ovo, da je cuo i razumeo drugacije bi pricao i pisao!!!

Nedjelja, 20. Januar 2013

Prezimena u Sandzaku

@Celicni Napisacu ti ja sta je napisao on o vasem plemenu.Ali sam ovih dana jako zauzet, radim POPIS uhhhhhhhhhhh pa to kad budem zavrsio odvojicu malo vremena i za tebe. Sellam

Petak, 04. Januar 2013

Fotografija

" Kad vidite Plemenitog Coveka, ustanite " Muhamed s.a.w.s

Četvrtak, 27. Decembar 2012

Prezimena u Sandzaku

Brate moj lepi !!! Procitaj i ono pre ovog sto si citirao pa ce ti biti jasnije, ok

Četvrtak, 27. Decembar 2012

Prezimena u Sandzaku

Da ti odgovorim ne pitanje.................NE KAKI

Srijeda, 26. Decembar 2012

Prezimena u Sandzaku

@Iron Znaci knjiga se zove Pleme Bacevci i Mitrova od Meha Bacevca, nadam se da ces je naci.A sto si tice tvog gubitka potpuno te shvatam, jer i mene je to zadesilo nedavno, tako da je rana sveza i jako bolna

Srijeda, 26. Decembar 2012

Prezimena u Sandzaku

@ Iron Maiden Imas knjigu od Meha Bacevca iz ( Mitrove ) Tutin, on je sve tamo lepo napisao od koga i odakle poticete. @Asko Ne Nego ovi drugi !!!

Utorak, 25. Decembar 2012

Lenovo notebook racunari

A koliko Evropljana kosta Pre neki dan kad te pitah za onaj Laptop, dobio sam dve ponude: 1-va Pounda - Lenovo B560 i3-380M 320GB 2GB 2-ga Punuda - ASUS X55C-SX034D (Carry Case) - Intel i3 2328M (2.2GHz/3MB, 35W) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4GB DDR3 1333MHz (on-board, 1 slot free) RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM76 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.45kg, Sonic master audio w/Altec Lansing speak...

Četvrtak, 13. Decembar 2012

Prezimena u Sandzaku

Cudna stvar?! Nosite prezimena a neznate odakle poticete? Razgovarate li vi sa vasim starijim da vam pojasne odakle dolaze, iz kojeg plemena su? Kuci....( Kuc ).......Albanci Hoti......( Hot )......Albanci Daca.....( Dacici ).....Albanci.........( iz ovih Albanskih Plemena izlazi preko 20-30 sandzackih prezimena, mozda se neko pronasao ) Plav,Gusinje.......................Interesantno za Ljude iz ovih krajava, je to sto pre svega se zene i udaju za Albance i Makedonce t.j pravoslavne ( bilo sve ...

Petak, 09. Novembar 2012

Preporucite knjigu...

Juce sam kupio autobigrafiju Z.Lausevica, pa nabrzaka prelistah jedno 120-130 stranica.Kao sto rece Taki...prica o intelektualcu kako on shvata tu surovu realnost i kako beze od nje, ali je ona uvek tu i ceka ga..........ta surova realnost..

Petak, 09. Novembar 2012

Turske serije

A.Sellam pinkolino Kurtlar Vadisi, serija je odlicna, po meni je bolja nego Sulejman Velicanstveni.Razlog: Covek je ratovao 40-godina, a oni celo vreme prikazuju Hurem urem rem em m.......! Da Da Yabanci Damat to je ta !

Srijeda, 07. Novembar 2012

Zasto je sve manje ljudi na ovom forumu????

Zasto je sve manje ljudi na ovom Forumu? Zasto je sve manje dece sto igraju kamaj kamaj jer su nasli zamenu Kanter Strajk, slabo vidjam da neko igra fudbala na ulici, jer su i tome nasli zamenu Fifa menadzer,.Ili se Logujes na Fejsbuku da vidis kakvo ce vreme biti sutra, a usput mozes videti dali se nekom nesto tvoje dopalo ili te mozda neko Bocnuo ( ustipnuo ) ili ti je mozda neka/o poslao :* Zato!!!

Srijeda, 07. Novembar 2012

Turske serije

Citirano od "pink" Trenutno mi je princ Mustafa najpozitivniji lik. Ako se budu iole drzali istorije, Ibrahim Pasa (Pargali) bi trebao uskoro biti ubijen, zar ne? Uskoro ce obojica biti ubijeni........davljenjem! Velicanstveni nije oprastao! Ima jos lepih Turskih serija: Ifet Ask ve Ceza...........Ljubav i Kazna Zet Domazet.......Komedija A sto se tice Kurtlar Vadisi ( Dolina Vukova ) nju nediraj!