Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 107.

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Autor: Selmica

Peh je...

Citirano Orginalno od Giovanni ...kad ti djevojka u koju si ludo zaljubljen kaze da se svidjas njenoj najboljoj drugarici! U mojoj situaciji, peh je kad se zaljubis u decka koji se svidja tvojoj najboljoj drugarci, i kad povise svega je i on u tebe zaljubljen... Svesna si da od toga nista nema jer neces srusiti naj vrednije drugarstvo zbog jednog decka...

Srijeda, 14. Januar 2004

Zelje, pozdravi i cestitke

Nekoliko vremena sam bila otsutna pa nisam mogla da cestitam rodjendan pojedinim forumasima... Ovom prilikom zelim sretan rodzendan svim kojim nisam cestitala i naravno Gerilcu i Birdum-Birdum-u koji, pune 28 danas (na zdravlje)... Sve naj naj vam zelim od srca... Ostale forumase puno selamim.

Subota, 03. Januar 2004

Da li razmisljate o povratku u zavicaj?

Za ovaj zimski raspust sam bas bila u Pazar, i kao pred svaki polazak, volela bih duze ostati. Dok sam spremala kofer, razgovarala sam sa majkom, i obe smo se pogledale, i isto pitanje smo imali na usnama "sta cemo tamo kad je ovde sve nase" : porodica, obicaji i sve ostalo... Evo da sam sad tamo,bila bih kod mog daja, gledali bih one spanske serije (kojim nista ne razumem jer nikad ne stignem do kraja da procitam), a u mesto toga, evo me ispred svog kompjutera Ja bih se tamo vratila, ali kad bi...

Utorak, 09. Decembar 2003

[SIZE=3]Nije me bilo nekoliko dugo, pa sam promasila Rifkov rodjen dan. Sve naj lepse Juskosu za Rodjen dan. Istom prilikom i tebi Rifce, malo kaso cestitam rodjendan.(ali bolje ikad nego nikad ka sto se kaze) [/SIZE]

Utorak, 09. Decembar 2003

Anketa: Bajramsko okupljanje clanova foruma iz Zapadne Evrope?

Vidi se po slikama da ste se fino druzili Ovom prilikom bih zelela pozdraviti sve clanove foruma. Nadam se da ce biti jos koje okuplanje...

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

Saobracaj

Saobracaj : uzasna stvar, dok nisam bila polozila to mi je bilo sve jedno, ali sad kad treba ja da vozim, vidim koji je haos. Neznam sta je naj gore, kad ti se neko postavi pred kola a neznas ni odkud je izaso. A parking : skoro isto Izasla sam jedno vece sa prijateljicama, i ostavila kola ispred Hotel Vrbak-a. Kad sam se vratila kasnije, neko mi se parkirao iznad kola(ma da tu nije bilo mesto za parkiranje), nisam mogla ni napred ni nazad. Nazvala sam policiju, da mi pomognu, da nazovu pauk. On...

Kako vaspitavati i odgajati decu u tudjini?

@ prolazznica : nije kasno to dobro znaj, lepo je to sto se ipak posle svega za svoju veru interesujes. A sto se tice ove teme, ja sam zahvalna svojim roditeljima, i narucito mojoj majki, koja mi je uvjek objasnjevala ono naj vaznije, koja me je potsecala od dakle sam i sta sam, da nebih sreknula sa puta. Zahvalna sam joj za sve sto je uradila za mene, i zahvalna sam joj sto mi je omogucila da postanem ovo sto sam danas. Po mome je vazno da se ne zaboravi Ko smo, Sta smo i od Kale dolazimo. A za...

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

Evo prevoda Pinki : Kao da ne postojim Prosla je pored mene Bez i jednog pogleda, Kraljica od Sabbat-a Reko sam joj, Aicha, uzmi, sve je za tebe Evo ti biseri, i nakiti Zlato za oko grla Zrelo voce, sa ukusom meda Zivot ti dajem Aicha, ako me volis Oooh ! Aicha, Aicha, slusaj me Aicha, Aicha, ne odlazi Aicha, Aicha, pogledaj me Aicha, Aicha, odgovori mi Recucicu ti reci i stihove Igracu ti muzike sa neba Uzecu sunca sjaj Da osvetlim tvoje oci kraljice Oooh ! Aicha, Aicha, slusaj me Aicha, Aicha,...

Petak, 28. Novembar 2003

Sta trenutno slusate?

Beyonce : Crasy in LOVE

Petak, 28. Novembar 2003

[SIZE=4]Sve naj lepse zelim Elivinov-om Babu za 27 rodjen dan [/SIZE]

Utorak, 25. Novembar 2003

Bajramske Cestitke

[SIZE=3]Neka vas ovog uzisenog dana i na dalje prati sreca, radost, zdravlje i neka vas Allah d.z.u sacuva od nevolja svih. Bajram serif mubarek olsun [/SIZE]

Ponedjeljak, 24. Novembar 2003

[SIZE=4]Sve naj lepse ti zelim za rodjen dan GIOVANNI...[/SIZE]

Nedjelja, 23. Novembar 2003

Zanimljive slike na internetu

6 (bez bebe, sam nasla) - cika u sredini - cuvek u ciku - zena (sto drzi bebu) - sa leve strane ptice ima jedna faca - sa desne strane ptice ima jedan profil - sa skroz desne strane slike ima jos jedan profil gde su ona tri ostala lika ? @ maleccka : uhhhhhh gde se sakrio !!!

Slike nasih ljudi iz celog sveta

Lepo, Paris... J'ai toujours révé d'y aller... Ko zna mozda jednog dana...

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

[SIZE=2]Alen Salvica Setamo polako pored rijeke U kasne sate ljubim te Moj andjeo si ti Toliko trebas mi Zvjezda sa neba pala je Ko da je znala zbog tebe Moja jedina si ti Puna njeznosti S'tobom nasao sam srecu Ti si meni sudjena Pozelit drugu nikad necu Jer ti si za me rodjena Ljubi me njezno, njezno polako Sama znas da je bolje tako Tiho pricaj mi O nasoj ljubavi U mojoj dusi nemiri Dok si kraj mene ljubljena Moj andjeo si ti Toliko trebas mi S'tobom nasao sam srecu Ti si meni sudjena Pozelit ...

DUET

[SIZE=3]Dino Merlin Vesna Zmijanac Koliko sam puta umro a ti me ozivjela Koliki sam pijanc bio a ti me otrijeznila Kavkve su vatre gorijela a ti ih gasila U Kakvom sam bio dnu a ti si me spasila 2x Posle tebe je ostala dusa gola ko pustinja Posle tebe mi ljubav doze kao milostinja Ima noci kada tugu tocim mesto vina Al nema dana kolko je na srcu rana 2x Refrain (2x) Lako ces ti bez mene Al kako cu ja bez tebe Kad dodzu teski dani Kad odu svi jarani Kad zamirisu jorgovani[/SIZE]

Anketa: Bajramsko okupljanje clanova foruma iz Zapadne Evrope?

Ja sam bila jedna od naj prvih koja je odgovorila da na poziv, ali nazalost mi je puno daleko... Lep provod vam zelim... Posaljite koju sliku !!!

Djeca ili karijera?

I meni se tako desilo kad sam zapocela svoju praksu o ovoj firmi gde trenutno radim. Nasa direktorica ima oko 40 godina. Ta je zena ceo svet obisla, visoke skole zavrsila, i dalje se skoluje. A dece ne zeli da ima. Svoj zivot je posvetila svojoj karijeri. Neverujem da karijera je vrednija od dece. Niviti decu jes naporan poso, ali ima i onih trenutaka kad pomislis da je tvoj poso vredan, da si necemu korisan. Vise puta sam citala u ocima mojih roditelja taj osecaj. @ Dado : kad sam imala 16 godi...

Petak, 21. Novembar 2003

Da li se u danasnje vreme moze naci "PRAVI PRIJATELJ"

Za mene, pravi prijatlji su oni koje poznajem godinama, od kad sam mala. Godine su prolazile ali oni su uvjek bili tu. Upoznala sam puno drugih osoba, ali nikad mi nisu postali pravi prijatelji, ma da sam se dobro slagala sa njima... Oni su bili prolazni A trenutno ne verujem da cu naci druge prave prijatelje.

Srijeda, 19. Novembar 2003

Sihr

Citirano Orginalno od Prolazzznica Citirano Selmica As Jasno mi je sta je angel undercover obijasnila... Ali koji su drugi sihirovi koji su dozvoljeni, jer kao Prolazznica, ta me tema interesuje. Pa selmice, angel ja napisala post o dozvoljenom sihru i ja sam je pitala da mi objasni malo bolje jer ga nisam razumela, i nevidim sta si htjela ovim zadnjim postom da kazes? Ovo sto si ti napisala sam prvo procitala : Citirano Orginalno od Prolazzznica To: Angel_undercover Ako je moguce da objasnis d...