Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Srijeda, 09. Maj 2012

Autor: Jahja

Za koga cete glasati na predstojecim izborima?

@Nihad-e interesuje me na koje to uspesne Bosnjake mislis, posto bas pokusavam da se setim, i padaju mi samo neka nebitna imena, na koje verujem ne mislis, pa me interesuje koji su to ljudi? @ef apsolutno se slazem sa ovim sto si napisao, samo sam ja mislio da je narod za ovih 12 godina demokratije koliko toliko sazreo, a izgleda da sam se prevario, pa mi to javlja sumnju da cemo se za 10 godina nesto bitno promeniti, kad nismo za ovih 12? A opet ne verujem da cu ziveti jos 100 godina, pa da tak...

Utorak, 08. Maj 2012

Citirano od "Nihad" Jahja, ipak je postojalo nesto kod naroda sto je doprinelo tome da i pored cinjenica koje si ti gore naveo, svoje poverenje pokloni u daleko vecoj meri SDP i SDA a ne BDZ-u. Citirano od "Nihad" E to nesto bih voleo da cijemo. Sta je to nesto? Ovim ne zelim da otvorim poligon za politicku propagandu vec da na civilizovan nacin pokusamo objasniti ovaj "fenomen". Ja to ne vidim, jer ne znam sta se to kod Muftije pormenilo pa se narod nedelju dana pre predomislio i glasao kako j...

Utorak, 08. Maj 2012

Evo ima 3 godine kako nisam nista napisao na forumu, tu sam stalno gledam, citam, pratim, ali su me ovi izbori toliko razocarali da sam morao eto nesto da napisem. Toliko me je moj Bosnjacki narod razocarao, da evo i 2 dana posle izbora ne mogu da verujem sta se desilo. Da u Novom Pazaru lista jednog Rasima Ljajica, koji je 12 godina u Beogradu, za to vreme jednom nije pomenuo Srebrenicu, Bosnjake, trpio uvrede od kretena kao sto su Velimir Ilic u skupstini, i cutao oprastao, direktno odgovoran ...

Subota, 18. Decembar 2010

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Evo da se javim posle 100 godina Muamer odbrani titulu, odlukom sudija 2-1, masAllah, cestitam mu na tome. Moram malo i da ga kritikujem, davno ga nisam gledao, ali i dalje isto boksuje, ako pogodi desnim kroseom pogodio je, ako ne nista. Nista se ne menja u njegovoj borbi, danas je prosao, sledeci put nece.

Ponedjeljak, 24. Maj 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Inter je najuspesniji tim ove sezone. I mogu ljudi sad da pricaju sta hoce, da je to Milito, Murinjo... Ali tu su Cezar, jedan od najboljih golmana na svetu, Maicon verovatno i najbolji desni bek na svetu, Zaneti(to vec ne treba komentarisati), Kambiaso koji igra u zivotnoj formi, Stankovic, iza koga je odlicna sezona, Mota solidan, Snajder perfektan, Eto, i Milito koji je neverovatno odigrao i onda jos najbolji trener na svetu!!! Calcio su osvojili potpuno zasluzeno, Roma je na kraju ucinila da...

Utorak, 04. Maj 2010

Na izborima za bošnjački nacionalni savet glasat cu za...

Bosnjacka lista je pokazala sta zna, to jest ne zna nista. Bosnjacki preporod, zar stvarno neko misli da to nije SDP ?! Ja bar tako mislim, meni je to ocigledno. I nije direktno povezano sa SDP-om i Rasimom, jer se cekaju rezultati, ako dobro prodju onda su "nasi" ako lose prodju onda oni nemaju nista sa nama. A Rasim je davno pokazao da ga nacionalna prica ne interesuje, da sebe tu ne vidi. E sad da nije BKZ, sta ja da radim? Necu jednu, necu drugu listu? Da ne glasam, ili da glasam za manje zl...

Četvrtak, 08. April 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Dobar gol Robena, ali jos je "mali" za onaj Zidanov gol . Inter-Barcelona, i ako NAVIJAM za Inter, nisam bas optimistican, i ako se nadam nesto od Murinja, a moja preporuka neka stavi Havijer Zanetija na Mesija, pa da vidimo sta ce biti

Petak, 19. Mart 2010

Poklon za 1. rodjendan

Ovo sam video u neke serije, to moze da bude jedan od poklona. Kao napravite video snimak vasu porodicu majku, baba i ostale danas na rodjendan deteta, i tako neke stvari, i pokazete im za 10 godina, za 10 rodjendan npr .

Četvrtak, 11. Mart 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Citirano Orginalno od Tashke AC Milan ima odlicne igrace i nedostaje mu samo pleymaker umesto Kake. Znaci playmaker, 2 golmana, cela odbrana, eto da covek ostavi Nestu, sredina, opet da ostavis Pirla, i Sedorfa koji je pred penziju, napad, osim Pata, znaci ukupno nekih 15-ak igraca. Realu treba odbrana i novi trener, moze da se napravi tim sa onolikim parama, ali da kupuju kao sto to radi Barcelona ili Chelsea.

Subota, 20. Februar 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Znam da ne volis Inter, al' napisi bar kako treba . Milan nije bio los, ali kad im Runi daje 2 gola glavom, onda stvarno... Runi odlican, Skols imao srece, kao i Ronaldinjo kod prvog gola. Milan mora da menja igrace, ali vidim da to nije na pomolu. Real los, verujem da je problem u treneru. Ako vec daju stotine milona za fudbalere, nek daju i za trenera, a mislim da bi Hidink bio savrsen resenje(ali on izgleda preuzima Tursku repezentaciju). A sad INTER-CEZLI!

Četvrtak, 18. Februar 2010

REGIONALNA FUDBALSKA LIGA

Ne ulazim u politicku pricu svega ovoga, ali verujem da je regionala liga odlicna ideja. Lige u ovim nabrojanim zemljama su smesne, neprofesionalne, neprofitabilne, neinteresantne, ukratko ni blizu nekog pristojnog standarda. Formiranjem jedne lige, dobili bi mnogo velikih, jakih derbija, koji bi privukli gledaoce, i interesovanje javnosti, samim tim sponzore, novac, koji bi se ulagao opet u fudbal(manje prostora za malverzacije, jer oni koji ne ulazu ispadaju i samim tim gube isti taj novac, ko...

Četvrtak, 18. Februar 2010

Medicina u Novom Pazaru ? Uzas....

Jasno mi je da se ovo desi, svasta se desava. Ali mi nije jasno kako to prodje pored nas, ne naidje na osudu, ne izvrsi se pritisak i ne dodje do promena???

Srijeda, 17. Februar 2010

Dan zaljubljenih u Rijadu

Meni je cudno sto pravoslavci u Srbiji imaju 120 slava(banalizujem), a ne vidim gde to ima uporiste u Hriscanstvu ili Pravoslavlju. Takodje su mi mnogo obredi cudni, i prilicno nepotrebni. Takodje ne mogu da verujem da ljudi imaju pravo da nekog ocene kao sveca, oni mu kao izmere kakav je on bio, i izvorno Hriscanstvo ostavlja to Bogu. Mogao bih da nabrojim jos 100 takvih primera. Ali ako pokusas da stvarno razumes Islam, i da malo se raspitas o tim stvarima, razumeces to sto te interesuje. Meni...

Utorak, 16. Februar 2010

Dan zaljubljenih u Rijadu

Lepo je receno da nije zabranjeno slavljenje rodjendana, vec da nije pozeljno. U Islamu ima razlicitih misljenja(normalno je da se svi ne slazu po svim pitanjima) pa zato neki misle da se rodjendani ne slave, zato sto nije po sunetu Poslanika(to jest Poslanik to nije slavio, nije obelezavao svoj rodjendan, a ni njegovi drugovi(ashabi)) samim tim zasto bi to mi radili!? Mi muslimani treba da se ponasamo po sunetu, a slavljenje rodjendana nije bio Poslanikov sunet. Nadam se da je jasnije?

Ponedjeljak, 15. Februar 2010

Dokaz da bi žensko đavola prevarilo

Citirano Orginalno od Phikret Jahja ja sam i napisao o čemu se radi u kvizu. Kviz se zaista svodi na to ko će koga prevariti i ubediti! Ali je odvratan osećaj gledati ovakve ishode. Jednostavno osećam ogromnu odvratnost prema lažovima, licemerima, neiskrenim i isfoliranim ljudima, bez ličnog stava, poštovanja drugih, laktašima, lešinarima, jajarama, džeparošima... i zbog toga me ovaj video razbesneo. Ovakvih situacija u svakodnevnom životu imaš koliko hoćeš: u školi, na fakultetu, na poslu, u t...

Nedjelja, 14. Februar 2010

Do nekle povlacim ovo sto sam reko. Gledo sam dosta devola kviza, to je u stvari i glavna stvar, da prevaris, slazes, ubedis drugog. E sad ne opravdavam nju, ali razumem o cemu se radi, gledajte ostle delove pa cete videti. Ali nema sanse da bih se prijavio za ovaj kviz.

Petak, 12. Februar 2010

Steta sto je ovo fin forum, i sto ima neka pravila. Ne znam sta bih reko ovoj devojci, ne mogu da verujem sta je uradila, ja ne mogu da verujem! Ne znam kako bih reagovo na mesto ovog gospodina.

Utorak, 09. Februar 2010

Simboli na novčanicama od jednog dolara

Citirano Orginalno od Mandelbrot Pozdrav. Kako si se prilagodio novoj sredini? Polozil sta? Dobro je prilagodjavam se Beogradu i fakultetu. Fakultet tezak, ali se ipak polaze . Ovi glavni tek dolaze.

Utorak, 09. Februar 2010

Simboli na novčanicama od jednog dolara

Zanimljiv clanak... Evo javljam se posle 2 meseca! ETF uzeo svoj danak . A sta je sa forum, gde su clanovi, vidim 20 zadnjih tema oglasi!?