Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 800.

Utorak, 11. August 2009

Autor: juskos

Zdravlje i zubi

Intraoralne slike i ortopan snimak je bitan da bih ti mogao ud detaljima objasniti sta se sve moze uraditiğ u tvojim ustima.

Nedjelja, 31. Maj 2009

Preregistracija automobila - veliki blam za Novi Pazar

Ljamko da te zamolimo da nam opises cijelu proceduru preregistracije kola kako se to radi koja se dokumenta skupljaju. u koje se ustanove mora svartiti i uloziti molba za preregistraciju kako odredjuju cenu carine ko to radi gde se radi da li je moguce da to neko umesto nas obavi i kolko traje taj postupak... Mnogo pitanja samo jos da dobijemo odgovore

Četvrtak, 28. Maj 2009

Šta bi poručili svojoj bivšoj /bivšem

KAD SE TACKA STAVI NA NESTO. NEMA TU VISE RAZMISLJANJA I NEDORECENIH RECI I RECENICA. SAMO TREBA STO PRIJE ZABORAVITI I OSLOBODITI SE TIH RAZMISLJANJA JER DA JE TREBALO DA SE STA KAZE IMALO JE VREMENA DOK JE VEZA TRAJALA A NE KADA SE TO ZAVRSI DA SE NESTO DORICE. STOGA PO MENI NEMA TU ZADNJIH RECI KOJE CE SAMO BITI PUNE UVREDA I SRAMOTE.

Petak, 22. Maj 2009

DA SI NOĆAS U SANDŽAKU

Da sam ja nocas u Sandzaku prvo bih otisao kod kuce da obidjem baba i Majku pa da sednemo i popijemo kahvu i onda obic rodbinu i naravno carsiju i stare ahbabe. I verovatno bi se tako i ta noc zavrsila.

Petak, 22. Maj 2009

SVI SMO ALLAHOVI I SVI SE NJEMU VRACAMO

Allah rahmet eylesin Nek je dzennet njegovo mesto boravka inşallah

Srijeda, 04. Mart 2009

IMAM JAKU ZELJU U SEBI DA PRIMIM ISLAM,A VI MI DAJTE NEKI SAVET

NEJRA NEA TI JE SA HAJIROM I DA NASTAVIS ZIVOT U JEDNOM LIJEPOM SVETLU I DUHU ISLAMA KOJI JE SPAS ZA SVE NAS. TI SADA KORACAS POTPUNO CISTA BEZ GRIJEHOVA I TRUDI SE DA NE ZAPRLJAS SVOJU CISTU STRANICU U KOJOJ SE PISU NASI GRIJESI. JOS JEDNOM NEKA JE HAJIRLI.

Utorak, 24. Februar 2009

Namestaj (Savet-Pitanje)

U koje zemje izvozi dalas. I po kojim cenama tamo prodaje svoju robu.

Ponedjeljak, 23. Februar 2009

Namestaj (Savet-Pitanje)

Pa ovako po tom pitanju ja nisam bas nesto odusevljen sto se tice Dalasovog namestaja. Naime proslo leto sam obisao sve moguce salone namestaja u Pazaru i pregledao sve moguce namestaje koje poseduju i video sam da prvo platna koja koriste u namestaju su totalno nekvalitetna i dizajni su im prije 100 godina. Sto se tice koristenja unutrasnjeg skeleta namestaja koriste çamovo drvi ( jela, bor, smca i ostalo zimzeleno drvece) ovo nikako nije dobro drvo za skelet namestaja. Po mogucstu najtvrdje dr...

Subota, 21. Februar 2009

Najbolji savjet koji ste dobili od nekoga...

"Sve sto se mora lahko je" Ova mi je recenica mnogo znacila kad sam isao u vojsku jer nisam znao sta me tamo ocekuje. A ovo me je dosta ohrabrilo. Savet sam dobio od coveka koji je mnogo ucinio na mom ravoju licnosti.

Četvrtak, 19. Februar 2009

Prostorni i urbanisticki planovi

E vidis taj plan koji ti trazis nema ga ni opstina a kamoli mi. A i ako ima kakav plan dosad se o njemu nikad nije javno raspravljalo ni na jednom javnom mestu a ponajmanje ovde.

Subota, 14. Februar 2009

Telesna tezina forumasa

Ajla hvala na savetima i na brizi o mojoj kilazi. Sto se svedske tice verovatno da je to neko bolje demokratko drustvo od onoga u kome se ja nalazim kolko sam mogao da skontam imas utisak da ja zivim u Pazaru sto naravno nije tacno sto se tice mog doktorstva ono je samo sredstvo da bih mogao ponesto da zaradim i prehranim porodicu. Sto se kahve tice uvijek sam spreman za kahvu bilo koju samo ne da je neskahva ne volim je. Sto se tice odnosa u drustvu u kojem ja zivim imaju dosta postovanja prema...

Petak, 13. Februar 2009

Telesna tezina forumasa

Carice Ajla imam utisak kao da smo skupa sluzili vojsku ili mozda cuvali ovce zajedno dosta si prisna u razgovoru. Sto se baklave tice ima je ovde dosta sto se mantija tice moram te razocarat na zalost nemamo ih ovde. Ali eto umesto mantija nadjemo neku zamenu da ponesto pojedemo. Naravno pazimo da je to zdrava hrana sa puno proteina i vitamina i sa sto manje secera i ugljenih hidrata.

Četvrtak, 12. Februar 2009

Telesna tezina forumasa

Ajla dobro si primetila da sam doktor. I vodim racuna o zdravlju drugih ljudu ali o zdravlju njihovih zuba a ne o njihovom celokupnom zdravlju. Sto se tice moje tezine to je proizvod dugotrjnog ucenja i ne bavljenja sportom i nepravilna ishrana. Sve smo mi te grske istrazili uvideli i uocili. Kao sto vidis da tezina koju sam imao i sadasnja tezina se ne moze uporediti jer sam dosta smrso naravno zasluga za to je prije svega pravilna ishrana a sada uz to ide i sport naravno i trudim se da odvojim...

Utorak, 10. Februar 2009

Koju knjigu trenutno čitate?

Drzavna tajna od Semira Halilovica sina Sefera Halilovica

Ponedjeljak, 26. Januar 2009

Telesna tezina forumasa

Edisa sacekaj jos nekih 6 meseci pa ce i muskarci biti kao top modeli a ne samo cure. Ja sidjoh na 115 polako ali sigurno

Utorak, 20. Januar 2009

Telesna tezina forumasa

lJUDI OPET SAM 116 POLAKO ALI SIGURNO

Petak, 09. Januar 2009

Dok u Gazi muslimani ginu...

Molimo Allah dz.s. da nas ujedini da nam da mogucnost skolovanja i napretka da smo kompaktni i jedinstveni. Vrednija je jedna mala kaplja krvi bebe iz palestine nego cio Izrael. Treba biti obazriv i pametan ne kupovati robu koja je u vlasnistvu jevreja mnogo je stvari koje se uzimaju iz mode a u stvaru tu modu oni nama guraju pod nos i uzimaju nase pare i tim parama ubijaju nasu decu u Palestini.

Četvrtak, 08. Januar 2009

BOJKOT IZRAELU!

Tek sad vidimo kolko je Hikica bio pametan covek. Znao je od koga vreba opasnost i koga treba potamaniti da ih ne ostane bas nijedan. Mada se ja nadam da je ova palestinska drama jedan od signala ujedinjenja muslimana ako nista bar muslimana evrope i azije pa cemo se nadat da nam se i arapi nekad prikljuce.

Četvrtak, 08. Januar 2009

Sta mislite o Medresi u Novom Pazaru,koja vazi za najelitniju skolu?

Shvatam da mnogi ce misliti suprotno onome sto ja mislim i sto sam i izrazio u prethodnom postu. Mada najgore je to sto takvi ljudi nece da se potrude i istraze da li ima neko bolji od njih jer biti u Novom Pazaru najelitnija skola je izuzetno lahko jer nemate konkurenciju ali to ne bi trebao biti cilj. Cilj biti najbolji u drzavi i tu elitnost dokazati time sto generacije ucenika iz te skole trebaju biti na svim olimpijadama znanja kao predstavnici drzave a ne kao predstavnici skole. Znaci da s...

Srijeda, 07. Januar 2009

BOJKOT IZRAELU!

Sto se tice regrutovanja omladine koji bi isli u palestinu da se bore tu nema nikakvog pomaka jer nema ni potrebe jer je Turski ministar spoljnih poslova Ali(Alija) Babadzan jos pre tri dana izjavio da je Turska spremna da posalje svoju vojsku na granici Gazze i izraela u cilju ocuvanja trajnog mira. To naravno nijedan druga clanica natoa za sada nije izjavila niti bilo koja muslimanska drzava. Sto se tice erdoğana i njegove partije on je jos uvijek najjaca partija u Turskoj za sada nemaju ...