Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 587.

Utorak, 12. April 2011

Autor: interesantno

PRINCIPI FUKCIONISANJA BERZANSKOG POSLOVANJA

Moze li neko nesto napisati (objasniti) na ovu temu, please?! Znam da je u Islamu pohvalna trgovina akcijama, pa molim za par pojasnjenja. Znaci, funkcionisanje berzi, ali sa verskog stanovista.. Unapred zahvalna!

Ponedjeljak, 17. Januar 2011

YouTube

HADZI HAFIZ HADZIMULIC

Ponedjeljak, 17. Januar 2011

Zasto bi trebalo da posetim Novi Pazar?

@Malina, upravo to ces i naci u Pazaru! Dobrih ljudi, ali i onih manje dobrih, iskrenih i manje iskrenih, otvorenih i manje otvorenih, pazljivih i oni koji to nisu... Sve u svemu, naizgled obican grad, ali opet te nesto vuce ka njemu! U zurbi sam, pa se mozda javim jos neki put...

Petak, 14. Maj 2010

Sta ste gledali u poslednje vreme?

DADILJA Sladunjava romanticna drama sa Scarlet Johansson u glavnoj ulozi. Solidan filmic...

Nedjelja, 28. Mart 2010

Poklon za 1. rodjendan

@Pink, zavisi da li zelis da joj kupis nesto sto je vredno, trajno ili prakticno? Ili sve ovo zajedno?! Salim se malo... Ja sam vise za varijantu prakticno-srednje vrednosti, ali da ostane za uspomenu. Tako da je moj predlog mozda i skroman. Ja sam licno kupila veeeeeelikog medu, slatkog, sivog, koji ce joj ostati onako upakovan za uspomenu; neku igracku za njen uzrast, tipa ubacivanje razlicitih geometrijskih oblika u kucicu od puza, i sipmaticne, zlatne mindjusice (prave za devojcice, malo pun...

Nedjelja, 28. Mart 2010

EVROVIZIJA

Za predstavnika Srbije stvarno nemam reci. Jednostavno: katastrofa! Od Emine sam ocekivala vise, bar da tekst pesme ima smisla, a ne "a la de la Seve"-stil. I bolje sto nije pobedila. Pesma od one male Nemice je super, svidja mi se. Brzo se pamti, melodicna, slatka... Pesma za Svedsku takodje nije losa. Tekst sa smislom, vrlo dobar, devojka pristojnog izgleda, iako ima samo 18 god. Navijam za Svedsku i Nemacku, do daljnjeg...

Utorak, 08. Decembar 2009

Google

Jos jedan rodjendan... Popaj...

Četvrtak, 05. Novembar 2009

Super mame:)

Povratak na posao posle porođaja Kada dođe trenutak da se posle porođaja i gajenja dece vratite na posao, morate da znate neke važne činjenice. Kao prvo, ništa nije isto kao kada ste prvi put konkurisali za posao. Iako imate neko iskustvo, konkurencija se neprekidno menja i poslodavci će vas posmatrati kao početnika. Imajte to na umu i sve će biti lakše. U tom slučaju, pametnije je konkurišete na bolja mesta, ali budite spremni da prihvatite i neko niže radno mesto. Kada vas jednom prime u firmu...

Model ispravnog odgoja djeteta

Šta detetu nikada ne bismo smeli reći ili učiniti Svakom roditelju najveća želja je da odgoji sretnu osobu. Nažalost, uprkos milionima godina koje su roditelji, naučnici i pedagozi kroz istoriju proveli mozgajući o odgoju, niko još nije pronašao recept za podizanje osobe koja je sretna, zna šta hoće, omiljena je u društvu, zadovoljna i uspešna. Koliko god sve to svome detetu želeli, mnogo toga ona će morati odraditi sama, no ništa opet bez roditeljske pomoći. Uporedimo li savete za odgoj deteta ...

Google

...

Četvrtak, 29. Oktobar 2009

Google

Asterix puni 50 godina... Neka mu je srecan rodjendan!

Utorak, 06. Oktobar 2009

Dali ste znali?

Majke decu nose levom rukom? Bez obzira na to da li su dešnjakinje ili levoruke, bez obzira na kulturu ili epohu kojoj pripadaju, majke u najvećem broju slučajeva svoje dete nose levom rukom. Ta tendencija može se proveriti na svim meridijanima sveta. Razlog za to nije samo da bi odojče bilo na strani majčinog srca, jer je poznato da zvuk majčinog srca umiruje novorođenče, kao ni potreba da desna ruka ostane slobodna za druge stvari, tvrde južnoafrički psiholozi u studiji objavljenoj u britansko...

Petak, 02. Oktobar 2009

Zelje, pozdravi i cestitke

Sa malim zakasnjenjem, @ngi3, neka ti Allah da sve ono sto je najbolje za tebe! cmook

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Mobilni Telefoni

Kako mislis da ima problem sa tonom? Ja ovaj tel. nisam kupila dole kod nas, nisam primetila taj problem. Cini mi se da kad razgovaram sa nekim, sagovornika cuju u drugoj sobi.

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Mobilni Telefoni

Trenutno imam ovaj i prezadovoljna sam. Dugo ga necu menjati...