Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 741.

Utorak, 18. April 2006

Autor: Giovanni

Sta vas najvise iritira kod sandzacke dijaspore

Citirano Orginalno od PaZaRaC ja sam rodjen u dojclandu a odrasto u NP ... sta da kazem onda ja kad me neko pita odakle sam ? Dr. Arsla bi rek'o da ti reknes, a Arsla je meni (pa da me raja ne kritikuju vi masti na volju)... "Ja nisam odavle..." Aj zivio Giovanni

Utorak, 18. April 2006

Lijepo, lijepo...

E sjecam se ovih likova kroz sarajevsku maglu, ali kao i obicno TVSa je naginjala sinhronizaciji TVZg tako da samse neima da su se ovi likovi tamo zvali Momcilo i Misa, prije ce bit' Hrvoje i Kresimir - a grohot je ostao k'o sto vidis. Ma samo nek' se smije a ja kao i obicno kidam nalijevo... Aj zivio i fala Giovanni

Četvrtak, 30. Mart 2006

Fotografija

Citirano Orginalno od Fahro Umetnika? Pa ne znam bas... Daniella Umjetnik ili artist isto ti je to moj Fahro pa ti izaberi... I ja cu k'o Admin skinut sesir za one linkove sto si postir'o, posebice za ovu Daniellu jer mi se njen stil osobito svidja - moram li dodati da cura neobicno gotivi kanadske (ili kvebecke) vukove i kojote sto se iz prilozenog da vidjeti. Uzivah i ja dobrih sahat u fotosima. P.S. I nemojte ba vise ptica, stare vam, dajte malo vukova, medvjeda i leptirova. Aj zivio Giovann...

Četvrtak, 30. Mart 2006

Tane

Evo za one kojima je potreban brz, da ne budem vulgaran - simultan prevod, sa srpskog na engleski i obrnuto - jedan ubitacan link http://metak.com/ Baza sadrzi oko 300 tisuca rijeci, kazu i fraza ali za one fraze koje ja koristim prevod se nije nasao (nemoj sad neko da pomisli da ja koristim neakve obscene fraze ili slicno ). Probah i neke tipicno hrvatske rijeci tipa nazocan, opce, tjedan, studeni i slicno, i rade. No, bosanski slabo divani, jer nije prepoznao jaran, kahva, hava, sta mai, cega ...

Četvrtak, 09. Mart 2006

Sastavimo pricu ...

Citirano Orginalno od Tulumba4All ova pretposlednja recenica nam nema bas smisla Skroz si dobro ovo rekao jer mi neako ne zvuci bas da se recenica koji je svoj stetson, na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana zavrsila (vise mi na apoziciju lici ) tako da cu ja uz izvinjenje ostalima nastavit' pricu odavde. Dosao je u kaputu, na belom konju i donio sa sobom istinu- kolt i tuce metaka. Htio je postati heroj. Htjeli su i dvanaestorica-uspio je samo jedan... Jedanaest hladnih tijela leža...

Utorak, 28. Februar 2006

Zelje, pozdravi i cestitke

Jah, prolaze godine a ti se fingers jos ne ozeni... Aj srecno i u zdravlje Zivio Giovanni

Srijeda, 15. Februar 2006

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od ed Ovo bi presudno. Barbatata i Barbamama. Postoje stvari koje gotovo da su skroz nestale iz sjecanja. Ovo je jedna od tih stvari. "U nas" su se oni zvali Tata Brada i Mama Puslica... Inace meni jedan totalno "amorfan" crtani. Jah, pogodak u sridu. Aj zivio Giovanni

Utorak, 14. Februar 2006

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od Tulumba4All A ko je ovo ? Hehehe, da ne rijesimo ovu odmah - steta bi bilo Samo cu rec' Hipipip - Barba trick! Aj zivili Giovanni

Utorak, 14. Februar 2006

Srecan jubilarni rodjendan gosn. hadalju uz jedno veliko ZIVIO! Giovanni

Subota, 28. Januar 2006

Ne daj se ba godinama sans-e. Svako dobro za jubilarac. Zivio Giovanni

Subota, 14. Januar 2006

Svoj trojici a narocito onom s carobnom lampom srecan rodjendan. Aj zivili i u zdravlje bili Giovanni

Subota, 31. Decembar 2005

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od pink Giovanni , sta je živežar ? Slabo se ovdje divani hrvatski vidim ja. Jah, glede živežara... živežari » prodavačice u samoposlugama, radnici u skladištima namirnica, kuhari, konobari, zaposlenici vodovoda itd... Ko ne vjeruje evo i linka gdje nadjoh tumacenje LINK Pa sad nek neko kaze da Josip Crash nije zasluzio da po njemu fabriku kondita nazovu. Logicno da ne moz' bit' logicnije. Mada ipak mi je veci fol sto franjevci u 13 stoljecu fabriku keksa i vafla u Capljini n...

Subota, 31. Decembar 2005

Evo i ja jednom prvi da cestitam rozdestvo gosn. Tulumbi4All i pozelim sve najljepse glede ove svecanosti. P.S. Sad smo 34-34 (tj 1-1) Aj zivio ti nime G.

Petak, 30. Decembar 2005

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od hobbes He he giovani ogiro si se to je Josip Kras Nisi bas morao odmah gust da mi pokvaris. A bas sam htio reci da je isti bio clan uprave Saveza živežarskih radnika kao svrsishodnu pomoc . Covjece kakva biografija, bit' živežar a poslije fabriku cokolada, bombona i ostalih kondita nazovu po tebi... Aj pa zivili Giovanni

Četvrtak, 29. Decembar 2005

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od Giovanni Da nije ba Soko Stark na slici? Znao sam ja da je neki slasticar u pitanju. Nije Soko Stark ali jest Josip Crash... Za Djurovskog i ostale , ja sam ovu cokoladu (Kolumbo) u Rajvosa nabavljao u Crash prodavnici u Titovoj i ista je (ne)uspjesna kopija Toblerone-a...Jest bila malo jeftinija ali Toblerone su toblerone je li. Nego aj sad da vas vidim. Revolucionar i to kakav!

Srijeda, 28. Decembar 2005

Srdacne cestitke za Kiki i Ale uz zelju da im bracni zivot bude dugovjecan i bericetan u svakom pogledu. Zivili i sretni bili! Giovanni

Srijeda, 28. Decembar 2005

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od hobbes Milko Djurovski )) Nisi ti badza ziva forum legenda... Da nije ba Soko Stark na slici? Ako nije Soko je li se doticni volio kuglat' kokosovim orasima? Veselo! Giovanni

Petak, 23. Decembar 2005

Zagonetni lik

Citirano Orginalno od ed Giovannija je ocigledno vise fudbal zanimao od zena Manitua mi, ovo je ozbiljna provokacija Ono ja se ne javljam jer ne znam odgovore a ne sto me zene ne zanimaju - ba. Zerina Cokoja - samo cu reci - Tita mi! Ajd da pokusamo na ove dvije posljednje da odgovorimo. Kod Hasiba: Turing Galaksija : Sekspir iz Hametove raje Aj zivili Giovanni

Ponedjeljak, 19. Decembar 2005

Eh, sto si dosad gazdovao forumom - gazdovao si... Nego da ja cestitam kao sto prilici u ovakvim svecanim trenucima i da pozelim slogu, razumijevanje, zdrav zivot i naravno nekoliko malih juniora/juniorki. Zivjeli! Giovanni

Srijeda, 07. Decembar 2005

Srecan rodjendan Reef - zivio ti nime i da te uskoro gledamo u nekoj Broadway-skoj predstavi. Giovanni