Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 753.

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

Autor: Dado

Pitanje

nekom selam alejkum senokm zdravo.. Zanima me dali je meni ko korisniku foruma moguce od strane administratora da se bukvalno svi moji postovi izbrishu odavde ??? sa ovoga foruma tako da nema ni jedan dokaz da sam ja ikad tu bio ?? Kratko i jasno pojavile su se velike zene u figurativnom smislu (bla bla bla bla) PS: nekad beshe lepshe...

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

e jes no je nekog to kostalo smijanja a anekog plakanja

Sta znaci Vas username?

od srca srcu podravka mora da si hajala SUpu podravkinu pa imalo na nju srce Kad ti se ja razderem u subotu veche kad je puna charshija Pred Ganu SRCEEEEEEEEEEEEEEEE....

TV PINK ?

e sad ima Programa koji su preobijeni ima kod nas da se uzme programator kartica koshta oko 200 eura i otvara sve zivo sad ne treba ti najnoviji digitalni resiver za to nego jedna serija Samsunga koja prima tri vrste Kartica... nesto opsirinije o tome imash ovde

joo i mene malo prije bi smijeshno kad Bljeso Reche Next Time I will use the condom

Kako vaspitavati i odgajati decu u tudjini?

Vezano za odgoj mogu vam rec da mnogo zavidim ljudima Koji zive na selu Bas zbog nekih stvari ko sto su narkomanija Blud Alkoholisanje jer jednostavno to tamo nema... i zato JA mislim u koliko je dete nestasno i mnogo zivo samo ga treba sto vishe uposhljavat na razne drustvene aktivnosti tako da nema vremena da misli o stvarima ko sto su narkomanija sex i alkohol .... A svi znamo kako je objashnjeno vaspitanje dece religiski. " dijete se vaspitava 20 godina pre njegovog rodjenja"

Lotar Mateus prelazi u pravoslavlje i postaje Srbin!

fora je u tome sto chovek sa zapada smatra religiju ko nesto materijalno ko Loter mateus u ovom trenutku ... Promenio religiju zbog zene .. Jer sama rech religija njemu ocigledno ne predstavlja nista ... Sutra dan ce postat i budista, jevrej itd i nikad nece naci samog sebe ...

TV PINK ?

upravo sam hteo da kazem ovo sto je sans linkovao ali evo opet imash lijepo objashnjenje gde i sta na satelitu Program se emituje na sledecim satelitima: Satelit: HOT BIRD (13° east) Frekvencija: 10,949 MHz Polarizacija: Vertikalna Symbol rate: 27 500 FEC: 3/4 Satelit: AB3 (5° west) Frekvencija: 12,615 MHz Polarizacija: Horizontalna Symbol rate: 8.789 MBauds, FEC: 7/8 pozdraf

Kad pogledam sa bedema vidim nemoral, blud i haram...

Citirano Ispravno vaspitanje i skolovanje da se bi se sprecilo konzumiranje Ti fingers odlicno znash da ovo veze nema sto si reko ?? Jer ima dovoljno primera Dje su deca Prosfetnih radnika zapala u ovako stanje .... e sad kad oni mogu da vaspitavaju drugu decu sto ne bi mogli svoju ... Ne radi se o tome i nisi u pravu Jednostavno to je zlo i dabogda da ne strefi nikoga... Inache ova tema se utopi sa onom o narkomaniji al hairli bilo imo sam nesto rec... Svi znamo da je zakon o noshenju orzja st...

Zelje, pozdravi i cestitke

srecan prvi decembar dan za borbu protiv side svim pripadnicima foruma pesmom uchini bar jedan pogreshan korak

1. DECEMBAR-svetski dan borbe protiv SIDE

is am rambo amadeus na jednom koncertu je izjavio u toku pesme AJ EM A KLEVAR AJM NOT A FUL AJ JUZ KONDOM EVI TAJM ... napisao bih na engleski ali to je rambo pa neecu.... sto bi reko nash narod budi dobar da ne budesh modar

da si ti videla kako se bljeso smijo i ti bi se smijala

KAd sam Chuo Da BLjeso POstaje dajko U april... (sto ce se pitat ljudi koji li je ta bljeso sto ga ovoliko pominjemo)...

Subota, 29. Novembar 2003

Misao dana

Za bucnom Kravom se prashina dize Za dobrim konjem se prashina dize...

Djeca ili karijera?

Citirano P.S. Insallah, skromna sam, ne mora biti fudbalski, ali makar kosarkaski tim Elhamdulillah pa je tako i ima spremnih osoba jer opet treba da znamo da su Djeca najvece bogatstvo a ako insana krene Nafaka i posluzi ga zdravlje ne vidim razlog da ne moze da odnivi tu decu... Selam. PS: ja se drzim toga Samo prva Petorka za NBA

Kako izgleda vas desktop?

nadjoh neku lijepu pozadinu pa je stavih svide mi se

Kad pogledam sa bedema vidim nemoral, blud i haram...

Pa sta sam ja trebo da uradim ?? Da zovnem policiju da prijavim ?? Ne moj sanse ... O tome treba sama Policija da se brine pa da obilazi iza lucne pa da kontrolishe ulaze, A ja da sam prijavio morao bih posle da idem u sup pa da mi pishu broj LK pa da me suochavaju sa tom osobom ... i ja posle treba da strepim dal cu srest njega u vreme Krize i hocel me izbushit Bez Ista ??? jok neka ga nek se drogira nemo mene da dira .... A situacija je takkva da ne moze da se kontrolishe i sve vishe uzima ma...

Zelje, pozdravi i cestitke

Bilderu srecan Rodujendan Sa zakashnjenjem PS: nema Ljutish

Ja Obudalih !

http://www.absinthe.co.yu/absinthe.htm

Fashion sites

http://www.bogner.com Meni se extra svidela Graderoba ...