Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-7 od 7.

Srijeda, 26. Februar 2003

Autor: Bravooo

Esselamu alejkum

Eto nebih da remetim polemiku al uz dopustenje izneo bih par komentara u vezi doticne, kao i drugih vrsta muzike. Cini mi se da sam nekako preslusao mnogo tih zanrova muzike, pa i taj koji Simke spominje - i ako prihvatimo kao tacnu onu tvrdnju da covjek sa godinama - sazreva, imam utisak da sam nekako "preboleo" sve te faze i sa ove tacke gledista ,bez uvrede, mi to deluje, a jos vise zvuci jako zalosno. Ispunjene prostorije dimom i raznoraznim mirisima uz zaglusujucu muziku u polutami gde niko...

Misao dana

"Boj se ALLAHA dz.s. u odnosima prema ljudima - ne strahuj od ljudi u odnosu prema ALLAHU dz.s. "

Pitalice

Kako je nastala Grdolicka klisura? Rascanin izgubio dinar!!! o|

Utorak, 25. Februar 2003

Esselamu alejkum

a toplo bih preporucio , od smrtnih knjiga, sledece: Halal i Haram u Islamu - Yusuf el Qaradawi (kapitalno delo poznatog Islamskog mislioca i naseg savremenika - bavi se pitanjem zabrana i dopustenosti skoro svih stvari koje vam padnu napamet. Knjiga je potkrepljena jasnim objasnjenjima uz navodjenje ajeta i hadisa koji se ticu date teme..) Jesmo li Muslimani? - Muhammed Qutb ( knjiga jako priblizava trenutno realno stanje ummeta i uzroke nastanka takvog stanja - kao i obradu savremenih orjental...

Utorak, 25. Februar 2003

uh prodje nam vreme

Ljudi ne gubite vreme!!!! Citajte knjigu za koju cete biti pitani - citajte KUR'AN

Utorak, 25. Februar 2003

Drvo...

Pa lijepo je to kad krene se sa horoskopom - al ljudi sve je to deda mraz veruj te mi. Zapetlja se to nekako u glavi pa se umesaju jos neki faktori pa covek nije svestan a veruje u zabranjeno i pored toga sto mu je svest izlozena lazima od strane onih za koje ne veruje da su tu o| a ipak ih slusa i bezprigovorno sledi njihove misli u proricanju sudbine. uh!!! ostavte se tih stvari!!!