Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 878.

Subota, 07. August 2010

Autor: zuti cvijet

Bin Bir Gece

Ovo je inace veoma ozbiljna istorijska tema

Četvrtak, 24. Juni 2010

Sanoptikum

Ugasen je a materijal je prebacen ovde http://www.bosnjaci.rs/

Nedjelja, 11. April 2010

Tipovi forumaša

10 naj forumaških spodoba Da vidimo pronalazite li nekoga u ovome Možda vas je mama učila da ne otvarate strancima, ali vas definitivno nije naučila da ne čitate postove čudesnih bića koja pohode internetske forume i čiji komunikacijske strategije zahtijevaju u najmanju ruku 10 naj listu. Trolovi, smiley frikovi, naloženi uvaljivači koji jednoručno surfaju netom, samozvani pravednici, likovi u vječnom odlasku... Evo malog hommagea svima njima, u nadi da će im netko isključiti struju Trol Ne, ovo...

Srijeda, 31. Mart 2010

Ko je stvarno Tito

Secam se i ja tog feljtona E-te-efe.

Nedjelja, 28. Mart 2010

EVROVIZIJA

Nemica je slatka i super, al ima uzasan izgovor engleskog, imam utisak da se davi kad peva. Bolje da je otpevala na nemackom, ali vec ne zna engleski

Ponedjeljak, 15. Februar 2010

Spelling and Grammar za bosanski/srpski/hrvatski

Je l zna neko kako da podesim opciju Spelling and Grammar za srpski, hrvatski, bosanski, crnogorski, koji god, tj. sta treba da instaliram? Ili se to zove Proofing Tools, nemam pojma.

"Vesele devedesete"

Dr Igy Dje me nadje. I tad smo prvi put culi da moze neko da peva umesto nekoga ko ce posle samo da otvara usta.

Dokaz da bi žensko đavola prevarilo

Citirano tema je nazvana tako kako jeste da bi privukla diskutante i malo zaintrigirala Sudeci po broju odgovora beli nas je privukla Za ovaj kviz sad prvi put u cujem i stvarno je sam po sebi odvratan. I nije jedini show kom je cilj da ogoli niske ljudske osobine, sve zbog gledanosti i para.

Nedjelja, 14. Februar 2010

Dokaz da bi žensko đavola prevarilo

Grozan, bedan potez. Uzasna osoba. Izvini, Phikrete, al los ti naslov teme. Kakve veze ima potez ove osobe sa polom?

Ponedjeljak, 07. Decembar 2009

Seminarski radovi,diplomski radovi..izrada radova, preko 10000 gotovih

Citirano Uspostavljanjem ovog projekta, zadovoljila se i veoma prisutna potreba za specijalizovanim timom, koji će na studente i omladinu pravovremeno i adekvatno delovati u edukativnom i pozitivno usmeravajućem pravcu, ali i predstavljati efikasnu podršku u pisanju sopstvenih radova na prostoru balkana (a pogotovo u Srbiji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Republici Srpskoj, Crnoj Gori). Baš ste cinični. Kakva bre edukacija i pozitivno usmeravajući pravci, to što radite je čist kriminal. Još ga...

Petak, 04. Decembar 2009

Prodajem kucu u Turskoj

Mujo, u oglasu imas broj za pitanja, ja sam prosledjujem oglas

Srijeda, 02. Decembar 2009

Prodajem kucu u Turskoj

prodajem kucu u turskoj u kucukoju kod ajvalika sa dva pomocna objekta pogodno za nadgradnju 240 m2 plus put do ulice oko 300 m2 prostora za koriscenje jedan kilometar od mora, cijena 25 000 eura tel +382 67 517 882 belis pojatic.

Nedjelja, 01. Novembar 2009

vise od nebuloznog

Mali Oglas Moja žena ne moze da ostane trudna iz zdravstvenih razloga. Ženi koja će mi roditi dete plaćam deset hiljada evra. Nakon poroda obavezna DNK, radi provere očinstva. Javiti se na mail adresu: mico14@hotmail.de

Petak, 16. Oktobar 2009

Super mame:)

Citirano Orginalno od Altuna Veoma je važno da sve kućne poslove podelite sa suprugom. Napravite „plan rotacije obaveza“. Jedene večeri vi kuvajte, a on neka pere sudove. Sledeće večeri se zamenite. Onda, jedne noći vi uspavljute dete, a sledeće on. Bez obzira na to za šta se odlučite, pridržavajte se rasporeda i uskoro ćete osetiti sve njegove pozitivne efekte. Jes ahaaa, kod Kuša u banju

Ponedjeljak, 28. Septembar 2009

Fk Novi Pazar

Neko mi rece da je ovo stvarno negdje ispisano, ne znam je li istina. U tom slucaju, cini mi se da biste za Pazar najbolje navijali, za pocetak, ako ga ne biste sarali.

Subota, 26. Septembar 2009

Fk Novi Pazar

Je l ovo gore stvarno negdje ispisan onaj grafit ili je fotomontaza?

Utorak, 22. Septembar 2009

Napadac koji napada nozem u Novom Pazaru

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/090922057 http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/090922105