Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 101.

Srijeda, 08. Septembar 2004

Autor: Brzi

Terorizam

Ruski TV kanal NTV emitovao je kasno sinoć deo materijala zabeleženog na videokasetama snimljenim u otetoj školi u gradu Beslanu, koje su snimili sami otmičari. Kako danas piše list 'Žiznj', snimljeni video materijali koje su našli istražni organi svedoče i o tome da su se teroristi iživljavali i nad odraslima i nad decom, da su čak i silovali sedmogodišnje devojčice, dok su dve 'šahidke' izabrale dvojicu dečaka starijih razreda i naterale ih da zadovoljavaju njihovu pohotu , ali ta informacija ...

Petak, 27. August 2004

Napad na regionalnu televiziju

Ja mislim da je ova oprema osigurana i da su ovo Suljovi ljudi namerno zapalili da bi uzeli pare od osiguranja i sve natovarili Rasimu na ledja tacnije svesni su kakvu "popularnost" uzivaju u obicnom narodu pa zele na ovaj nacin da navuku omrazu i na "suprotnu stranu". Ne verujem da je iko glup toliko van SDA, a pogotovo ne Rasim da radi ovakve poteze.

Subota, 21. August 2004

Dvorana na rekreacionom centru. Jos nam samo to fali !

Nesto sam slabo informisan u poslednje vreme o desavanjima u Pazaru. Sta se sad brze gradi: Suljova kuca ili Hala? Stize li ona jedna cisterna sto je ne prodadose da pocisti sve ulice po gradu? Kolike su naslage smeca iza lucne(kao fol to je neki centar grada) ? Jel su iznad ili ispod metra visine? Smrdi li mnogo kad se prodje pored ili je smrad za vecinu sasvim podnosljiv i zadovoljavajuci? Bacaju li se i dalje stari sporeti u Rasku?

Subota, 21. August 2004

Bliže se LOKALNI IZBORI !!!

Pa da "iskusno" sve pokradose . Sve opstinske institucije kao zavod za urbanizam, opstina, gradska cistoca su na samoj ivici raspada , u ogromnim su dugovima, a sve je to "zasluga" "iskustva i sposobnosti" SDA . Recimo celnici iz SDA su "iskusno" odlucili da gradskoj cistoci u Pazaru nisu potrebne 2 cisterne i prodali su jednu. Onda se "sasvim slucajno" ova preostala pokvarila i eto nema vise ciscenja ulica. Novi Pazar je najprljaviji grad u Srbiji a sve je to posledica "iskustva i sposobnosti" ...

Četvrtak, 19. August 2004

Novi drzavni simboli Srbije

Tako je FBIH bosnjackog , Republika Srpska takodje srpskog i tako dalje...

Četvrtak, 19. August 2004

Srbija je drzava srpskog naroda, Francuska francuskoj, Nemacka nemackog, Italija italijanskog, Amerika americkog i tako dalje. U svi ovim gore navedenim drzavama pomenuti narodi su VECINSKI. Tako je to u modernom svetu u modernim drzavama. A tebi ako se to ne svidja menjaj svet ili drzavu

Srijeda, 18. August 2004

Citirano Orginalno od hadalj evo vala sa paznjom iscita sve ove komentare, sve je po malo cudno, ono najlepse bi bilo kad bi ovo bila Kocka, kocka kockica, pa ko ona pesma u svetu postoji jedno carstvo, u kome caruje drugarstvo, u njemu je sve lepo u njemu je sve nezno u njemu se sve raduje....., he he he, no izgleda da to ima sam kod Branka, a u svetu postoje demokratije i pravo jaceg, pa tako i Srbima Srbija i zastava i himna onako kako se njima svidja. Jes da se mi bunimo sto i imamo pravo, ...

Srijeda, 18. August 2004

Srbija ce prema novom ustavu biti definisana kao drzava srpskog naroda i svih gradjana koji u njoj zive. Koliko ja vidim niko sem Bosnjaka od pripadnika drugih gradjana Srbije van srpskog nacionalnog korpusa nije digao nikakvu galamu, sto znaci da svima njima odgovaraju i pasuju ovi novi simboli tako da su oni obavezujuci nakon donosenja novog ustava, sto ce biti uskoro, za sve nas zajedno slagali se mi sa tim ili ne.

Srijeda, 18. August 2004

Zamislite skupstina Srbije proglasila nove drzavne simbole Srbije jednoglasno glasovima svih prisutnih poslanika . Kakav demokratski "varvarizam" Ja kapiram da neki od vas ne vole nista sto je karakteristicno srpsko i pravoslavno ali ko sto vi imate pravo da koristite vase simbole jos vise imamo mi pravo da koristimo nase jer ova drzava se ipak zove Srbija i Srbi u njoj cine ogromnu vecinu.

Srijeda, 18. August 2004

Sta najvise zamerate svojoj stranci?

Stranci koju ja trenutno podrzavam, tj DSSu zameram sporost u sprovodjenju svojeg programa. Inace sto sam mogao da primetim ucestvujuci na ovom forumu veoma mali broj ljudi zamera nesto stranci koju podrzava. Najekstremniji primer je Gerilac , koji ide cak toliko daleko, da veruje u bogom danu duznost lidera svoje stranke da vlada nad pripadnicima njegovog naroda i u njegovu bezgresnost. To je po meni uzdizanje politicara na nivo bozanstva - status kakav su odprilike imali faraoni u drevnom egip...

Srijeda, 18. August 2004

Pa mozda je nekima uvreda da budu Srbi islamske veroispovesti a nekima nije. Ja priznajem svacije pravo da se izjasni kako god zeli i kao Eskim ako hoce. Inace vidi se da si nedovoljno informisan , recimo muftija beogradski Jusufspahic i njegov sin su, to znam provereno, se izjasnjavaju kao Srbi islamske veroispovesti. Eto sem njih jos 30.000 gradjana Srbije se izjasnilo da su srpske nacije a islamske veroispovesti . Sve ovo mozes i sam da vidis ako odes do sajta Saveznog zavoda za statistiku i ...

Srijeda, 18. August 2004

hobbes novi ustav ce biti donesen najverovatnije na jesen u toku su poslednja usaglasavanja teksta nacrta ustava izmedju parlamentarnih stranaka u Srbiji. Nacrt ustava mozes naci na sajtu vlade Srbije. Nakon toga ovi simboli postaju i pravno obavezujuci i slede sankcije za njihovo ne koriscenje ili pogresno koriscenje.

Srijeda, 18. August 2004

Odgovor pink: U Srbiji je demokratija recimo i iz tog razloga sto 136.00 Bosnjaka koliko ih u Srbiji zivi, imaju svoju zastavu, nacionalne stranke, radio i tv stanice, novine,cak i univerzitet .... Sve ovo ti kao Bosnjakinja u Nemackoj - NEMAS. No u Nemackoj ne kukas da si ugrozena nego cutis i radis kako ti se kaze. U Nemackoj ti drzavni simboli Nemacke ne smetaju ali ti drzavni simboli Srbije u Srbiji smetaju. Eto pozivam forumase da nadju primer bilo koje drzave u svetu gde nacionalna manjina...

Srijeda, 18. August 2004

Citirano Orginalno od Sandzacki_sin Esselamu alejkum Vala lijepi vam simboli Brzi nema šta. Lijepo je da se podsjećate svoje historije kad god vidite zastavu. Eto mala sugestija: trebalo je usvojiti Turske simbole kao nacionalne jer su oni ipak ovdje ostavili najupečatljiviji trag. No bilo kako bilo neka su vama simboli hairli, i kao što su rekli Albanci crnogorcima kada su oni usvojili svoje simbole "Šta se to nas tiče, mi imamo svoje." Osecam blagu gorcinu u tvojim recima no to je manje bitno...

Utorak, 17. August 2004

Danas su usvojeni novi drzavni simboli drzave Srbije i to jednoglasno glasovima svih prisutnih poslanika u skupstini! Ova zastava i ovaj grb ce po proglasenju zakona vazecim njegovim objavljivanjem u Sluzbenom Glasniku morati biti istaknuta na svakoj zvanicnoj instituciji drzave Srbije kao recimo skupstini opstine, skolama, bolnicama, policijskoj stanici itd. Himna Srbije koja ce se izvoditi prilikom svih drzavnih svecanosti i praznika jeste "Boze Pravde". Zastava republike Srbije: Grb republike...

Petak, 13. August 2004

Sandzak

Prema nalazima Badinterove komisije i misljenju velikih sila o ovoj temi sve granice , nekada administrativne u ex SFRJ sada su drzavne i nepromenjive su.

Četvrtak, 08. Juli 2004

Lepsi izgled Novog Pazara

Citirano Orginalno od sans Za lepši izgled Novog Pazara ubuduće će se, nakon izvršenih "kadrovskih" promena, umesto dosadašnjeg glavnog i odgovornog- dipl. ing. elektotehnike, brinuti novopostavljeni direktor Zavoda za urbanizam- dipl. ing. mašinstva. Ko zna, možda jednog dana dođe red i na nekog arhitektu... da uzme stvar u svoje ruke. Pa nije ni cudo da je situacija takva kakva jeste kad o urbanizmu brinu masinski inzinjeri. Svi mi placamo porez a ja se pitam za sta? Sve institucije lokalne s...

Četvrtak, 08. Juli 2004

Koalicija Kostunica Ljajic?

Evo sta nase komsije Sarajlije kazu i misle o Borisu Tadicu. Veoma interesantno zapazanje. Hteo sam ovo staviti na novi topic al mi je nekom nesrecom zabranjeno otvaranje novih topica na forumima Pise: Fatmir Alispahic Dnevnik revolucije Lepi cetnik na celu Srbije Za nas bi bilo produktivnije da je na celo Srbije dosao radikal Tomislav Nikolic, jer bi on afirmirao istinu o genocidnoj agresiji, negoli nasminkani cetnicki sin, Boris Tadic koji ce zlocinacku sustinu sakriti iza demokratskih fraza. ...

Četvrtak, 08. Juli 2004

Bliže se LOKALNI IZBORI !!!

U potpunosti se slazem sa enkom. Svim nasim vodjama pokloniti rekreacioni centar gde bi naravno o nasem narodnom trosku sagradili jos 4-5 novih modernih vila jer po jedna im je ipak malo .

Subota, 03. Juli 2004

Blize se IZBORI !

Posto ovde mnogi izbor za predsednika Srbije predstavljaju kao izbor za i protiv cetnika ja ne znam odakle im to sobzirom koliko sam ja mogao da gledam Boris Tadic je u predizbornom duelu sa Nikolicem pred prosle parlamentarne izbore, kad je Nikolic poceo da se hvali kako mu je cela porodica cetnicka rekao da je i on cetnickog porekla i sa majcine i oceve strane i da su mu pola porodice po majci pobile ustase u drugom svetskom ratu tako da ne kapiram taj izbor za i protiv cetnika. Izbor izmedju ...