Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 97.

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Autor: Dragulj

Putopisi clanova foruma

anonimuse nemoj bit tako strog ..nek ljudi uzivaju u ono sto ih cini sretnim p.s. eda fina ti arapka

Nedjelja, 15. Juli 2007

selam

U Becu je u toku filmski festival koji se odrzava svake godine na otvoreno,evo kako to izgleda saat vremena prije pocetka

Četvrtak, 12. Juli 2007

Slike nasih ljudi iz celog sveta

selam.. Evo da vidite Becke studente sa muftijom Zukorlicem

Utorak, 10. April 2007

selam

Ed zanimljiva i nesvakodnevna tema Ja sam imala indirektno iskustvo sa hidzamom,Ed cini mi se da nigde nisi spomenuo da je hidzama povezana ucenjem Kur'ana,odnosno slijedi nakon glasnog ucenja Kur'ana kao i to da to ne rade zene (koliko sam ja upoznata)jer je to i jedna vrsta cishcenja, tako da pinki i zucky 85 ne brinite Znam da nije strasno,moj brat je to radijo jest da je bijo isfashan ovako kao ovaj na slici ,ali mi je reko da se posle toga mnogo lijepo osecao selam

Srijeda, 28. Mart 2007

selam

Ja se danas osecam toliko lijepo i posebno,da verovali ili ne nemogah da nadzem sliku koja bi mogla da to pretstavi a ipak htedoh da sa vama to podijelim zelim vam jedno prelijepo vece pozdrav

Utorak, 27. Mart 2007

Izrazite sebe vizuelno

zuti cvijetu drago mi je da si dobro... ,jer sam i ja danas hvala Bogu prelijepo,osecam se tako lijepo cini mi se da sam iznad oblaka ....cudan je ovaj zivot !!

Nedjelja, 25. Mart 2007

selam

zuti cvijetu ,tema ti je pravo lijepa,pratim je kako si je otvorila pa mi nekako zapade u oci da na svakoj svojoj slici si nesto tuzna,usamljena i puna nekih misli,pa me to malkice zabrinu...imas tako lijep nick a da si tako tuzna ?...zuti cvijet ...odabrala si boju sunca neceg tako jakog lijepog,sjajnog punog topline i cvijet nesto tako nezno i posebno,...zato zuti cvijetu ne budi tuzna sta i da je lose procice ,budi jaka .. ja sam danas hvala Bogu dobro...ali sam tako zeljna sna... p.s.spava ...

Nedjelja, 18. Mart 2007

selam

Iskreno ja bih prije svoj glas dala za Yusuf Islama,Sami Yusuf mi je nekako pravi pevac,ma da volim poslusat nekad njegovu muziku , nemam nista protiv njega fini je a i lijepo izgleda moram priznat ,ali je previse komercijalizovan...bijo je prije nekoliko ovde u Becu i odrzao konzert i nije mi se bas svidelo kad se je hrpa devojcica sjurila prema bini sa upaljenim upaljacima i uz jaku muziku ponavljalji la ilahe ilallah dodana uz to vriska Sami Sami !!!....ali opet mozda je bolje da za Samiom p...

Četvrtak, 15. Mart 2007

Sto anonnimuse?Sta te to naljutilo Skoplje? Skoplje je inace spoj vise zanimljivih nacija i kultura...kao sto su makedonci,albanci,bosnjaci,turci ,tako da evo sta mozete da sretnete u skoplje :

Četvrtak, 15. Mart 2007

Moja kratka biografija

Dragulj!Mislim da moj nick dosta govori o meni ..salim se..hajde pokasucu da ukratko kazem ko se krije iza Draguljceta ...Rodjena sam prije tacno 23 godine u jednoj maloj zemlji na kraju svijeta u jako lijepom i vrlo zanimljivom gradu Skoplju .Imala sam cast hvala Allahu da imam najbolje roditelje svijeta .Osnovnu skolu sam zavrsila u mestu gde sam i odrasla to jest dijo Skoplja gde zive pretezno Bosnjaci ....u osnovnoj sam bila jako aktivan ucenik i uvijek medzu prvima,sest godina zaredom sa b...

Ponedjeljak, 12. Mart 2007

Jeste Abfangjäger i zucky_85 Skoplje je ... inace moj rodni grad hehe ,bas mi je lijepo ovo Skoplje zar ne? pozdrav

Subota, 10. Mart 2007

Selam

a pogledajte jos u koji dijo svijeta nas ima i to puuno ..!? annonimus ti shuti

Petak, 09. Mart 2007

Sta trenutno slusate?

kod mene trenutno ide nesto ovako http://www.youtube.com/watch?v=XaW8FyL7xZs prelijepa pesmica

Srijeda, 28. Februar 2007

Dinna sta fali i Bec je lijep vidis ,a neka me vidis da nauci da zakacim sliku ,pa mi bas merak a ovo je Vienna International Centar,pogled sa Tornja

Kakav je tvoj internet ?

haj neka vam je hairli ,ja imam kablovski suuper je dosad ,a sto se tice brzine neznam koja je,ja znam da sam ja zadovoljna a to je u ovom slucaju najbitnije selam

Kakvog ste zdravlja?

dobro,vi sta cinite?kako ste ?

Zelje, pozdravi i cestitke

Hvala vam puuno i insAllah da vama Allah da svako dobro na obadva svijeta ! selamce

Koga bi ste Vi upoznali?

Citirano Orginalno od iMan-a Jedan prijatelj mi je prosledio par textova EDINA TULE (psiholog), prelijepi textovi. I stvarno bih hajala da upoznam nekog ovako pametnog covjeka. iMan-a slazem se stobom,stvarno kvalitetan covek,kojeg sam imala priliku da upoznam ,njegove textove mozes procitat na www.dzemat.org ..a krajem marta mozda bude u Bec ..tako da bujrum ..