Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 115.

Utorak, 11. Decembar 2012

Autor: Mehdi

Mustafa Cerić predsednik Svetskog bošnjačkog kongresa

Sretan sam, zbog najave osnivanja svjetskog bosnjackog kongresa... Raspravljati o Zukorlicu, Cericu, Muhicu, Filipovicu,... i ostalim utemeljivacima i graditeljima bosnjackih institucija... Treba li? Osnovana je BNF. Ziro racun objavljen. Internet imamo... Sandzacki vasijet bosnjacima, uramiti. Selam. p.s. forumskih intelktualaca ce uvijek biti...

Srijeda, 11. April 2012

Gostovanje glavnog muftije IZ u Srbiji na B92

Dovoljno je samo poslusati kako Cosic akcentuje termin bosnjaci. Stulic bi rakao; " Dovoljna je jedna r`jec... " Ed, od drveta ne vidi sumu... Ostavi se spisanija po forumu na svaku temu o muftiji. Odvodi te sujeta daleko... Djeluj tu gdje jesi, napravi jos koju tribinu, kao sto si bio aktivan na ovom forumu... u ZSD itd... Pomozi bosnjacku "baustelu"u Njemackoj, ima ko da brine o legalizmu. Treba li sta napisati o muftiji Zukorlicu? Netreba...

Četvrtak, 12. Januar 2012

YouTube

Kako Saban slavi slavu... Za svoju dusu i odusevljene prijatelje... "Braca morici" a malo kasnije za zenu, Cecu, ostale gosce i djecu... "Mejra seta..."

Nedjelja, 01. Januar 2012

Zeljko, ed i muftija

Juce: "Lane moje..." Danas: Sugestivni pesimizam... Sjutra : muftija "IZOLACIJA KRIMINALA - TEMELJ OPSTANKA ZAJEDNICE". Sandzaklije, bujrum...

Petak, 14. Oktobar 2011

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru

ed: jed, i hudih cinjenica red... na svaku temu... Deja vu... samo uglavnom ekavski i bez stila. Ali forum se zahuktao. Uhar, zar ne? M. Z. "Moj civilizacijski koncept je prejak za ovo okruzenje..."

Petak, 30. Septembar 2011

BOJKOT POPISA 2011.

Treba bojkotovati popis. Mudrovanja, ostavite za neke druge teme.

Nedjelja, 17. Juli 2011

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Dva Muamera Muamer, bosnjacki prvak. Muamer, bokserski prvak.

Srijeda, 22. Juni 2011

IZBuNj - Izbori 2011

Cestitke, gospodinu Makarevicu, i puno uspjeha u radu Mesihatu islamske zajednice bosnjaka u Njemackoj.

Srijeda, 22. Juni 2011

Osnovana Bošnjačka akademija nauka i umjetnosti (BANU)

- Bosnjaci, sretno nam osnivanje BOSNJACKE AKADEMIJE NAUKA I UMJETNOSTI. Hvala Bogu, da su se konacno i nama desili oni koji smiju i umiju. - O onima koji pisu i govore protiv; reisu-l-uleme Mustafe Cerica, muftije Muamera Zukorlica, BANU-a, nakon svega ... treba li se, moze li se sta napisat? Ma... stat.

Subota, 05. Mart 2011

Za Phikreta, dok ceka na doner ...

Komentar ti je ko da ga je pisala A. C. Sica. Bas onako, ekavski... Radi forme; http://www.youtube.com/watch?v=CY9i80tmrsI&feature=related

Subota, 13. Novembar 2010

sandzaklije

veceras ARD 22:30 Licina - Cora Jr. Sretno, brate...

Nedjelja, 12. Septembar 2010

Kako Beograd poštuje muslimane !?

Kako Beograd postuje muslimane !? Bajramsku sofru Jusufspahica u prijestonici SrBIE svojim sprisustvom uvelicali su brojni ministri; ministar vjera Bogoljub S. , ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar C. i ministar policije Ivica Dacic. «Ne plakati , ne smijati se, vec razumjeti » B. Spinoza

Utorak, 24. August 2010

Dedo mi je klasa, zao mi je sto nije prisustvovao mecu... Sampionu, bi mozda trebalo javnuti da Juga vise ne postoji... Raduje me Enadova pobjeda.

Nedjelja, 06. Decembar 2009

Zanimljiva borba, zasluzena pobjeda, i sve cestitke... (o) I bi mi na kraju milo sto ga je puknuo onaj komicar, u petoj rundi... od mene, zbog dragane ...

Utorak, 09. Decembar 2008

Zloupotreba islamskih vjerskih praznika

E, da je praznina... bili bo lahko. No hudi megaloman, bez mentalne higijene, kvari nam ove mubarek dane. p.s. Emira, kada cujes kuknjavu vjetrova...

Srijeda, 03. Decembar 2008

Nas Basko,nas kralj na vrhu Sveta!!!

Bas ste me obradovali... Iskrene cestitke, Basku (o) (o) Ponos nase carsije i Sandzaka.

Ponedjeljak, 03. Novembar 2008

TUTINSKO PISMO

Ako od "Skoro sam snila san..." do "...ove danasnje sa modom." odstranimo, (zbog neautenticnosti) onda "Tutinsko pismo" mozemo nazvati malim biserom sandzacke knjizevnosti. Autor vjerno prenosi nacin zivljenja, izrazavanja, odnosa u porodici i drustvu, sedamdesetih godina. Originalno, kratko, istinski. Aferim. Usput, za mlado momce, koje se smije nepostojecim (za njega nepoznatim) naglascima u pisanom tekstu. Halalosum.

Petak, 31. Oktobar 2008

Istrazivacki rad. MOLIM VAS POMOZITE:)

"Cudna jada od Saraj'va grada" De, napisi nam, na kojem to faksu obradjujete tako znacajne i korisne teme. Bas me zanima. Hvala. Sretno.

Četvrtak, 30. Oktobar 2008

BABO ILI TATA

Oca sam u djetinjstvu zvao baba, sada babo. Za tatu iz seher Sarajeva Ti si odabrao, ostaje dilema. kad jednom preselis ( a svi cemo) hoces li biti pokojni ili rahmetli. Sta mislis? Ostaj mi zdravo.