Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 635.

Subota, 18. Juli 2009

Autor: Tulumba4All

Babbha

Ostadoh bez reči sa željom da nešto kažem ... Žao mi je što nisam mogao više da ti pomognem, prijatelju ...

Srijeda, 12. April 2006

Predrasude

Off-the-topic Predrasuda je da se PREDRASUDA pise PREDASUDA. Ispravljen naziv teme.

Utorak, 11. April 2006

Kompjuterski

Citirano Orginalno od pink - "Nemoj me zezat da imas i internet!!!" Ne može čovek bez ovog foruma ...

Utorak, 11. April 2006

Knjizara "Libris" u Novom Pazaru

Mozel za nas koji nismo u Pazaru da se kaze gde je tacno ta knjizara, ko je vlasnik, kakav je izbor i slicno.

Četvrtak, 06. April 2006

Eset NOD32 AntiVirus 2.51.26

Citirano Orginalno od laikexpert Veoma dugo ga koristim i mogu reci da: -NOD32 zauzima najmanje sistemsih resursa -Osim AV zastite ima i IMON zastitu od spyware-a -DMON MS Office dokument monitor-ing i jos mnogo toga korisnog... Ja pre 2 godine probah nod32 i .... NE NADJE MI VIRUS U WINDOWS FOLDERU !!!!!!!!! Ne budem lenj, napisem im email sa sve detaljima, virus star 2 godine, drzim ga na CD-u da mogu da testiram anti-viruse. Prilikom kopiranja sa CD-a na PC promenio sam mu ime i to je zbunil...

Srijeda, 22. Mart 2006

Zemljotres

Citirano Orginalno od ajla TURCI SE TRESU STALNO PA NIKOM NISTA. Kako nista ? Poginu 200 ljudi u Turskoj pre 3 godine, jel to nista ?

Srijeda, 22. Mart 2006

Zemljotres

Cujem da je bio zemljotres u nasim krajevima. Da li se osetilo u Pazaru ?

Utorak, 21. Mart 2006

Odgoviri i pitaj

Odgovir: da poprave put ... Pitanje: a sta je to odgovir (naslov teme)?

Utorak, 21. Mart 2006

Resiti sledece zadatke!

Vrlo zeznuta matematika! Ovo morate uraditi BEZ DIGITRONA ILI OLOVKE. Pokusajte. Uzmite 1000 i dodajte 40. Sad dodajte jos 1000. Sad dodajte 30. Dodajte opet 1000. Sad dodajte 20. A sad dodajte jos 1000. Sad dodajte 10. Koliko je to ukupno? Spustite se dole da vidite odgovor. Jeste li dobili 5000? Ako ste dobili 5000 sledi razocarenje .... Nije tacno. Ne verujete? Proverite digitronom!

Petak, 17. Mart 2006

Pitanje

Administrator je zatvorio temu "Sastavimo milion eura". On ce ti i odgovoriti na pitanje zasto. Sto se tice teme "Sastavimo sastav za domaci zadatak" evo je ovde

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Klikni, klikni, bas na ovo mjesto, klikni ovdje nije varka klikni, samo, neka bude vjesto klikni ovdje gde niko ne čarka. Ko ne klikne, neka samo čita mada stivo bas i nije lako, Neka klikne ko voli da pita

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Klikni, klikni, bas na ovo mjesto, klikni ovdje nije varka klikni, samo, neka bude vjesto klikni ovdje gde niko ne čarka. Ko ne klikne, neka samo čita

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Citirano Orginalno od hadalj Te odluci rucno, da smanjujem volumen želudačnog soka Ja gori stih u zivotu nisam cuo. Jogurt, jogurt i burek sa sirom, kada kupim u čaršiji staroj. Masne ruke, još masniji burek, a kuburim sa stomačnim čirom. Savijam se kao da sam grana Dok niz obraz hladne suze teku, A niz burek maslo mi se sliva Nigde nema moga Ranisana Sta cu jadan, dzepovi mi plitki, a da tražim nemam ni od koga. Za cevape nemam vise para

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Jah, treba se odlucit' da li da se ide na obgrljenu ili unakrsnu rimu. No ipak sa vremenom i vezbom mozda dodjemo do idealne rime. Jogurt, jogurt i burek sa sirom, kada kupim u čaršiji staroj. Masne ruke, još masniji burek, a kuburim sa stomačnim čirom. Savijam se kao da sam grana Dok niz obraz hladne suze teku, A niz burek maslo mi se sliva Nigde nema moga Ranisana Sta cu jadan, dzepovi mi plitki

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Greskom ispravih post od Spain-a umesto sto napisah novi. Spaine izvini !!!!!

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Jogurt, jogurt i burek sa sirom, kada kupim u čaršiji staroj. Masne ruke, još masniji burek, kuburim sa stomačnim čirom. Dok niz obraz hladne suze teku

Utorak, 14. Mart 2006

Sastavimo pesmu ....

Kad vec imamo tolike nobelovce za prozu evo prilike da se pokazemo i u poeziji. Za pocetak krenimo iz deseterca, zato sto znam da su mnogi na ovom forumu naklonjeni tom formatu. [SIZE=3]Jogurt, jogurt i burek sa sirom ...[/SIZE]

Četvrtak, 09. Mart 2006

Sastavimo pricu ...

Dosao je u kaputu, na belom konju i donio sa sobom istinu- kolt i tuce metaka. Htio je postati heroj. Htjeli su i dvanaestorica-uspio je samo jedan... Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije izgubio ako ne racuna prijatelje.

Četvrtak, 09. Mart 2006

Sastavimo pricu ...

Dosao je u kaputu, na belom konju i donio sa sobom istinu- kolt i tuce metaka. Htio je postati heroj. Htjeli su i dvanaestorica-uspio je samo jedan... Jedanaest hladnih tijela ležalo je pred dvanaestim junakom, koji je svoj "stetson", na kome su upisana imena njegovih najboljih jarana, posmatrao nekim drugim ocima, ocima iz kojih se videlo ono sto se ocekivati moglo. Ovu bitku nije

Četvrtak, 09. Mart 2006

Sastavimo pricu ...

ova pretposlednja recenica nam nema bas smisla