Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 292.

Četvrtak, 29. April 2004

Autor: angel undercover

Balasevic ?

Citirano Orginalno od SaNdZak Citirano Orginalno od angel undercover nije vazno o cemu, vazno je da se raspravlja balasevica volim i kao pjevaca i glumca i pisca, i kao covjeka koji se ne boji reci sta misli. E Valla necu da raspravljam niti me interesuje sto volis djoleta, to je tvoje pravo... Pitam se kako su mi promakli ovi nadasve umni .... Odkud ti uopce ideja da sam ti se obracala ili da me ne daj Boze zanima sta ti mislis?

Ponedjeljak, 26. April 2004

Hitler je jos uvek ziv !!!

Citirano Orginalno od ernad Ja sam skoro cuo izjavu jednog novinara da na Titovoj sahrani [SIZE=4]TITO NIJE BIO U SANDUKU !!![/SIZE] Ima jedna bolja, da je umro donoseci sehadet love

Nedjelja, 25. April 2004

Hitler je jos uvek ziv !!!

Ziv, uf! Sa obzirom da je rodjen u aprilu 1889, mislim da danas sa sviojih 115 godina trckara ko mladic po tom seocetu na sjeveru njemacke love

Ponedjeljak, 19. April 2004

Trazim levhu, odnosno grafiku, mozda i sliku ...

,,, a ako trazim ja, bolje vam je da i vi potrazite, jer cu stalno zvocati i cmizdriti ovuda dok mi ne pomognete, ok? Sliku sam negdje vidjela prije godinu, dvje, na njoj se vidi pustinja sa ispucalom zemljom, iznad predivno plavo nebo, u desnoj strani stoji Allah (arapski) i sa tog 'znaka' se salijeva voda i ispod pravi malu oazu. Eto opisa i sad trk na trazenje , sala, je li je neko vidjeo ili je slucajno ima? love

Nedjelja, 18. April 2004

Sta trenutno slusate?

Madonna I'm in love with you, you silly thing Anyone can see What is it with you, you silly thing Just take it from me It was not a chance meeting Feel my heart beating You're the one You could take all this, take it away I'd still have it all Cause I've climbed the tree of life And that is why, no longer scared if I fall When I get lost in space I can return to this place Cause, you're the one Nothing fails No more fears Nothing fails You washed away my tears Nothing fails No more fears Nothing...

Nedjelja, 18. April 2004

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

This could be it, I think I'm in love It's love this time It just seems to fit, I think I'm in love This love is mine I can see you with me when I'm older All my lonely night are finally over You took the weight of the world off my shoulders (the world just goes away) Oh, when you kiss me I know you miss me-- and when you're with me The world just goes away The way you hold me The way you show me that you adore me--oh, when you kiss me You are the one, I think I'm in love Life has begun I can se...

Petak, 16. April 2004

Odbor za podrsku sans-u nepusacu

Sansic htjedoh ti i ja napisati post podrske i sl. ali me zaslijepi sunce s vana, odoh do prozora da navucem zavjesu i tek ugledam kako je vani prelijepo. Eh moj ti, odoh na balkon, da se izvalim na stolicu i uzivam u suncu i uspust da ispusim jednu, pa kad se javim pisem ti post podrske love

Utorak, 13. April 2004

Sandzacki Muftija

Jeste li ikada razmisljali o mentalitetima? Ja cesto imam obicaj setati po raznim cetvrtima u mom gradicu ( a i mjestima gdje sam na odmoru), sjesti na klupu i osluskivati mentalitet skupine gdje se nalazim. Npr. mentalna karakteristika bosanca je strah od toga da se izblamira, vjerovali ili ne. Njemci opet imaju taj obicaj da tovare na svoje dijete tonu kulturnih fraza i da mu izbrisu srdacnost. A sandzaklije opet strahuju ( bez uvrede) od toga da ce neko imati nesto bolje od njih. Je li to raz...

Ponedjeljak, 12. April 2004

Sta je za vas uspeh?

Uspjeh je medju ljudima biti i ostati covjek. love

Ponedjeljak, 12. April 2004

Koliko je Dobre Volje Potrebno ?

Vrlo malo. Dovoljno je sjetiti se da smo i mi pocesto u prilici da nam treba luka u koju cemo uploviti sa tamnog mora. Zasto mi ne bi smo bili jednom ta luka? Potrebno je malo. Jer je nekad dovoljno biti tu i slusati. Zaista jako malo. Osim ako je smjesak nesto od neprocjenjive vrijednosti? love

Petak, 09. April 2004

Sta je vas odbrambeni mehanizam?

Zivot je kao razgoropadjena rijeka, cesto njime tece iscupano cvijece, ali i jako mnogo smeca koje se lijepi za covjeka, to krhko i slabo bice. Ma kako mi za sebe govorili da smo jaki i stabilni, slabosti su u sklopu nase licnosti i ne rijetko nismo u mogucnosti da se suprostavimo toj destruktivnoj moci u nama. Ali ipak, covjek stvara odbrambeni mehanizam kojim se pokusava zastiti od svega spolja. Mislim, da smo mi ta projekcija dobrog ili loseg. U nama se stvara taj ekstrakt koji iz spoljnjeg z...

Četvrtak, 08. April 2004

Nije vic-vec ziva istina

E san ti je vala plah. Hairli da ti bude sta si to naumila love

Četvrtak, 08. April 2004

Nije vic-vec ziva istina

eeee zene moje, evo da vam se i ja javim, beli ste se pitali dje sam za vol'ko. Kod mene vam je veliki belaj bio. Allahu svaka fala, ziva je glava, a mescini da i nije ne bi sa plaho okahrila. Kad ono tek dodjosmo u Pazar, poce moj Nabit odma doli u posti da radi, meni beli drago, sluzbenikovica, pa ti ja i nos podignem, ama ko ima ko ja. A i moj Nabit veli: vala Djulbehara, nemozes svakaka hodati, trebas se fino oblaciti, te ti me svake hefte svede u jednu prodavnicu i kupi mi da srezem haljink...

Srijeda, 07. April 2004

Moja ambicija?

Citirano Orginalno od Altuna Moja najveca ambicija u zivotu je da imam bar desetoro djece koju cu odgojiti "po mom meraku" i od njih napraviti prave i cestite ljude, vjernike, borce za islam i za istinu. Uf zeno jesi li ti ikada bila u istoj prostoriji sa cmizdravim, slinavim djetetom 24 sata ? love

Srijeda, 07. April 2004

Sta trenutno slusate?

Secret- Irina i VI, obrada Madonine pjesme Prva obrada koja mi se svidja vise od originala. love

Srijeda, 07. April 2004

Moja ambicija?

Meni je ambicija da budem ambiciozna. love

Nedjelja, 04. April 2004

Živjeti uspravno

Osobama koje imaju problema sa razvojem, psihickim ili fizickim, osobe koje su drugacije od nas 'normalnih' (kako bih bila sretna da mi konacno neko hoce objasniti sto smo to mi normalni, a oni nenormalni, sta ako su oni normalni i upravo zbog te normalnosti rijetki, a mi nenormalni i masovni) najmanje je potrebno sazaljenje. Moj dobar prijatelj je slijep. Oslijepio je u djetinjstvu i nedostatak vida nadomjescuje razvijanjem drugih osjetila koje mi zanemarujemo. Kada smo jednom otvoreno pricali ...

Nedjelja, 04. April 2004

Dilema pred kojom se nalazi omladina

Droga, alkohol i blud su posljedice, uzrok je jedna divna poslovica "obraza nema, straznjici se ne boji". Kad ti vidis da majka Sefika i otac Safet rode kcer Esmeraldu, pa ta ista Esmeralda sa svojih 13 obuce minjak, nasminka se i probusi pupak, a ti isti Sefika i Safet pucaju od srece jer im je milo dijete lijepo i moderno, pa kad toj istoj Esmeraldi spomenes dzamiju ona se unezvjereno ogleda oko sebe, "cuj dzamija, pa to je za seljake", a ti isti Sefika i Safet kazu:"mi ne klanjamo i ne postim...