Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 582.

Subota, 04. Oktobar 2008

Autor: Fahro

Fotografija

1/40 s f 4.5 ISO 1600 RAW converted to JPG in DPP handheld ovde samo crop, slika je velika...

Nedjelja, 21. Septembar 2008

Koje digitalne aparate koristite ?

Jos bolji spec je od Canon 5D Mark II, koji se prodaje za (neverovatnih) 2.700,- USD (vidi dole). Inace od full frame su jos Canon 5D i Nikon D700, koji su oba jeftiniji. Mark II moze da snima i video u 1080p kvalitetu. ISO vrednosti su neverovatne, ali funkcionisu (vidi sample gallery na dpreview.com). Samo ne znam zasto je samo 3,9 snimaka za sekundu, kad i 40d uradi 6,5 a 1D Mark III moze i 10... Key features / improvements * 21 megapixel CMOS sensor (very similar to the sensor in the EOS-1Ds...

Petak, 08. August 2008

Za ljubitelje automobila

Je li ovo samo tesno parkiranje, ili posledica jurke?

Ponedjeljak, 04. August 2008

Fotografija

Queen Mary 2 u luci Hamburg, oko 00:45, sat pre izlaska na more...

Ponedjeljak, 04. August 2008

Za ljubitelje automobila

Ovo nije kopia nicega. Mozes da ga vidis samo sa zadnje strane

Ponedjeljak, 17. Mart 2008

Formula 1 sezona '08

Zanimljiva trka... Nije bas taj pocetak, koji sam ja zamisljao, ali sta ce se. Raikkonnen ima bar jedan bod.

Za ljubitelje automobila

Fin ovaj novi Passat. Nisam ni znao da ce vec izaci novi model... A sto se tice Superba, evo jedne slike, gde je videt jedinstveno resenje, kad se moze izabrati, da li ce se prtljaznjik otvarati kao sedan, ili kao peta vrata...

Fotografija

iMan-a, nije iz NL, nego iz Nemacke, na putu izmedju Dresdena i Leipziga. Tamo ih ima stotine...

Petak, 14. Mart 2008

Fotografija

iMan-a: kvalitet fotke se smanji svaki put, kad smanjis velicinu. Pitanje je takodje u kojem programu to radis. Ja svoje fotke smanjujem u programu IrfanView (freeware, od jednog Bosanca - mozes naci na netu i skinuti). Ali to nece promeniti ni taj najbolji program - kvalitet ce se izgubiti ako smanjis velicinu fotke (resize). Inace ono "prikazi sliku u original velicini" u stvari nije original velicina, ali ona smanjena. Naprimer, kad smanjim fotku sa 3888*2592 pxl na recimo 1200*800, velicina ...

Petak, 14. Mart 2008

Fotografija

Fina tvrdjava a i sunacan dan Evo sad kod mene oblacno:

Ponedjeljak, 10. Mart 2008

Fotografija

arhiv...

Četvrtak, 06. Mart 2008

Fotografija

U pokretu:

Srijeda, 05. Mart 2008

Fotografija

Dinna_ - jel Ti ovo stanujes u Pragu, ili si bila u poseti? Citirano Orginalno od Dinna_ Praha

Utorak, 04. Mart 2008

Formula 1 sezona '08

izuzetno dobar for!!!

Utorak, 04. Mart 2008

Fotografija

iMan-a: e ovakvu nemam... mnogo fina (o) Isto R'dam, zar ne? Kad malo bolje pogledam one dve nase slicne slike, Tvoja se mi svidja vise (sve vise i vise ) A da ne postiram samo text, evo "oluje u casi":

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

Za ljubitelje automobila

Ostao sam u porodici: VW.

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

Fotografija

Hvala iMan-a - ali mislim da sam samo imao malo vise srece sa vremenom i trefio se na dan u NL kad je sijalo Sunce... Evo nesto abstraktno:

Nedjelja, 02. Mart 2008

Za ljubitelje automobila

Phikrete, ne znam koga si mislio, ali Skoda je dobra Novi Superb ima jednu unikatnu osobinu a to je da se prtljaznik otvara ili samo kao sedan ili kao peta vrata, mozes da izaberes. Iako trenutno vozim drugu marku auta, Skoda ostaje u mom dogledu...

Subota, 01. Mart 2008

Fotografija

Ne znam da li nekad postirah ovu, ali vidoh na prosloj strani slicnu fotku od Pazarca...