Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 171.

Četvrtak, 09. Decembar 2004

Autor: Time_Out|

Saradnja sa Srpskom radikalnom strankom, Da ili Ne?

Esselamu alejkum! Citirano Orginal od Sandokana: Ipak si TI rashkaoblast sin!!!!! Samo srpski radikali nazivaju Sandzak raska-oblast Sandokane. A da i navijaci (zamalo zaboravih). O blazena gluposti... Ti mislis da nekoga vrijedjas sa tim? Citirano Orginal od Sandzackog sina: "Da na ovcu napišem SDA ovca bi pobijedila na izborima". - ko li ovo beše rekao?? Da nije bilo u pitanju magare? Ilj ovan??

Vera&Politika

Esselamu alejkum! Molio bih moderatore da reaguju i pobrisu ove gluposti koje pise Gerilac.

Aktuelne vijesti, dogadjaji ...

Esselamu alejkum! Citirano Orginalno od carsijaner Brate Time Out -e evo citam ove tvoje postove ovdje i kontam da nisi ti mozda onaj Samir Skrijelj, portparol mesihata, Univerziteta, Medrese, Obdanista, Mejtepa, El kelimeha, Muftije, ducana, Vala nisam "brate", ja sam moj ljicni portparol

Esselamu alejkum! Citirano Orginalno od Subjekat: A sto se tice ove izjave Rahmetli Alije Izetbegovica, mislim da se pogresno shvata ova rijec NAZALOST u njegovoj izjavi. Dakle, opet se radi o manipulaciji dedzalovaca, koji svoj legitimitet nalaze u egu svojem. Nece jos dugo insallah. Sta je bilo, boli istina. Na zalost istina je da je vas ljider polu-pismen, koliko god to vas boljelo. I nije to izjava rahmetli Alije nego Ifranova koji, eto, poznaje dobro vaseg ljekara. Mozda i njemu nesto nadje...

Abu Ghraib

Esselamu alejkum! Nove slike zlostavljanja muslimana od strane Americkih krstasa Slike su bile postavljene na sajtu http://smugmug.com./ od strane zene kojoj je muz sluzio u Iraku. Naravno da su odmah po otkricu izbrisane a Americka vojska opet pokrece "istragu" Preko 40 slika je bilo postavljeno na ovom photo-sharing sajtu http://smugmug.com http://english.aljazeera.net/NR/exeres/0…2AB3B8D69F1.htm http://www.whatreallyhappened.com/torture_pow.html

Esselamu alejkum! Bivsi marinac svjedoci: "Ubijao sam iracke civile! " Bivsi marinac je izjavio da je njegova jedinica za samo dva dana ubila preko 30 irackih civila. Nepoznati neprijatelj! Marinci su ubijali za svaku sitnicu. Ubijali su nenaoruzane demostrante, sve koji se nisu zaustavljali na punktovima. "Nikad mi nije bilo jasno ko je neprijatelj a ko nije ", izjavio je marinac Massev. "Ako ne znas ko ti je neprijatelj, sta onda radis ovdje ", izjavio je marinski veteran (12 godina sluzbe), k...

Srijeda, 08. Decembar 2004

Izraelski vojnici ubijaju iz zabave

Esselamu alejkum! Izraelski teroristi ubili djecaka iz zabave Israeli soldiers 'shoot boy for fun' By Khalid Amayreh in the West Bank A group of Israeli soldiers serving in the Gaza Strip have reportedly admitted killing a 15-year-old Palestinian in Khan Yunus for sport. http://english.aljazeera.net/NR/exeres/A…4FD18C11051.htm

Esselamu alejkum! Dijete, ne pricam ti carsijsku pricu, nego ono sta sam licno cuo od njega.

Vera&Politika

Esselamu alejkum! Citirano Orginalno od Subjekat Time Out-e, ako imas nesto da kazes na ovu temu reci, a ako nemas ODSKACI, da ne kazem drugacije. Mozda bi vise hajo da pocnem da se probadam iglama i da se vrtim u krug, mozda malo da hukcem? Citirano Dakle, ja nisam spominjao nikakve lidere ili ti ljidere (kako to Gljas Isljama kaze), nego sam spominjao temu. Ono za ljidere nije bilo upuceno tebi, zato skokni i ti malo! Citirano Dakle, pitanje je bilo, Insan ili Institucija??? Nije nego ti namec...

Esselamu alejkum! Kad vec pominjes rahmetli Aliju Izetbegovica (a daleko je tvoj ljekar od njega) citiracu ti Irfana Ajanovica, jednog od rahmetli Alijinih blizih saradnika, predsjednika udruzenja logorasa (i sam je vecinu rata proveo po logorima). Kada sam ga pitao sta misli o Sulejmanu rekao je: "Na zalost on je uvijek dobijao vise aplauza kada se penjao nego kada je silazio sa bine" , dalje nije htio da komentarise. Mozes ti da lupas ovdje koliko hoces, cinjenice su jedno a navijacke zelje dr...

Esselamu alejkum! Sva dolje citirani tekstovi su subjektivni Citirano A sto se tice spominjanja Dr. Sulejmana Ugljanina... Mislis ljekara Sulejmana Ugljanin, moze i boksera, Bajrov drug, Mecetof partner, kakaf crni doktor... Citirano Dakle, njegov glas je glas naroda. Misljis na ovo: "Ima jedna izreka u nasem narodu... Cini mi se da je ajet... Jeste ajet je..." Hahaha, jadi jadni... Ilj ona, "Londonska konferencija, cini mi se da je bila u Londonu..."

Utorak, 07. Decembar 2004

Vera&Politika

Esselamu alejkum! Citirano Orginalno od PAUK_ A po tvojoj logici ono ispada najbolje da ne razmisljamo. Jer imaju tu neke institucije i one misle za nas Ada jok, imamo mi ljidera svih nacija da mislji za nas.

Utorak, 07. Decembar 2004

Vera&Politika

Esselamu alejkum! Citirano Orginalno od Subjekat Meni trenutno pada na pamet ovakvo jedno razmisljanje. Ako je institucija glavna onda bi Sehadet trebao glasiti La ilahe ilallah Institucija resulullah,... Samo takvima kao sto si ti (sve skupa sa gerilcima, andolim, antivirusima i sl.) moze da pane nesto ovako na pamet! Kada covjek iznajmi razum sejtanu l.a. svasta mu onda pada na pamet.

Ponedjeljak, 06. Decembar 2004

APARAT ZA AUTO-DIJAGNOSTIKU

KTS 300 + POTREBAN SOFTVER + UPUSTVO + SHEME ZA POVEZIVANJE NA SVE VRSTE VOZILA

Terorizam

Esselamu alejkum! Citirano Orginalno od muhadzer prosjecan musliman danas osjeti izvjesnu radost/likovanje kad vidi stradanje zapadnog covjeka od strane "islamskog" terora Isto kao sto prosecan Amerikanac osjeti radost kada na internetu gleda silovanje pokrivene muslimanke u Iraku i mucenje strujom muskaraca u zatvorim. Posebno ubijanje ranjenih po dzamija, rusenje dzamija da ne pominjem. Sjeca li se ko zapadnjackih turista koji su ubijali civile snajperima po Sarajevu? Ili onoga iz plavih slemo...

APARAT ZA AUTO-DIJAGNOSTIKU

BOSCH KTS 300 DIJAGNOSTICKI SKENER 27 marki automobila 158 automobilskih sistema 1260 tipova automobila Softver - ESI Tronic 2003/1 - Auto data 2004 Kontakt na PM

Subota, 04. Decembar 2004

Vera&Politika

Esselamu alejkum! Citiracu jednog naseg veljkog poljiticara, "spasioca", "baba" (nastavi antivirus) itd... "Ima jedna izreka u nasem narodu... Cini mi se da je ajet... Jeste, jeste, ajet je... Allah dz.s. nece izmijeniti stanje jednog naroda dok taj narod sam sebe ne izmijeni..." Eto vjera & poljitika... Ustvari odje je poljitika & vjera...

Terorizam

Esselamu alejkum! Bazari ti ovako rece: Citirano Takodje ne znam da li sam pokusavao da ulazim u tvoj nijjet i istrazim da li je tvoja “vizija” plod trazenja Allahovog zadovoljstva ili zadovoljstva cega drugog. Ti meni pripisujes vec DRUGI put da mi je prece zadovoljstvo Amerike. Da li znas da ulazis u nesto sto je samo izmedju mene i Allaha? A jos prije ovoga si reko: Citirano Licno poznajem jos jednog momka sa istim razmisljanjem. Radi se o ljudima koji su pregoreli. Dovoljno je da vidis njiho...

Esselamu alejkum! V.d. predsjedniku Opštinskog suda u Novom Pazaru G-đi Živici Kahrović PREDMET: Otvoreno pismo Imam neprijatnu ulogu obavijestiti Vas da već duže vrijeme sa pozicije Opštinskog suda u Novom Pazaru Islamska zajednica ima posljedice od tendencioznog i nekorektnog ponašanja grupe sudija. Pojedini sudije, zloupotrebljavajući pravnu prazninu proizvedenu stalnim odlaganjem donošenja Zakona o vjerskim zajednicama, a pod uticajem raznih interesnih grupa i pojedinaca, svojim presudama na...

Petak, 03. Decembar 2004

ZIJARET "DLAKI" BOZIJEG POSLANIKA MUHAMMEDA A.S.

Esselamu alejkum! Jedna skupina je jos odavno pocela obozavati poslanika svojeg. Danas mu prave kipove sirom dunjaluka i klanjaju mu se. Oni se zovu krscani! To sto oni rade sa tom dlakom je cisti sirk! Te stvari je Poslanik s.a.w.s. jasno zabranio i ukinuo. Tu dlaku treba spalit a te hodze koje podrzavaju tkz. zijaret dlaki osloboditi duznosti i drzati sto dalje od dzamije (ako hoce u crkve ili sl. neka ih).