Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 452.

Petak, 31. Oktobar 2008

Autor: Dinna_

Istrazivacki rad. MOLIM VAS POMOZITE:)

Najpre zelim puno strpljenja pri istrazivanju rada. Po mome misljenju bi mozda bolje bilo da istrazujes odnose izmedju Srba vs Bosanaca. Mislim da bi se tu moglo dosta toga naci i da bi se napravila dobra analiza. Ovako analizarati sandzaklije i bosance mi dodje pomalo smesno. Po mome misljenju se radi o jedan te isti narod, samo sto eto imaju neke specificnosti a cisto sumnjam da je glavni deo tvoga rada ,resavati specificnosti ovih naroda. Resavati kulturu tih naroda je banalno, jer se radi o ...

Utorak, 22. Juli 2008

Uhapsen Radovan Karadzic!!!

Bravo. (o) Gledajuci ovaj TV media.bih.net.ba/rtvbih on je skrivao svoj identitet, postojao pod pogresnim imenom, normalno se ulicom krecao pa cak se bavio i alternativom medicinom.

Nedjelja, 30. Mart 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Oooo vilo hanuma sahi me obradova. Allah te pozlatio i da ti od hajira bude titula. Sasluzila si je. To se mora debelo proslavit...

Četvrtak, 27. Mart 2008

Mobing - zlostavljanje na radnom mjestu

Demotivovani i zlostavljeni radnici na poslu su najveca propast firme.

Četvrtak, 27. Mart 2008

Za ljubitelje automobila

Citirano Orginalno od fahrudin trudis se ali ! http://www.volkswagen.cz/ onog momenta kad su dva automobila dostupna na isto trziste, cak i da su u skroz razlicitoj kategoriji, predstavljaju konkurenciju. jer i sama si navela odlican primer za to - indijski tata-nano koji je skroz druga kategorija automobila ali danasnji autokupac je nepredvidiv i vernih odredjenoj marki je sve manje U praxi to dodje skroz drugacije. Sorry, nisi upravu. Citirano Orginalno od fahrudin kad bi ja ko potencijalni k...

Subota, 22. Mart 2008

Za ljubitelje automobila

Ovo sta sam navela nije "teoria" vec praxa. Naravno moze svako imati svoje misljenje. Automobili u koncernu nisu konkurencija. Napr. pri pravljenju price indexa se nalaze modeli koji su konkurencija datome modelu a pored toga - samo kao pregled se nalazi isti model iz koncerna, sto znaci da je to pravljeno radi informacije. Drugo vise mi dodje nego smesno da se VW angazuje u malo cesko trziste. Radi se o tome da se probudi ideal jedne marke i da vise u muslima kupaca ne bude to samo "jeftino" au...

Petak, 21. Mart 2008

Za ljubitelje automobila

Citirano Orginalno od fahrudin zensko a razumije se u kola vremena se mijenjaju (o) u cemu je razlika izmedju passata i superba? osim logoá naravno E jel ti milo bogati sto zensko sta zna? Passat i Superb su u istom segmentu tako da su to auta koja se mogu porovnavati i imaju isto konkurenciju, napr. Ford Mondeo. Posto su oba brenda u koncernu, oni nisu medjusobna konkurencija. Ako eto vec hoces da napravis neku razliku, uzmes dva modela automobila koja se nalaze u istom segmentu, izaberes istu...

Četvrtak, 20. Mart 2008

Za ljubitelje automobila

Citirano Orginalno od Fahro A sto se tice Superba, evo jedne slike, gde je videt jedinstveno resenje, kad se moze izabrati, da li ce se prtljaznjik otvarati kao sedan, ili kao peta vrata... Radi se o tzv. twindoor. Sto se tice Superb B6 sam videla par puta uziva i mogu vam reci da na ulici izgleda jako elegantno i mislim da ce biti omiljen medju kupcima. Ova modelska paleta ce biti uvedena prvo na prioritna trzista pa tek onda na nasa trzista, tzn. tamo na jesen se nadajte.

Utorak, 11. Mart 2008

Besplatne akcije

ZAKON O PRAVU NA BESPLATNE AKCIJE I NOVCANU NAKNADU KOJU GRAĐANI OSTVARUJU U POSTUPKU PRIVATIZACIJE STUPIO JE NA SNAGU 3. JANUARA 2008. GODINE Na osnovu ovog Zakona građani Srbije stiču pravo na: * Besplatne akcije u najvrednijim državnim sistemima: NIS, JAT, TELEKOM, EPS, GALENIKA I AERODROM "NIKOLA TESLA" * Novčanu naknadu od do sada privatizovanih društvenih preduzeća * Besplatne akcije državnih sistema koja tek treba da se privatizuju Ima li ko iskustva uvezi ovoga?

Subota, 01. Mart 2008

Sandzak, puno srece i sve najbolje za rodjendan.

Subota, 01. Mart 2008

dm proizvodi

To sto su vlastiti proizvodi DM ne mora da znaci da nisu kvalitetni. Na razliku od ostalih brendova oni ne moraju da daju novac za propagaciju produkta, imaju svoju marku i svoje mesto na trzistu. Takodje ne moraju da ulazu novac na design proizvoda, iz toga razloga su jeftiniji nego ostali proizvodi. Ima raznih radnji koje imaju svoje vlastite produkte, napr. prehrabena roba, ovaj trend je u danasnjem vremenu veoma omiljen. Konkurencija je danas prevelika i zato puno proizvodjaca pristaje da pr...

Petak, 01. Februar 2008

Sansu i ostalima sve najbolje za rodjendan.

Petak, 01. Februar 2008

Rukotvorine

Altuna, svaka ti cast sta si uspela da izvezes.

Petak, 01. Februar 2008

Pazarski dzins

Bogami ja stalno kupujem jeans iz Pazara i ne zalim se, samo neka kopiraju, za nas kupce to dodje super, dostupno i ne izgleda lose.

Srijeda, 16. Januar 2008

Sokiralo me je...

Sta dodati? Užas... Nije mi jasno kako "neko" na takvoj poziciji može da uvredi polovinu stanovnika ove zemlje. Mislim da njeni planovi ce ubrzo biti srušeni...

Petak, 21. Decembar 2007

EU: Proširenje Schengena 21. decembra

U ponoć, šengenska zona postala je šira za teritorije devet zemalja, koje su postale članice Evropske unije 2004. godine. Poljska, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija, Estonija, Letonija, Litvanija i Malta čekali su tri godine na ovu noć. Sada su preuzeli odgovornost da će sopstvene granice ka zemljama van Evropske unije kontorolisati prema evropskim standardima. Na tromeđi Nemačke, Češke i Poljske danas je, uz učešće premijera tri zemlje, održana glavna proslava proširenja šengenskog prostora ...

Nedjelja, 11. Novembar 2007

Panika

Jeli Vam se kada desilo da vas hvata panika i kako reagujete u takvom stanju? Panika moze biti od skole,ispita,ljubavi...