Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 271.

Subota, 07. Oktobar 2006

Autor: šišmiš

"Merhamet"

Evo opet zima na vratima, duga i hladna...

Subota, 23. Septembar 2006

Zelje, pozdravi i cestitke

Ramazan Serif Mubarek Olsun

Subota, 16. Septembar 2006

Sta mislite o polozaju zene u Sandzaku?

Zabrinjavacuje je celokupno stanje u Sandzaku a polozaj zene u svemu tome je katastrofalno solidan

Subota, 16. Septembar 2006

Sta nakon raskida? Prijatelj ili neprijatelj?

Da,bas tako siemprae. I da covek preko te neprijatnosti predje i neko prijateljstvo pokusa, uvek je to budjenje nade bivseg partnera da ce ipak sve jednog dana opet biti kao sto je nekad bilo. Kad se veza zavrsi nema tu ni prijateljstva ni nepriijateljstva zdravo za zdravo i svako krece svojim putem.

Srijeda, 26. Juli 2006

Koliko puta moze da se voli?

teme o ljubavi su teme gde svako ima po nešta da kaze i svako nekako ima pravo a u suštini niko ništa nezna.so funny. kad se ljubav delila,brojevi nisu još postojali oni su izum ljudski.sigurno da mozes vise od jednom voleti.ljubav nije dzoker kojeg samo jednom bacaš.ljubav više je nešta šta delis. po nekad sretnem bivsu curu,koju sam jako volio,sa kojom se danas podravim i pricam.a cudno mi ,pri tome ne osecam aman nista više.da li sam je uopšte ikada i voleo?da li bih je nekada opet mogao vole...

Ponedjeljak, 24. Juli 2006

Trenutno ( 3 )

Trenutno me davi neka nostalgija i sve to pomesano sa ovom vrucinom, ozonskom rupom i zadnjom snagom pred odmor, dodje mi da AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa xx(

Subota, 22. Juli 2006

Djeciji biseri

kazem ja 4godisnjem sinovcu "djes' indijanac. nitam ja dijanac ja sam bubaljelj (fudbaler)

Subota, 22. Juli 2006

Rodjendan Otvorenog Foruma

To je prosto bezobrazno kako vreme leti. Cestitam rodjendan forumu i godisnjicu svim aktivnim...

Četvrtak, 20. Juli 2006

Brak iz ljubavi ili iz proracuna?

covek je sa jednom osobom zajedno zato sto mu je lepo sa njom,ne mora da znaci da bas je uvek voli... zivot je prekratak da bi se samo jedna osoba volela. raznorazne boje oko tebe a ti samo vidis crno... svakome treba da je lepo onako kako on zamislja da mu je lepo.i ako tvoja drugarica misli da joj je lepo onda joj ne otezavaj zivot.molim.

Četvrtak, 20. Juli 2006

HAJDE DA SE BIGINISHEMO :D

nekima ce bit smešno al' ajd ipak...

Utorak, 18. Juli 2006

Sta ima kod vas ?

u svajcarskoj je prvog avgusta nacionalni praznik,sedamsto i nesta godina... svake godine se odrzava na jednom brdascetu gde je drzava "formirana" proslava i okupljaju sve svi politicari i poznatiji ljudi kao i hiljade svajcaraca.sta u svemu tome mene zabrinjava je da ove godine jedan nacista drzi govor. to je prosto neverovatno kako se u svajcarskoj sire f*c*ing skinheads

Srijeda, 12. Juli 2006

HAJDE DA SE BIGINISHEMO :D

Je o te a ja jos uvek nisam skonto o cemu se ovde radi.

Utorak, 11. Juli 2006

Gde cete ove godine na letovanje?

novi pazar budva novi pazar sarajevo. ljudi,ovo je prvo leto posle 16 godina da sam u np. a od tad sam bio 3x2 zimske hefte prvi put idem u budvu prvi put cu videt sarajevo. zivelo leto 2006 i neka vam svima bude sretno. uf jesam ojforican nekako se osecam kao da cu uskoro doma,a skoro neznam ni put..

Utorak, 11. Juli 2006

Ko je stvarno Tito

TITO :klanja: pa ko god u stvarnosti i da je bio...

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Zavrsnica Svetskog Prvenstva

Meni je drago sto je Italija pobedila jer sam se na njih kladio inace su mi francuzi puno simpaticniji a zidane je legenda i svaka mu cast kako ga je nasadio,heheh.

Subota, 08. Juli 2006

Sociopatoloske pojave kod mladih i kako ih rijesiti

porodica,skole,drustveno okruzenje,film i video igre,karakteri i licne osobine mogu se snositi samo na pojedince,ajd i na grupice ali ne na masu. dok fali perspektiva, pogled na sutra. Ok, ajd da ti uvazim to, ekonomsko stanje, e to pogadja omladinu u celokupnosti i pravi je takvu kakva jeste, da bude los primer i da svi krive omladinu za nezaposlenost i sl.? a? Sta uraditi neznam, (ako govoris o sandzackoj omladini)mozda prestati da budemo toliko ratoborni,toliki nacionalisti,da predamo ona dva...

Četvrtak, 06. Juli 2006

U koju zemlji biste imigrirali ?

Da,uglavnom se na zestoko skrenulo s'teme. ja sam se u ostalom predomislio.odleteo bih na havaje... gledo sam ih jucer na tv

Četvrtak, 06. Juli 2006

Po kojem kriterijumu odabrati devojku?

ahahah,moram da vam ispricam ovo. moj tetak koji se pre godinu pensionisao i vratio se u np da zivi. dosao ovamo u posetu i prica ima par nekih komsinica sa kojima bi da me kupla. fali mi jednu i tako mi prica da je mirna povucena nedirnuta(kao da on zna)... ja ga samo pogleda i priupitah ;sta hoces ti to da mi uvaljis nekog hadalja i nasmeja se. od tad je malo ljut,vratio se za np do duse zvao me je jednom i spominjo mi je neku mladu udovicu.meni smesno,al' to su neka stara pravila. pa mislim s...

Četvrtak, 06. Juli 2006

Festival "STARI GRAD", Novi Pazar

kuukuuu kakav festival,samo da je 6 dana kasnije

Subota, 01. Juli 2006

Kakav ste retoricar?

Radim od kad se secam u trgovini i retorika mi je skoro u podsvesti. Smatram i tvrdim da ima nesta medjuljudsko sta covek izgubi kad je redovno svemu tome izlozen, negativni uticaji za privatni zivot i sl. ma nema cega nema.. retorika je umetnost,izvor snova i opasno oruzje.