Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 22.

Ponedjeljak, 12. Septembar 2005

Autor: ZrnO

Sta ste gledali u poslednje vreme?

''Zelena Milja" glavna uloga Tom Henks ...uzbudljiva i dirljiva prica o dobru i zlu u ljude ...bas pravo dobar film

Četvrtak, 01. Septembar 2005

selam...

björn...slazem se i ja ...nego nevidim razloga cemu da se otvara ovakva tema zenidba muftije izgleda da ste previse dokoni... covek se ozenijo i neka mu ja hairli

Srijeda, 31. August 2005

Sta mislite o onima koji cine uslugu zarad casti ili bozije nagrade?

Citirano Orginalno od hadalj moguce je da nijeso naletali na iste tipove no da se vratimo temi, sta mislim o onima koji cine uslugu, pa fino od njih. Treba da se ljudi pomazu jedni druge. Najlepse je kad je to istinski od srca, i kad se za to ne trazi nikakv uzvrat a ni bozja nagada. Jer nagrada ce stic onog ko cini dobro, al valjda srce. No moguce je da je samo onako jednostavno, cini dobro dobro ce ti se vratit, pa onda nije bitno razlog, dal je to zarad casti il bozje nagrade, bitno je da se...

Srijeda, 31. August 2005

selam..

Amin insAllah!! Molim Uzvisenog Allaha da oprosti nase grijehe,ukabuli nase ibadete i obraduje na Sudnjeme Danu!

Utorak, 30. August 2005

Edo Maajka!!!

selam... ja se pridruzujem oranginom izboru ...definitivno Mahir i Alma ...(to doduse i jedino znam od njega ,inace mi nije nesto Edo majka ...

Četvrtak, 25. August 2005

Ogledalo...

Citirano Orginalno od ale gledam u ogledalo i jos uvek nemogu da verujem da sam se i sa ogledalom posekao brijacem. ale ovo bi dobro .. kako je cudno svi bi mi voljeli da smo najbolji ali sreca ima bolji od boljih ...te nismo svi isti ... misljena sam da u svim ljudima ima barem trunke dobra,moja mana je sto puno verujem ljudima,osobina koja je stetna po mene u ovoj okolini,malo vise sam naivna i previse osetljiva ali sredina u koju trenutno zivim cini mi se da me cini jacom ,malko sam tvrdogla...

Sta ima kod vas ?

U Becu je u toku filmski festival koji se odrzava na otvorenom ali jer je vrijeme cesto loso,oblacno i hladno posecenost misecini nije bas velika .

Slike nasih ljudi iz celog sveta

Babbha primetila sam da si na svaku ama bas svaku sliku sa cigarom ...sto bi moja bika rekla ada jadan junace nemo toliko pusit

Kako zhivi omladina u Novom Pazaru?

zato sto naslov teme je "kako zivi omladina u novom pazaru" a ne u svijetu

Srijeda, 24. August 2005

Citirano Orginalno od annonimus Neka zivi ko kako hoce!!!!Samo je zanimljivo da u skoro svakoj temi se ubaci ISLAM.Nisam ja protiv toga ali mi najgore kad mi neko pocne solit o ISLAMU sta treba da radim i kako da radim.A on sam to ne praktikuje! Batka ti od Skopje da ne si slucajno sto vakvi muabeti vrtis ...??

Srijeda, 24. August 2005

KAKVA JAJA VOLITE?

da Johny...ali kad ga sredis lijepo doteras pa da ti je zao da ga pojedes .... ja volim tvrdo kuhana i sa vegetom odozgo ili dobro przena

Srijeda, 24. August 2005

selam..

sinoc sam na DVD gledala predobar film "ubij Bila" glavna uloga Uma Thurman...

Subota, 20. August 2005

Sta mislite o onima koji cine uslugu zarad casti ili bozije nagrade?

Selam … Svi smo se mi nasli u situaciju kad nam je trebala pomoc i bili smo srecni da nam je neko uzvratijo i pomognuo u pravi trenutak …tako da ako smo u stanju zasto da ne pomognemo. Ja volim da pomazem starim ljudima ,ako ne necim drugim barem razgovorom,jer mnogi stari ljudi trebaju nekoga skim mogu da razgovaraju …a sto se tice ovih ciganki ispricacu vam sta mi se desilo prije nekoliko …cekam ja na stanicu tramvaj ,bilo je prohladno i nije bilo puno naroda ,prilazi mi jedna baka i pita me s...

Subota, 20. August 2005

Selam … Babbha nema veze dali je religija ili ova ili ona tema ,mislim da je ovo veliki problem bosnjacke omladine ne samo u pazaru vec u svijetu,a misecini da veliki broj forumasa su bosnjaci ,a bosnjak nemoze bit drugo vec musliman tako da nema potrebe dijelit svaki muhabet posebno od religije mozemo i ovde razgovarat .(moje misljenje ). Hadalju sto kazes za ranije ,ne zaboravi da je ranije posebno kod naseg naroda tradicija bila jaca cak i od religije,tako da je puno stvari bilo sramota i ur...

Petak, 19. August 2005

Posebna ljubav

Melanholija melanholicara! Biti putnik znaci biti gubitnik! Voljeti znaci gorjeti! Studirati znaci blefirati! Gdje je istina?? Mladost odlazi,starost dolazi! Zivot prolazi,smrt dolazi! A sta imam ja od tog?? Ranu na srcu, bol u dusi i blagi osmeh na licu!! O moj Boze Jedino si mi Ti utjeha Jedino Tebe vjerujem i Jedino Tebe molim da na ahiretu ne sagorim!

Petak, 19. August 2005

Taj citat sam hadalju ''iskopala'' u knjigu ''Plan rusenja islama i unistenje muslimana u najnovije doba'' od Nebil B.Abdurrahman El-Muhajjis ...dosta zanimljiva knjiga koja obiluje sa puno interesantnih podataka,nemam je sad kod sebe a proverila bih koji je to bijo bivsi premijer stvarno sam zaboravila jer sam je odavno citala,cim prije dodzem do nje provericu. I verujmi da je to velika istina samo sto mi ne vidimo i ne obracamo paznju na to ,tacno da i jedan dijo toga je i to da su roditelji ...

Četvrtak, 18. August 2005

U koje drzave i gradove ste posetili ?

ja sam bila u Tursku,Grcku,Bugarsku,Makedoniju,Srbiju,BiH,Hrvatsku,Sloveniju,Austriju,Nemacku,Madzarsku,Rumuniju i Francusku ....svidza mi se Istambul,Budimpesta i Bec a voljela bih otic u Dubaj i Spanija za sad . srdacno vas selamim

Četvrtak, 18. August 2005

Telesna tezina forumasa

ja imam 167 cm i 59 kg eto jos plus ja ...sad smo tezi