Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 249.

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Autor: SuddenDeath

Murga, Slavko i ostali biseri :)

Murga....: "U Africi zivi 80 milionaca crnaca".... Opet on, objashnjava kako funkcionishe seosko drushtvo ili tako nesto..: "...E i tako su oni cuvali njihove ovce od raznih predatora ko shto su orao i sokao..." Suad (Fizika..ne znam ko ga od vas starijih zna..kralj chovek): "Mujezinovicu, nemoj javno da te opominjem!" e sad..ko zinjat mi stao mozak

Ponedjeljak, 01. Septembar 2008

Gimnazija...

Svim gimnazijalcima zhelim srecan pocetak skolske godine!!!!!

Ponedjeljak, 01. Septembar 2008

KEY ROCK FEST

Evo da ja budem prvi, ovako fresh sa festivala (i okupan) da komentarishem.. Prvo, svaka chast organizatorima (verujte mi ljudi..ima ih ukupno trojica glavnih i odgovornih za sve, i verujte mi josh jednu stvar..nije im bilo lako!!!)...Svojevski su odradili svoj posao..bilo je propusta, ali boze moj, desava se...ali summo summarum: EXTRA! SVAKA CAST! Sledece stvari mi se nisu svidele: - U toku svirke nisam bio u mogucnosti da cujem NIKOG sem sebe i bubnjara..znachi..monitoring je bio xx( - Glasan...

Petak, 29. August 2008

BABO ILI TATA

Babo....Tata kad hocu da ga iznerviram...

Četvrtak, 28. August 2008

KEY ROCK FEST

Pa je li reko "ja mislim na pojachalo"? Ja sam mislio da je reko samo "crko mashrall.." I hvala na zeljama..shaljem slike kad mi stigne

Rock muzika u Novom Pazaru..

Ja samo pricam ono sto mislim...ako za 100 godina posojanja nisu mogli da ubace bar 20 novih pesama na repertoar onda...i nisu jedini koji imaju obaveze veruj mi... Ne mislim ja da su oni losh bend, bash naprotiv...super su...ali stalno jedno te isto, malo dosadi...

@Tarik: Ne znam da li je to razlog, ali Neru je preselila nana, pa verovatno zbog toga nece da nastupaju... Ne mogu, a da se opet ne osvrnem na to "bend koji najduze svira u pazaru"..najduze sviraju a opet isto ko sad ko pre x godina kad su pocheli...isti repertoar, malo izmenjena postava.... Phikrete, hvala na iskrenim zeljama..trudimo se Mi dajemo sve od sebe i bash se onako svojevski trudimo, ali...ima tu stvari koje nas koche.. (prvo, sad ce skola ) al dobro josh smo mladi i zeleni...zivot j...

Ponedjeljak, 25. August 2008

Sta trenutno slusate?

Deep Purple - Child in time

Subota, 23. August 2008

Sta trenutno slusate?

Classical gas - Williams Mason

Subota, 23. August 2008

KEY ROCK FEST

Joj Fikrete.... hahahah za to se lezalo u zatvor nekad nemo mi baxuzirat ovih dana kupujem Marshalla ako Bog da (InshAllah!)..

Subota, 23. August 2008

hehe..pa super onda....ma bice extra... I da, sto kazes "niste" .. nema potrebe da mi persirash tariche

Petak, 22. August 2008

Je li ce ovo svi da sviraju svoje autorske pesme ili obrade? Ako budu svirali autorske stvari, bojim se da ce to smorit publiku jer to niko ne zna..jedini Black Magic i mi cemo svirat obrade xexe

Petak, 22. August 2008

KK NOVI PAZAR

Izvinjavam se na zakasnelom odgovoru..muhahahahaaha....lol... oVaj...kako je veljko otishoa...ja sam trenirao josh nekih pola god, malo vishe.. i batalio..sad cu mozhda ponovo da pocnem , no mi muchno

Petak, 22. August 2008

Birati ili biti izabran?

ph....birati je uvek bolje...samo shto danashnji narod ne ume da bira.... o|

Petak, 22. August 2008

Sta trenutno slusate?

Metallica - Whiskey in the Jar

Petak, 22. August 2008

KEY ROCK FEST

A mi? Shtecker? www.myspace.com/shtecker ... a bash bi bila fora da se vi takmichite za tu nagradu i osvojite je ..xaxa

Petak, 22. August 2008

Ada Tare srce moje...tako te hajem...kad poshteno pricas heheheh..>Dzenis je (mislim, ja sam dzenis ) I to shto kazes..svirke se mogu organizovat...samot reba da se predje u akciju...neshto sam konto, mi pred svaki festival pricamo kako bi trebali odma posle festivala da nastavimo sa svirkama jer je narod josh uvek u tom fazonu tandara bandara, ali se uvek isprechi josh poneki fest za koji mora da se vezba..prvo smo se spremali za stari grad, pa od toga nishta ne bi...pa onda key, pa ce sad izbi...

Četvrtak, 21. August 2008

Festival 'Stari Grad' 2008, Novi Pazar

Citirano Orginalno od Tufan Moze li mi neko reci zasto su karte ove godine bile tako jeftine, samo 100 dindzi?! I koliko je koshtao ceo komplet za sve tri veceri? Zato shto je općina NP ove godine dala mnogo vishe para nego oni od ranije...bar sam ja tako chuo od nekih likova koji su bili u organizaciji.. Ja sa malim zakashnjenjem komentarishem sve Prve dve noci sam mogao samo da stojim, koncentrishem se i upijam svaki elemenat, svaku notu, svaki poviseni ton, sve sve sve shto su i Massimo i Ak...

Sta trenutno slusate?

John Williams - El Colibri

Zhalosno je kako se ljudi ophode prema bilo kojoj muzici koja nije narodna i "normalna" (konkretno rock recimo) u Pazaru... isto tako je zhalosno sto se mladi uopshte ne bave muzikom... Iz prve ruke: Trenutno u pazaru postoje samo hmm...chetiri benda koja su aktivna (jedan je re-osnovan nocas...saznacete uskoro ko )... Ova chetiri benda se manje-vishe drze zajedno i pomazu jedni drugima i koliko god mozemo izlazimo jedni drugima u susret jer je to jedini nachin da nekako uspemo - zajedno...Dok j...