Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 33.

Utorak, 18. Februar 2003

Autor: OKaNa

Aj sto ste se raspricali..

Kakva logika, kakva matematika! Gde su osecanja? Nikakva logika to nemoze da dokaze, veruj mi! Tesko je odvojiti se od roditelja kada vecinu svoga zivota provodimo sa njima.

Utorak, 18. Februar 2003

Nemoguce...

Meni izaslo 78%! Sta mislite dali ovaj kalkulator laze???

Utorak, 21. Januar 2003

Islamska umjetnost na Balkanu!

Osmanlijska vojska prodire na Balkansko poluostrvo i prije konačnog osvajanja Carigrada 1452. Tako je i Bosansko kraljevstvo osvojeno oko 1463. godine. Bosna je u to vrijeme pod uticajem romaničke i gotičke umjetnosti iz Evrope, ali zbog stalnih razmimoilaženja sa papinskom državom, srednjovjekovna umjetnost Bosne razvija vlastiti izraz pod uticajem heretičkih kršćanskih učenja. Razočaranost u razjedinjeno kršćanstvo je jedan od razloga zašto stanovništvo Bosne u većem broju prihvata Islam. Osim...

Utorak, 21. Januar 2003

Zanimljivo...

Ja sam bas zacudjena sto ima naseg naroda u Singapuru. " Nema mesto gde sve necemo stignuti "

Ponedjeljak, 20. Januar 2003

CEVAPI, MANTIJE I PITE SA KISELIM MLEKOM

Nema nista lepse od nasih specialiteta !!!

Ponedjeljak, 20. Januar 2003

Roditelji

Hvala na paznji Babbha odnosno " TATA " priznajem pogresila sam, nece se vise ponoviti.

Ponedjeljak, 13. Januar 2003

Roditelji

Ne Babbha ni u kakvom slucaju ovo ne pricam iz izkusenja! samo ovim primerom mozemo videti koliko nam roditelji znace....sve ove brike imati, to nije lako !

Petak, 10. Januar 2003

Roditelji

Prihvatam poslovicu "Malo dete mala briga, veliko dete velika briga". Nema nista negativno u tome. Kada je dete sasvim malo zaplace, ne znas sta mu je. Roditelj misli/brine/ samo da progovori, da zna reci boli ga nesto ili je samo gladno/zedno. Kada poraste krene da izlazi, brine se roditelj da se detetu nesto ruzno ne desi.Nase dete moze biti najbolje, ali ostali nisu, tako misle roditelji. Koliko se samo saobracajnih ne sreca desi-naleti neko pijan na dete/ nedaj Boze/.Zar ta briga nije veca o...

Petak, 10. Januar 2003

Techno Zhurke u Novom Pazaru

Techno zurka-Alkohol-Droga..Neka vec zurka se nemoze bez ovaga odrazti, postavni moji!To ne ide, jedno bez drugog nemoze da postji,mozemo biti protiv toga koliko hocemo, ali nikada to nemozemo izmeniti. Jednostavno sta nam se ne svidja ne treba tamo ici, jeli tako?

Četvrtak, 09. Januar 2003

Misao dana

" Zivot je pre lepa knjiga, ali nema cenu za one koji neumeju da citaju " " Ni jedan obrazovani nije pao sa neba a budale kao da bacaju "

Srijeda, 08. Januar 2003

Sloveni!

Sloveni su oduvijek bili tlačeni od svojih susjeda.Oni sjeverni Slaveni su bili pod dominantnim utjecajem germanskog svijeta,Njemaca ili austrijanaca)pa i od strane Madžara u nešto manjem obimu) ,zanimljivo je da na njemačkom jeziku pridjev "sklawisch" znači "ropski".Već od najranijih dana srednjeg vijeka,Južni Slaveni su se po svom doseljenu na prostor Balkanskog polutoka na kojem i danas žive našli na prijelomu interesa Bizanta,tj. istoka s jedne strane i zapada na kojem su se našli novopridoš...

Utorak, 07. Januar 2003

moda

Holcicka prihvatimo stvari kakve jesu, u ovim navedenim primerima moram reci da govoris istunu, ali sta ocekivas od zemlje koja je prosla vec embargom. A narod mora nekako da radi da bi preziveo, tako da smanjuju naklade da bi imali vise za sebe.. Citirano Pravi designer ne misli o tome koliko je ishta sho on stvara pristupacno "potrosacu" jer se ne ceni po ceni vech po imenu ili kvalitetu! Ti tvrdis da se ne radi o ceni!! Ne nije istina, veruj mi, pa svi ovi desingeri imaju svoje ciljeve tj. da...

Utorak, 07. Januar 2003

Misao dana

" Ako hoces da ostavris svoj san, PROBUDI SE " " Ne pricaj sta si ucio, vec reci sta znas "

Petak, 20. Decembar 2002

Sta mislite? Je li bitna ljepota kod partnera/ke?

Pozdrav, ja mislim da lepota toliko i nije vazna. Vazno je karakter coveka, njegovo ponasanje i obrazovanje, to je kod mene na prvom mestu. Holcicka, koliko si to lepa? Heheh pa znam ja dobro, nego sta ti pade na pamet ..ova tema.

Petak, 20. Decembar 2002

Utisci iz Novog Pazara

Dobar pogodaj na pravom mestu, Sans.

Petak, 20. Decembar 2002

Utisci iz Novog Pazara

I ja mnogo volim Pazaric...nase lepo mesto, recite dali ima lepseg korza na svetu?

Četvrtak, 19. Decembar 2002

Nashe shkolstvo!!!

" Zamislite tu tisinu, kada bi ljudi pricali samo ono sta znaju"

Srijeda, 18. Decembar 2002

(Ne)Moral u Novom Pazaru...

Pozdrav, postovani Banamane molim vas ustedite nas ovih " blabolatina " koji si uveo. To je licno tvoja stvar na cemu si, dali ratujes sa drogama, Aidsom ili Homosexualitom, pa cak i tvoj intimni zivot nije nasa stvar. Pa zar je ovo primer nama i nasoj omladini? Svi smo mi svesni ovih losih stvari koju u svetu nemaju mere, mnogi pokusavaju da je rese, ali uzalud. A veruj te mi necemo ih ni mi resiti ovde na forumu. Ostavimo stvari kakve jesu, prihvatimo svet kakav jeste! Daj da pokusamo zajedno ...

Ponedjeljak, 16. Decembar 2002

Postovanje gospod Babbha, potpuno se slazem sa Vama mislim da treba govoriti o ovakim stvarima sa visom tacnosti..Dakle Dado i mene bi bas zanimalo gde si uzeo ove podatke?

Subota, 14. Decembar 2002

Hmm nisam znala da je u Pazaru situacija tako losa...